نامه ای سرگشاده به بازاریابان شبکه

[ad_1]

به چه کسی ممکن است نگرانی:

همسر من, تامارا شده اند و من درگیر با بازاریابی شبکه ای از سال 2006. انجمن ما با این کسب و کار خاص بود نتیجه مستقیم تامارا موفقیت های شگفت انگیز با محصولات. او قادر به ریختن 65 پوند و تقریبا 21 درصد چربی بدن. این موفقیت را به ما ترجمه کسب و کار فعلی که به معنای واقعی کلمه تغییر زندگی ما است. تمایل ما این است که برای شما به تجربه همان شادی و موفقیت است که ما تا به حال برای چند سال گذشته و ما می خواهیم به شما برای رسیدن به موفقیت خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ما دلایل که مایل به کمک به شما تبدیل خواهد شد و در پایان این مقاله.

تامارا و من را توسعه داده اند ما خود را منحصر به فرد مهارت ها و توانایی های مرتبط با کسب و کار ما. به عنوان یک نتیجه, ما باید تقسیم وظایف در حال اجرا کسب و کار ما با ساختمان در کسانی که استعداد منحصر به فرد. ما باید به یاد بگیرند که بازاریابی شبکه ای است که یک “تیم” ورزش و موفقیت در زمان وابسته به تشخیص عملی مهارت های خود را پایین خط. به عنوان شما را وادار به دانستن خط پایین خود را, آن است که مفید به استفاده از توانایی های ویژه ای از همکاران خود را به شکل یک تیم واقعی!

استعدادهای منحصر به فرد

حتی اگر خود را به عنوان ممکن است “مستقل” دانشیار شما افزایش احتمال که شما تجربه شگفت آور آزادی مالی با اطراف خود را با فکر و با استعداد و با انگیزه مردم است. من کشف کرده اند خود من استعداد در وب در سراسر جهان. به عنوان یک نتیجه, من خیلی از وبلاگ نویسی وب سایت-ساخت سایت و تبلیغات برای کسب و کار ما.

من خواندن یک معامله بزرگ و تمرکز بر کتاب است که به اعتقاد من خود را با آنها بهتر, شوهر, پدر تاجر و فرد است. برخی از بهترین کتاب من را خوانده چندین بار در زندگی من است. برخی از نمونه پیشنهاد من به شما عبارتند از: “فکر می کنم و رشد ریچ”, “چگونه به پیروزی دوستان و مردم نفوذ” و اخیرا “کرک میلیونر کد”. این آخرین کتاب نوشته شده توسط مارک ویکتور هانسن (نویسنده کتاب “سوپ جوجه برای روح”) و Robert G. Allen می آموزد که ما نه به معنای مخازن برای ثروت; بلکه ما به خط لوله برای ثروت ما را به جهان بهتر است. وای! چه انگیزه فکر!

منابع

حدود یک سال و نیم پیش خریداری شده “راز” توسط روندا بایرن. برای کسانی از شما که هرگز خواندن کتاب یا تماشای دی وی دی “راز” پیشنهاد می کند که کلید موفقیت این است که بر اساس “قانون جاذبه”. اساسا ما تصمیم می گیرید آنچه ما واقعا می خواهید و جهان به سادگی ارائه آن را به ما.

آن است که یک ایده جالب و برای کسانی که به دنبال یک “supernatural” پاسخ به خواسته خود من اعتقاد دارم که این مفهوم می تواند آرامش. من فکر می کنم این توضیح می افتد کوتاه اما و نیاز به بررسی بیشتر.

یکی از نمونه های استفاده شده در این دی وی دی شامل یک کسی که می رود خود را به صندوق پستی هر روز انتظار برای پیدا کردن یک لایحه است. حدس بزنید چه ؟ سیستم باور خود معتبر است و آنها را کشف لایحه آنها انتظار می رود برای پیدا کردن. برعکس یک فرد مثبت به دنبال پیدا کردن یک بررسی و جادویی که بررسی می یابد راه خود را به خود را باردار دست. مشکل اینجا که من آن را ببینید این است که شما ممکن است وابسته به “جهان” برای کمک به تحقق امید و آرزو. حتی بدتر, شما ممکن است وابسته به دیگران به آن رویاها به حقیقت می پیوندند. به منظور برای این باور به کار شما باید بپذیرید که سرنوشت خود را تا حد زیادی وابسته به دیگر انسان در حالی که کنار رفتن مقدار کنترل بر زندگی خود به آنها.

شما ممکن است تمایل به رسیدن به یک ارتقاء در محل کار; اما اگر رئیس ندارد شما ؟ همه از تفکر مثبت در جهان است که رفتن به تغییر دهید که پویا است. شما باید برخی از دخالت در موفقیت خود را در جهت تغییر شرایط خود را برای بهتر. شاید شما مجبور به تغییر کارفرمایان و یا شاید شما باید برای رفتن به محل کار برای خودتان قبل از اینکه شما متوجه این سطح از موفقیت شما به دنبال.

تا جایی که این “راز” ایده از آمده است ؟ آنچه در آن است در مورد یک تغییر در تفکر است که می تواند آینده خود را تغییر? من پیشنهاد می کنم که خود من موفقیت شخصی از یک تغییر پارادایم…تغییر در داخلی خود من فکر که باز درب های بسته شده به من. من یک نویسنده منتشر شده (یک پلیس); خالق شناخته شده در مدرسه دستور زبان برنامه بر اساس هدف تنظیم اصول (S. T. A. R.); و من و همسرم را تجربه کرده اند موفقیت های بیشتر با ما صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار از ما تا کنون تصور می کردند ممکن است تنها سه سال پیش. من می خواهم به شما بگویم که چگونه برای باز کردن آن درب که منجر به داستان موفقیت خود را. همان درب باز است که برکت زندگی من است.

“راز” نشان می دهد که خوب یا خوب احساسات تغییر شرایط ما. من اعتقاد دارم که افکار مثبت را به نفوذ در شرایطی که ما زندگی می کند اما نه به همین دلیل پیشنهاد شده توسط راز. به جای اینکه آیا یا نه ما متوجه ما در حال انجام آن فکر مثبت به ما اجازه می دهد قبول امکانات شگفت انگیز و باز کردن درب است که ما برگزاری شده اند بسته است.

انگیزه

در اخیر سال 2010 کنفرانس برای ما صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار در سن دیگو, کالیفرنیا, مهمان ویژه سخنران آقای لس براون گفت: ما داستان یک مطالعه انجام شده توسط ایالات متحده دانشگاه. این آزمایش مربوط به ارسال دو تبلیغات در روزنامه ها. تبلیغات یکسان بودند و به دنبال خدمات واجد شرایط حسابدار. تنها تفاوت بین این دو ads بود حقوق و دستمزد ارائه شده است. در یک آگهی ساختگی شرکت ارائه حقوق و دستمزد $18,000.00 در حالی که دوم آگهی ارائه شده عظیم $120,000.00 در هر سال است. در نتیجه از ارسال بیش از 200 نفر نپرسید در $18,000.00 در حالی که کمتر از 20 خواسته بود در مورد $120,000.00 موقعیت. من می خواهم استدلال می کنند که $18,000.00 جمعیت تا به حال موفق به قبول خود امکانات و پتانسیل و تا به حال اختصاص داده شده کمتر ارزش به خود و توانایی های خود را از توجیه بود.

کسی که می پذیرد و خود را بزرگ بالقوه است نه رفتن به دنبال $18,000.00. به جای آنها را ببینید ارزش خود را بسیار بالاتر از حتی $120,000.00 موقعیت. که در آن شما خودتان را در آن مقیاس ؟

اگر آن را شکست آن را تعمیر!

بسیاری از ما شنیده ضرب المثل “دیوانگی: انجام همان چیزی که بارها و بارها و انتظار نتایج متفاوت است.” این نقل قول معروف به ما می آید از نبوغ آلبرت اینشتین. آن را می توان به تقریبا همه چیز ما از جمله بازاریابی شبکه ای. بسیاری از افراد بسیار باهوشی را دام خود را در یک شیار با تکرار خود را به شیوه های کسب و کار با وجود این واقعیت است که آنها باقی می ماند ناموفق است. آن نیست تا زمانی که آنها اجازه رفتن از روش های قدیمی قبل از آنها شروع به حرکت مثبت. اگر چه شما انجام می دهند کار نمی کند و سپس آن را تغییر دهید. تامارا و من قاطعانه در مورد درگیر شدن در اینترنت به دلیل ما شاهد هیچ آینده ای در آن است. این بود تا ما را در آغوش گرفت این جنبه از ما استراتژی بازاریابی همه چیز شروع به حرکت در یک شگفت آور جهت مثبت. آیا نمی شود ترس از تغییر است. سعی کنید چیزهای مختلف حمله سوله های خاص نگه دارید چه کار می کند و دور انداختن آنچه را نمی کند.

باور

اگر شما بر این باورند که شما می توانید دستیابی به وحشی موفقیت مالی اعتقاد من آن است که جهان است که با صدای تلپ که پول را به دامان خود را. به جای یا آگاهانه یا ناخودآگاه شما شروع به انجام کارهایی است که این موفقیت بیشتر احتمال دارد. شما با اطمینان شروع به رفتن به مکان های شما هرگز قبل از رفته. شما شروع ارتباط با مردم شما هرگز قبلا اند. شما بر این باورند که موفقیت خود را قریب الوقوع است و مال شما را دارند. تامارا بود یک بار گفت که اگر شما می خواهید به موفقیت های بزرگ نمی توسعه روابط کسب و کار تنها با مردم در همان سطح به عنوان شما. در نهایت آنها نمی دانند که چگونه به آن را انجام دهد بهتر از شما انجام دهد! به جای تلاش برای پرش دو مرحله بالا شما و بر این باورند که به شما تعلق دارد. رفتن به رویدادهای خیریه. رفتن به رستوران خوب. رفتن به انتهای فوقانی قهوه خانه ها و سپس خودتان را معرفی کنید به عنوان یک محرک و یک شاکر در جهان از بازاریابی شبکه ای نمی کند چرا که شما می خواهید می شود اما از آنجا که شما فکر می کنید در حال حاضر!

دریغ نکنید به صحبت کردن با مردم در مورد آنچه شما انجام دهد. شما در حال تلاش نیست که کسی برای فروش یک محصول. شما در حال تلاش برای فروش خود را! اگر افرادی مانند شما آنها را می خواهید به آنچه که شما و می خواهید برای انجام کسب و کار با شما.

من می دانم آن را به دانستن محل از بزرگترین گنج در زمین است. این گنج به ثروت بیشتر از شما همیشه می تواند صرف در خود عمر است. از خیرخواهی و شفقت شما می خواهم به همه بگویم در مورد محل این گنج از آنجا که شما می خواهید آن را به اشتراک با آنها را. مهم نیست که آیا گنج برابر با یک کیفیت بهتر زندگی و یا آزادی مالی ارائه شده توسط شرکت بازاریابی شبکه ای شما را نمایندگی کند. اگر شما متقاعد کردن مردم از خود صداقت و شور و شوق برای این شرکت وجود دارد تعداد کمی از مردم که نمی خواهد می خواهید برای گوش دادن.

برای کسانی که من می دانم آنها می دانند که من ایمان مسیحی است که بسیار مهم است برای من و خانواده من است. آن را حس می کند پس از آن که تامارا به من می گوید که او ارائه می دهد “انجیل” از کسب و کار ما به هر کسی که گوش. مانند یک مبلغ و ما مجبور به گفتن دیگران در مورد این هدیه فوق العاده است که وارد زندگی ما است. آن است که این شور و شوق به ارمغان می آورد که مردم به ما. آن است که نوبت خود را به ارمغان بیاورد که علاقه به دیگران است. یک مبلغ برای شرکت شما!

صمیمانه

بروس Westberg

[ad_2]