میراث غنی و متنوع

[ad_1]

هند است که همیشه به عنوان یک سرزمین فرهنگ های گوناگون. این موقعیت جغرافیایی, آب و هوا و میزان قرار گرفتن در معرض فرهنگ خارجی را کاملا تحت تاثیر سنت و فرهنگ مناطق مختلف در دوره های مختلف. عظمت فرهنگ هند شده است در اتخاذ بهترین از همه مهاجمان و معاشرت با خود آداب و رسوم و سبک های موجود و قابل مشاهده است در تمام جنبه های فرهنگ است.

فرهنگ هند همواره متصل به رودخانه بزرگ سیستم های حوضه رودخانههای سند و گنگ و فلات دکن و جنوب هند است.

سکولار هند به آیین هندو و اسلام و مسیحیت و بودایی و جین سیک و دیگر بی حد و حصر سنت های مذهبی. آیین هندو است که در غالب ایمان مذهبی به دنبال اکثریت جمعیت. رنگارنگ سنتی جشنواره تقریبا 400 است که اتفاق می افتد شده است برای قرن ها. نه یک روز می گذرد بدون یک جشنواره در یک منطقه و یا دیگر. آن است که فرصتی را برای مردان قرار داده جدید لباس های سنتی و جواهرات.

سنتی می پوشد مانند ابریشم saris ، cholis را مجذوب بسیاری از مسافر در طول قرن ها. مردان در روستاها هنوز هم راحت تر در لباس سنتی مانند تازی, lungis, dhotis و لباس خواب.

هندی, ادبیات, هند, شعر هندی, حماسه شعر رامایانا و مهاباراتا, نقاشی, مجسمه سازی, معماری – همه چیز را به تصویر کشیده است و تفسیر از طریق دین و فلسفه است.

به خوبی شناخته شده کلاسیک سبک رقص هندی مرحله Bharatanatyam, Kathakali, Odissi, Kathak و Manipuri. رقص محلی نیز به کمک مجموعهای از هندی رقص. این ریشه مشترک تمام کلاسیک رقص اشکال می توان به Natyasastra, منسوب به حکیم Bharata که اعتقاد بر این است که بین زندگی 1 و 2 قرن AD

18 زبان هندی با 1600 گویش های منطقه ای در حال گفتاری و زبانی خطوط کشیده شده توسط دولت علاوه بر مرزهای هندی و انگلیسی و دیگر زبان محبوب هستند آسامی بنگالی گجراتی, کانادا کشمیری کنکانی سانسکریت سندی, Tamil مالایالام مراتی Punjabi, اوریا, تلوگو و اردو

غذاهای هندی, مهارت های نهفته در ظریف ترکیب از انواع ادویه جات را های مختلف دستور العمل های خوشمزه. این ادویه جات ترشی جات استفاده می شود به عنوان صفحه اصلی داروهای بیش از حد.

معمولی شمالی-هند وعده غذایی که شامل گندم. برنج جزء اصلی رژیم غذایی در جنوب هند مواد غذایی است. نارگیل و روغن مواد ضروری در تمام وعده های غذایی. یک وعده غذایی است گرد کردن با برگ فوفل که دارای مجموعه ای از دستگاه گوارش ،

زنان در آینه از فرهنگ یک جامعه است. زنان هندی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای قابل مشاهده و موفق در حرفه ای و حوزه عمومی. آن است که آیا Barkha دات, Arundhati Roy, Kiran Mazumdar شاو آنها تمام منادی ورود زنان هندی حرفه ای.

آخرین برون سپاری از فن آوری چابکی و کیفیت و انعطاف پذیری کنترل هزینه و زمان به بازار و مزیت رقابتی ساخته شده اند هند شناخته شده در دنیای کسب و کار.

هند-صادرات نرم افزار به 95 کشور در سراسر جهان برون سپاری با کیفیت بالا قدرت مغز 82% از شرکت های ایالات متحده رتبه هند به عنوان انتخاب اول خود را برای نرم افزار برون سپاری.

[ad_2]