نظارت جدی دستگاه قضا برای رفع موانع تولید

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در بدو ورود به فرودگاه شهیدآیت‌الله دستغیب شیراز در جمع خبرنگاران با تشریح اهداف این سفر اظهار داشت: توفقیق حضور در استان فارس حرم سوم اهل بیت (ع) را برای خودم و همکارانم توفیق می‌دانم و خداوند متعال را سپاسگزارم.
وی افزود: حضور در استان‌ها یکی از برنامه‌های جدی دستگاه قضا‌ست و قرار بود اوایل اسفندماه خدمت مردم و مسئولان عزیز استان فارس برسیم، ولی به دلیل شرایط بهداشتی و ضرورت رعایت این شرایط این سفر با حدود سه ما تاخیر انجام شد و در این سفر هم باز به دلیل این ضرورت توفیق نداریم خدمت همه مردم عزیز در جای جای استان فارس برسیم و شرایط نیز شرایط بهداشتی است و باید مورد توجه باشد.

رئیسی گفت: دیدار‌ها محدود است و در این سفربا همکاران عزیز قضایی و سازمان‌های وابسته برای بررسی مسائل قضایی استان داریم و مسائل بررسی می‌شود. همچنین نشستی با نماینده، ولی فقیه در استان فارس، تولیت شاهچراغ (ع) و استاندار برگزار می‌کنیم.

رئیس قوه قضاییه افزود: در این نشست‌ها آن دسته مسائلی که بیشتر به مسائل روز و سال ما مربوطه است وبررسی موانع تولید وراهکار‌های جهت تولید که فارس یکی از قطب‌های صنعتی است پرداخته می‌شود.

رئیسی گفت: فارس گسترده‌ترین حوزهع قضایی کشور است و هیچ استانی را به جهت گستردگی قضایی نداریم و دوست داشتیم در جای جای استان فارس حضور می‌داشتیم، چون و در این سفر سعی می‌کنیم موارد مختلف را بررسی و در این سفر با مسائلی که مدیران قضایی و اجرایی که دارند برخی از این مسائل در شیراز و برخی را در تهران دنبال کرد.

[ad_2]

Source link