نامرئی کوله پشتی – سفر نور به سفر دور

[ad_1]

Cesare Pavese می گوید: “اگر شما می خواهید به سفر دور و سریع, سفر, نور است. را خاموش و خود حسد حسادت, بخشش و خودخواهی و ترس است.”

همه ما سفر را از طریق زندگی با خاطرات تجربیات و داستان های که در خدمت به عنوان پس زمینه از زندگی ما است. رویکرد ما هر برخورد جدید حمل نامرئی کوله پشتی پر از همه چیز ما معتقدم که ما نیاز به حرکت از طریق زندگی است. اگر ما در زمان دقیق نگاه ما در کوله پشتی ما را در پیدا کردن شاد خاطرات رضایت بخش aha لحظات موفقیت های مالی امید و آرزو. این بسته بندی شده در کنار غم و اندوه بخشش و زیان و ترس. حتی اگر زندگی ما پر شده با یک ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از تجارب اغلب ما تخفیف خوب و تقویت بد است.

روانشناسان کشف کرده اند که به رغم همه چیز خوب ما انجام احساسات منفی را پردازش های مختلف در یک نیمکره مغز از احساسات مثبت است. از آنجا که این احساسات منفی نیاز به تفکر بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر به حل و فصل. علاوه بر این استاد Roy Baumeister, co-نویسنده بد است قوی تر از خوب کشف کرده اند که تجربه بد تاثیر بیشتری بر ما از آنهایی که خوب. این باعث می شود آن را برای ما آسان برای فراموش کردن چیزهایی است که ما سپاسگزار هستند.

برای روشن کردن کیسه های ما و خالی ما نامرئی کوله پشتی بنابراین ما می توانیم سفر سریع ما باید باز کردن باورهای منفی بی رحم نگرش ما توجیه دار بر روی و “آنها به من اشتباه” داستان است. ما باید با از بین بردن عنوان بسیاری از چیزهایی که وزن ما را به عنوان ما می توانیم.

شروع به تبدیل زندگی خود را و باز کردن کوله پشتی خود را با انجام اقدامات زیر:

به یاد داشته باشید خوب است که اتفاق می افتد به شما. پنج (5) خوب همه چیز تغییر خواهد کرد یک (1) تجربه منفی. این زمان بسیار عالی برای شروع یک مجله قدردانی و یا یک “معجزه روزانه مجله.” فهرست پنج یا بیشتر از چیزهایی که شما سپاسگزار هستند. در قدرشناسی هیچ محدودیتی وجود دارد; هیچ بزرگ یا کوچک معجزه. وجود دارد تنها قدردانی است. در یک سال شما باید از 365 – 1,825 “روزانه” معجزه.

لاف زدن در لیست. ایجاد یک لیست از چیزهایی که شما باید انجام است که شما می توانید لاف زدن در مورد. سعی کنید به لیست هفت چیز است. نگه داشتن این لیست به آسانی در دسترس است و آن را بررسی هفتگی در حداقل است. خود را با تکبر راه رفتن لیست را به شما یادآوری می کنند که در این میان از هر طوفان جدید که شما را بسیار شگفت انگیز و در حال حاضر فتح بسیاری از طوفان. زمانی که زندگی زمزمه “شما نمی توانید مقاومت در برابر طوفان است.” شما پاسخ “من طوفان است.”

شناسایی معجزه است. هر تجربه ای به ارمغان می آورد با آن مناجات از درس و نعمت. لیست درس های آموخته شده در این بینش به دست آورد. اگر شما نمی توانید تغییر وضعیت استفاده از درس های آموخته شده و ایده ها را به دست آورد بنابراین شما می توانید تغییر دهید که چگونه شما در مورد آن فکر می کنم. از خود بپرسید که چگونه شما می توانید رشد از این تجربه کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن قطعه طلایی در این میان آنچه که شما تصور می شود تاریکی.

در حال حاضر کیسه های خود را سبک تر هستند. چه در توقف بعدی خود را?

دریافت در هیئت مدیره. رویای خود را در انتظار است.

رویای بزرگ! زندگی می کنند زندگی شما تصور کرده اند.

به یاد داشته باشید زندگی خیلی کوتاه است برای نوشیدن ارزان شامپاین.

[ad_2]