من وگان سفر: 11 ماه از بهبود خود و قانون جاذبه

[ad_1]

در سال گذشته تولد من در ماه فوریه من gorged خودم در یک کیک از یک فروشگاه محلی ساخته شده است که کیک های خانگی از ابتدا. خیلی خوب بود من می تواند به اندازه کافی دریافت نمی خورد و من برای چند روز آینده با کمک برخی از, اما من آن را کشتن!

من تا به حال شده است یک Pescatarian برای تقریبا یک دهه و خوشحال بود که من تا به حال متوقف حیوانات و انجام بخشی از من برای کمک به صرفه جویی در زندگی خود و بهبود خود من در همان زمان به عنوان به خوبی. یک چیز عجیب و غریب اتفاق افتاده است به من سه روز بعد از تولد من هر چند. من از خواب بیدار شد و تصمیم گرفت برای رفتن وگان. فقط می خواهم که.

و پس سفر آغاز شد

من شروع به پایین جاده از کشف خود و بهبود است. من به تماشای فیلم های مستند و خواندن کتاب در مورد این موضوع از قانون جاذبه است. من با خواندن این Kybalion. من ساخته شده یک چشم انداز هیئت مدیره میوه و سبزیجات و قرار دادن آن در بالای تلویزیون من, اما من متوقف نمی وجود دارد. من تحقیق افراد در گیاه-بر اساس شیوه زندگی و منافع خود را. من شروع به گرفتن علاقه مند در یادگیری افراد دیگر نیز می باشد. آن را مانند چیزی درون من روشن شده بود و من متصل به وب از اطلاعات و, من نمی تواند جذب دانش کافی و یا یادگیری به اندازه کافی سریع.

من شروع به تماشای هر چیزی برای انجام با ذهن خودآگاه و چگونه کار می کند. من به فیزیک کوانتوم و شیفته “دو شکاف آزمایش اثبات چگونه افکار می توانید تغییر دهید و به نتیجه ای که منجر به معنویت و بیداری معنوی. و زندگی من شروع شد به همه نوع حس به من. در حال حاضر من می خواستم برای شروع سفر و دیدن جهان است. تاریخ باستان تبدیل می شد بسیار مهم برای یادگیری در مورد و دانش خود را در همان مسیر من بود. من یاد گرفتم که چگونه به تفکر و از ماه اوت سال گذشته من صادقانه انجام آن روزانه است.

من شروع به مراقبت از خودم از داخل به خارج برای اولین بار توسط رها از مردم در زندگی من است که جعلی بود و منجر به رشد من, من فقط اجازه دهید آنها را بروید. من متوقف شد اخبار زیرا آنها دروغ می گویند و تنها به شما بگویم آنچه که آنها می خواهم به شما اعتقاد دارند. این یک انحراف از آنچه که واقعا در زندگی مهم است. چشم من شد و شروع به باز گسترده ای! من شروع به ورزش منظم و نوشیدن بیشتر آب بالاتر از ph تعادل بهتر است. من یاد گرفتم در مورد متوسط و روزه و گنجانیده شده اند این را به من زندگی روزانه است. من فکر می کنم واضح تر خواب بهتر و خلاقیت من تا به حال رونق گرفت.

من یک هنرمند هستم. من همیشه از داشتن کار من در یک گالری برای مردم بیایید و ببینید. من رنگ زمانی که من در منطقه و اجازه قلممو فقط جریان با تمام رنگ ها از رنگ. پول که من می خواهم رنگ در جعبه های پیتزا از آنجا که آن را رایگان در این سال من افکار من ایجاد کرده ، دوست من خریداری یک هنرمند سه پایه و بوم است. دوستان و خانواده به خریداری من بیشتر بوم نقاشی و لوازم هنری و حتی اطلاعات تماس به هنرمندان محلی برای نمایشگاه کار خود را! من تا به حال نقاشی های من در یک گالری و حتی به فروش می رسد تقریبا بلافاصله این تابستان.

در نهایت من فقط خریداری یک بلیط رفت و برگشت برای رفتن به دیدار آلمان است که در لیست سطل من برای همیشه لطفا برای. زندگی من فوق العاده است و من واقعا سپاسگزارم. من فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن در امیدوار است که کسی که در خارج وجود دارد می شود الهام بخش برای ایجاد تغییرات است که کمک خواهد کرد که شما را به بهترین خود را به عنوان به خوبی. آن را هرگز خیلی دیر شده است. با تشکر از شما.

[ad_2]