می تواند “قانون جاذبه” به من کمک بزرگی شکم سریع ؟

[ad_1]

سلام

در صورت شما شده است زندگی زیر یک سنگ قانون جذب” می گوید که اگر ما تجسم آنچه که ما می خواهیم (مانند یک کودک در تئاتر از ذهن ما) & احساس, احساسات شیرین در حال حاضر آنچه ما می خواهیم پس از آن ما خواهد شد ارسال یک لرزش هاله فکر (آن چه به شما خواهد شد) است که جذب چیزهایی و مردم به ما کمک خواهد کرد که ما برای به دست آوردن آنچه که ما می خواهیم. و از آن خواهد شد گردیده است.

همه ما در یک زمان یا دیگری را می خواستم بزرگ abs. عضلانی اواسط بخش جهانی چشم انداز sex درخواست نیرومندی و انرژی است. اکثر مردم فکر می کنم که آنها را به سادگی به کار کردن سخت برخی متوجه است که شما نیز باید خوب غذا بخورید, چند اضافه کردن به برنامه های خود را استراحت و بهبودی در حالی که تقریبا هیچ کس مهار قدرت ذهن خود را برای دریافت سریع شکم بزرگ.

هنگامی که شما اضافه کردن قدرت “قانون جاذبه” و افکار مثبت خود را در ذهن و تعیین هدف برای تناسب اندام خود برنامه هر روز پس از آن و تنها پس از آن شما را “رسیدن به پتانسیل واقعی خود را” در تناسب اندام (و همچنین تمام مناطق دیگر از زندگی خود را) و بزرگ شکم سریع

به منظور به انجام رساندن اهداف خود را, شما باید یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت زمان خود را. یا بهتر است یاد بگیرید چگونه برای مدیریت خودتان.

گذشته; (5% از زمان)

مطمئن شوید که شما را پایین کند و فکر می کنم در مورد و “به یاد داشته باشید” ما در گذشته از دوستان و بستگان و حتی غریبه ها که رفته اند به بعدی زندگی است. همچنین به یاد داشته باشید کسانی که داده اند تا زندگی خود را برای کشور ما است.

یک هدف در زندگی باید به عنوان متعادل به عنوان امکان پذیر است. من معتقدم که ما نیاز به تمرکز بر گذشته 5 درصد از زمان (و در این هفته پایان است زمان برای انجام درست آن) تمرکز بر آینده 20 درصد از زمان و تمرکز بر روی در حال حاضر 75 درصد از زمان.

در حال حاضر; (75 ٪ از زمان)

دیروز یک راز است فردا یک راز است, امروز یک هدیه است که چرا ما آن را “حال”

آیا خودتان را به نفع بزرگ و اقتدار امروز خود را و زندگی, خنده, عشق, و در حال حاضر.

با تمام این فن آوری ها (تلفن های همراه, متن, پیجر, pda, را, دستیاران, پیام های فوری, ایمیل و غیره) و “به لیست” به نظر می رسد می شود بسیار دشوار است در حال حاضر در هر وضعیت.

ما به نظر می رسد در رفتار خوب زمانی که ما در محل کار و یا در حضور غریبه ها تا آنجا که توجه و در واقع گوش دادن به آنچه که دیگران می گویند. ما همچنین تمایل به بهتر و مودب تر.

من مطمئن چرا اما احتمالا تا به چیزی برای انجام با این واقعیت است که ما احساس می کنیم ما نیاز به تحت تاثیر قرار دادن همکاران و همکاران زیرا ما از ترس آنها ممکن است از بین برود که در آن ما احساس نمی کنند مجبور به تحت تاثیر قرار دادن خانواده ما (با توجه) چون ما می دانیم که آنها همیشه وجود دارد خواهد بود.

من به این دام. اما همسر من به من ضربه به سر با یک ماهی تابه (به wake me up). در حال حاضر من قرار داده و بیشتر وقت و انرژی و تمرکز را به “شرکت” با خانواده من.

متاسفانه این یک مثال کلاسیک از قرار دادن ما زمان و انرژی به چیزهایی که مهم نیست در تمام زمانی که ما در پایان زندگی ما است. این چیزها (و خانه و پول و ماشین و 401 (k) است که موضوع آن روابط است. آیا ما چیزی را پشت سر بگذارید که افراد بهره مند از, آیا ما به دیگران کمک کند و به آنها چیزی است که آنها را استفاده کنید و به یاد داشته باشید برای همیشه لطفا برای ؟ آیا ما آن را در مورد آنها ؟

“زمانی که شما به دنیا آمده اند شما بودند گریه و جهان (در اطراف شما) بود شادی; زندگی خود را در چنین راهی است که زمانی که شما می میرند شما در حال شادی در حالی که جهان در حال گریه است.” آن را در مورد آنها.

نقل قول بالا به نظر می رسد فوق العاده نجیب اما آیا واقعا امکان? به زندگی می کنند یک زندگی باور نکردنی از کل انجام می شود بسیار خوشحال است ؟ جواب من “بله” است! من در حال حاضر آن را انجام می دهند اما نه همیشه. بسیاری از فارغ التحصیلان http://fatlosslifestyle.com برنامه در حال حاضر انجام آن را به عنوان به خوبی. مهم این است که هنگامی که شما مراقبت از بدن شما / بهداشت و درمان / انرژی و توانایی تمرکز بر روی تمام چیزهای دیگر که مربوط به بهبود کیفیت زندگی خود را تا حد زیادی شدت افزایش یافته است.

ما نمی تواند انجام این کارها اگر ما بهداشت و واقعی انرژی است. ما نمی تواند زندگی می کنند یک زندگی رویایی اگر ما تمرکز بر “در حال حاضر”. آیا به نفع خودتان و آهسته و واقعا گوش دادن به مردم شما هستند. به ویژه هنگامی که آن را به دوستان و خانواده و یک جای خوب برای شروع است.

برای دریافت بهتر در تمرکز بر “در حال حاضر”;

o جلوگیری از multi-tasking (انجام یک چیز در یک زمان)

o بررسی ایمیل دو بار در روز (یک بار در ظهر و یک بار در 4:00 p. m.)

o به نوبه خود تلفن همراه خاموش (بدون متن و یا پیام های ایمیل)

o از بین بردن چمدان عاطفی

o اجازه رفتن از حواس او را پرت

o تبدیل شدن به آگاهی بیشتری

o Slow down, نگاهی به راه رفتن و صحبت کردن (اما مهم تر از گوش دادن) با خدا, خودتان, خانواده,

o شروع هر روز با 30 دقیقه ورزش و پس از 5 دقیقه از تنهایی و یا کاملا زمان

o زود به رختخواب بروید (teevo خود تی.v. نشان می دهد و یا بهتر و در عین حال جلوگیری از تماشای آن)

o زود بیدار می شوم و یک روال از نوشیدن آب و ورزش و مدیتیشن و یک وعده غذایی سالم

آینده; (20% از زمان) قانون جاذبه

ما نیاز به تمرکز بر روی آینده است. اجازه دهید من سؤالم خودم, ما نیاز به تجسم خوش بینانه در مورد آنچه ما می خواهیم در آینده است. بهتر است احساس احساسات در حال حاضر انجام آنچه شما می خواهید در آینده است. این کار را هر و فقط “احساس خوب”. سپس شما ارسال خواهد شد اورا یک ارتعاش انرژی را به ارمغان خواهد آورد به شما آنچه شما نیاز به آن را در واقع اتفاق می افتد. انجام این کار و اجازه دهید جهان را اتفاق می افتد.

آیا واقعا ممکن است به انجام این چیزها ؟ اگر شما می خواسته اند من 5 سال پیش به من می گویند به هیچ وجه در جهنم است. اگر شما می خواسته اند من 1 سال پیش من ممکن است گفت: شاید. امروز من به شما بگویم جهنم بله! لطفا ماندن روشنفکر.

من تا به حال لوکس, آموزش بسیاری از کسب و کار بسیار موفق مردان و زنان که به من کمک کرد قالب ذهن من به آنچه در آن در حال حاضر است.

اخیر وحی است که من تا به حال این است که ما می تواند کاملا هر چیزی که ما در زندگی می خواهید در کسب و کار و روابط و بدن / سلامت / انرژی با کار کردن سخت است. ما می توانیم هر چیزی را که ما می خواهیم با فکر کردن در مورد آن اولین و مهار قدرت جهان با تمرکز بر روی “قانون جذب”. ما به سادگی نیاز به فکر می کنم در مورد آن برای اولین بار. افکار تبدیل به چیز را طوری انتخاب کنید که آنهایی که خوب است.

من می دانم که آن را سخت به این باور. اما این درست است. آن است که کار در زندگی من در حال حاضر فقط به این دلیل که من آن را دیدم مشغول به کار در مشتریان من زندگی درست قبل از چشم من.

من را دیده اند برخی از مشتریان پول بی نهایت در جریان ساعت های بسیاری را صرف سفر, رفتن به جایی که آنها می خواهند زمانی که آنها می خواهند و انجام آنچه آنها می خواهند.

وجود دارد یک مشتری خاص است که به من آموخت یک استراتژی خاص در ساخت رویاهای من به حقیقت می پیوندند. این فقط طول می کشد 30 دقیقه در روز و من متوجه تفاوت بزرگ در زندگی من در عرض 6 ماه.

آنچه من می خواهم شما را به انجام است که برای دریافت هر صبح و بالا بردن ضربان قلب خود را برای 30 دقیقه با نوعی از ورزش است. من ترجیح می دهم powerwalking خارج است. این آثار به نان و عضلات در پشت پاهای خود را با هیچ شوک به مفاصل مانند در حال اجرا و یا آهسته دویدن. و اگر شما انجام این روش به درستی, شما می توانید ضربان قلب خود را تا بالاتر که در حال اجرا است. این یک راه بسیار خوبی برای ماندن درد است.

سپس پس از 30 دقیقه تمرین جلسه من می خواهم به شما می گویند با صدای بلند آنچه شما می خواهید در این منطقه از بدن خود را در منطقه روابط خود را در منطقه از پول خود را / کسب و کار / امور مالی. دیدن موفقیت را در ذهن خود و احساس احساسات از آن را در یک سطح عمیق.

انجام این کار برای جایی که شما می خواهید در 1 سال 10 سال و 30 سال است. اگر شما می خواهید به زندگی می کنند به 100 اگر شما می خواهید به زندگی می کنند یک زندگی بزرگ از تحقق و ترک میراث در پشت است که اکو در گوش جهان برای همیشه لطفا برای پس از آن شما باید آن را ببینید ، من مشتریان است که در حال برنامه ریزی در انجام آن طرح بر روی آن را انجام می دهند و من می دانم که شما می توانید بیش از حد.

من متوجه چنین نجیب آرمان هستند و شاید دور از دسترس برای برخی از شما در حال حاضر. اما شروع به کار در آن تخیل عضله در حال حاضر و به شما خواهد شد ساخت آن را به قوی در هیچ زمان.

تا دفعه بعد یاد, خنده, عشق, آموزش, سخت, غذا خوردن سالم و مثبت باشد, & انتظار موفقیت

[ad_2]