ناخودآگاه ذهن و پول خود را زندگی

[ad_1]

چقدر قدرتمند است ناخودآگاه ذهن ؟

امیل Coue’ پدر تصدیق گفت که زمانی که تخیل و اراده در تعارض تخیل همیشه برنده است. پس از خواندن بسیاری از داستان های شگفت انگیز درمان او قادر به استفاده از تنها قدرت ناخودآگاه ذهن به نظر می رسد او قطعا می دانست آنچه که او صحبت کردن در مورد بود.. به عنوان بسیاری از آنها کشف و پس از تایید دکتر Coue معروف آزمایش ناخودآگاه قوی تر از اراده و تخیل ما کنترل زندگی ما به مراتب بیشتر از ما تا کنون متوجه شدم. بسیاری نوشته شده است در مورد ذهن ناخودآگاه و چگونه آن را صندلی و تخیل آن است که از ناخودآگاه که قدرت الهام و خلاقیت جریان می یابد. با این بیت از اطلاعات آن باید به اندازه کافی آسان به درک چرا همه تغییر واقعی و تمام مدت تغییر می کند در ذهن ناخودآگاه.

چند سال پیش یک داستان واقعی منتشر شد در Readers Digest که گفت در مورد راه آهن کارگر به نام نیک Sitzman. داستان رفت قابل توجهی به جزئیات در مورد چگونگی نیک تا به حال منجمد به مرگ, حتی اگر آن را تا به حال شده است در خارج از سرد و در همه. به نظر می رسد او رفته بود به یک یخچال آمریکا به طور تصادفی بسته درب را پشت سر خود قفل خود را در داخل. در تخیل او را دیدم خود را با انجماد به مرگ و تصور می کرد که آن سردتر و سردتر داخل ماشین. قبل از او درگذشت او خراشیده توجه داشته باشید در طبقه های چوبی با یک penknife او نگه داشته در جیب خود گفت: اگر کسی در نمی آمد همراه به زودی و او را نجات, این احتمالا آخرین کلمات او. هنگامی که او در بر داشت صبح روز بعد مردانی که او را در بر داشت شد و بهت زده به او نشان داد که همه نشانه ها از داشتن منجمد به مرگ که یک کالبد شکافی بعد تایید کرد. اما ماشین راه آهن شده بود sidetracked به دلیل تبرید واحد معیوب بود چیزی ضعیف راه آهن مرد نمی دانم. هنگامی که آن را بررسی مشخص شد که واحد سردخانه بود و در واقع خارج از دستور و نه تابع و درجه حرارت در داخل ماشین تا به حال در واقع هرگز رفته زیر 55 درجه. ناخودآگاه به اندازه کافی قدرتمند است که می تواند شما را بکشند اگر این چیزی است که خود درونی برنامه نویسی است که مجموعه ای برای آن را به انجام.

چه این را با پول شما تعجب ؟ بسیار به سادگی ناخودآگاه خود را برنامه نویسی چیزی است که تعیین چقدر پول شما را; چه مقدار از آن شما خواهد بود قادر به نگه داشتن; چه نوع از کار شما به خودتان پیدا کنید در; چه نوع از خانه شما زندگی می کنند; چه نوع از ماشین شما را تا پایان رانندگی; مقدار از پول شما صرفه جویی برای دوران بازنشستگی و دیگر جنبه های بسیاری از زندگی خود را به عنوان به خوبی. ناخودآگاه خود را باورهای پول در کنترل هستند به مراتب فراتر از آنچه که شما ممکن است همیشه فکر می کردم ممکن است قبلا و زمانی که آن اعتقادات در کنترل هستند و عامل بدون مانع در زیر سطح شما را به همان سطح از موفقیت مالی و یا عدم وجود آن همانطور که شما تجربه شده است را در زندگی خود تا به حال. ناخودآگاه خود را ببینید که شما را به انجام.

پس چه می تواند انجام شود برای تغییر وضعیت مالی خود را در حال حاضر است که شما می دانید چه چیزی کنترل آن همه ؟ خوب اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است برای تبدیل شدن به آگاه از کسانی که اعتقادات ناخودآگاه و در آن از آنها آمد. گاهی اوقات آن را مفید به کسی کمک شما و راهنمای شما را به اجازه می دهد ذهن خود را به سطح آن اعتقادات اگر آنها در حال حاضر خود را به شما به راحتی. سپس هنگامی که شما آگاه از برنامه هایی که در حال اجرا در زیر سطح آگاهی خود را برای آن موضوع به دست آوردن همکاری از ذهن ناخودآگاه خود را و پرسیدن اگر مایل به اجازه آن برنامه بروید که خدمت شما بسیار خوب دیگر. هنگامی که ناخودآگاه اجازه, پیر, برنامه نویسی, برو, بعد از آن شما باید فضای پاک در دسترس که در آن شما می توانید پس از نصب یک قوی تر و مفید برنامه در مورد آنچه که شما خدمت می کنند به مراتب بهتر در زمینه امور مالی رفتن به جلو در زندگی خود را.

که یک نمای کلی از فرآیند اساسا و هنگامی که به درستی انجام شود نتایج می تواند بسیار قدرتمند و تغییراتی که رخ می دهد در جهان بیرونی شروع به اتفاق می افتد به طور خودکار.

هیچ کس نمی تواند بگوید فقط آنچه را که نتایج را برای شما در زندگی خود را, البته, اما, اولین چیزی که اکثر مردم متوجه است که یک تغییر چشم انداز خود را. چگونه به شما نگاه و احساس در مورد پول تغییر خواهد کرد, گاهی اوقات کاملا به طور چشمگیری. شما ممکن است شروع به دیدن فرصت های موجود برای شما است که شما را برای برخی از دلیل تا به حال متوجه شده قبل از. شما ممکن است متوجه مردم در پاسخ به شما متفاوت است و در بیشتر مطلوب راه آنها به عنوان پاسخ به یک انرژی آنها تا به حال حس در شما قبل از اینکه شاید یک کار جدید و یا ارتقاء ممکن است خود را در حال حاضر و تبدیل شدن به در دسترس شما است.

آن را کاملا طبیعی به دیدن چیزهایی تغییر و بهبود در زندگی خود را هنگامی که درونی برنامه نویسی مربوط به پول و رابطه خود را با آن به روز شده و بهبود یافته است. من مطمئن هستم که شما آن را شنیده ام گفت: قبل از این که هر گونه تغییر که شما را, اگر آن را به طور واقعی و به گذشته باید در ذهن ناخودآگاه. برای این ذهن ناخودآگاه واقعا که در کنترل جهان را به خود, و این شامل منطقه ما چگونه ما تجربه امور مالی و سطح درآمد ما به عنوان به خوبی. برای تغییر تجربه شما از پول خود را در زندگی اول خود را تغییر دهید, داخلی, برنامه نویسی, سپس شما را پیدا خواهد کرد در خارج از تجربه تنظیم خواهد شد و شروع به مطابقت داخلی ارتقاء شما ساخته ام همه در خود را دارد.

[ad_2]