من رویایی دارم مارتین لوتر کینگ و قانون جاذبه

[ad_1]

دیروز ما جشن زندگی مارتین لوتر کینگ جونیور وقتی که من فکر می کنم این بزرگ مرد من از شنیدن این کلمات از او الهام بخش سخنرانی در واشنگتن, DC, “I have a dream…”

این مرد درک قانون جاذبه است. او می دانست که یک چشم انداز اگر برگزار شد بصورتی پایدار و محکم به طور مداوم و به وضوح می تواند تاثیر کسانی که در اطراف او و تغییر و پود جهان فیزیکی.

مارتین لوتر کینگ خواب خود را رویایی و او آن را واقعی در درون خود و سپس به آرامی در جهان اطراف او. این رویای برابری برای آمریکایی های آفریقایی تبار در اینجا ما یک رویا است که به کسانی که در اطراف او باید به نظر می رسید در ابتدا غیر ممکن شد به طوری واقعی برای او که او را جذب مردان و زنان از همه رنگ ها و ادیان به او کمک کند گسترش این رویا. مارتین لوتر کینگ معتقد رویای خود را با چنین قدرت و عزم و شجاعت است که در نهایت او را “آلوده” میلیون ها نفر از دیگران با رویای خود را.

و در حالی که مرد در گذشته از این جهان فیزیکی رویای خود را همچنان به رشد. و ما همچنان به تلو تلو خوردن به سمت واقعیت او پیش بینی است که در آن تمام مردان و زنان واقعا در برابر خلق شده اند یک واقعیت است که در آن مردم در حال قضاوت با رنگ پوست خود بلکه محتوای شخصیت خود را.

در سخنرانی خود گفت: “با این ایمان ما قادر خواهد بود برای تبدیل jangling اختلاف از ملت ما را به یک سمفونی زیبا از اخوان المسلمین.”

این قدرت و امید از قانون جاذبه است. این است که چرا من احساس می کنم خیلی امید زمانی که من قانون جاذبه در حال صحبت در لری کینگ زنده و مورد بحث در فروشگاه های مواد غذایی و اتاق ناهار-اتاق.

این jangling اختلاف ما احساس می کنیم در این شهرستان امروز با هم بسیار متفاوت از کسانی که در حال حاضر زمانی که مارتین لوتر کینگ پخش شد رویای خود را. و کسانی از ما که در حال مطالعه و یکپارچه سازی قانون جاذبه به زندگی ما باید این شانس را به “تغییر ما مایل به دیدن” به قرض گرفتن از یکی دیگر از بزرگ و رویایی است.

من بیش از حد یک رویا است. و من می دانم که بسیاری دیگر در حال حاضر به اشتراک گذاری این رویا.

من رویایی دارم که یک روز همه زنان و همه مردان را می دانم که قدرت به ایجاد زندگی خود را می آید نه از بیرون بلکه از درون.

من رویایی دارم که یک روز همه فرزندان ما اجازه خواهد داشت به یاد داشته باشید که قدرت های بزرگ از ایجاد آنها را به این جهان فیزیکی و آموزش داده خواهد شد برای استفاده از این قدرت با وضوح و صداقت و شادی است.

و من یک رویا است که یک روز هنگامی که به اندازه کافی از ما تجسم بی حد و حصر co-قدرت خلاق است که زندگی در درون ما جمع آوری با هم برای ایجاد یک نیروی غیر قابل توقف یک رویا و یک چشم انداز است که ما را نسبت به یک واقعیت از صلح و شادی برای همه کسانی که انتخاب می کنید به ما بپیوندید.

رویای من این است که نه با فصاحت اظهار داشت: همانطور که دکتر کینگ. رویای من این است که هنوز خیلی روشن و قدرتمند خود را به عنوان. و در عین حال این رویا واقعی است. این رویا و این چشم انداز زندگی نه تنها در من بلکه در همه کسانی که اعتقاد به قدرت co-ایجاد ایمان در بی حد و حصر بالقوه در درون هر یک از ما و کسانی که اعتقاد به قدرت قانون جاذبه به ما منجر شود نسبت به ایجاد این چشم انداز است.

[ad_2]