مقایسه قیمت و امکانات انواع گوشی آیفون

اگر قصد خرید گوشی آیفون دارید اما هنوز در انتخاب آن شک دارید، دلایل زیر می تواند به شما کمک کند. به طور کلی گوشی های آیفون 13، از لحاظ ظاهری و حتی ساختاری، شباهت زیادی با سری آیفون 12 دارند اما تغییرات و ارتقای امکانات آنها نسبت به سری 12، بسیار چشمگیر است. ایفون ۱۳ پرو مدل مورد بحث ما در این نقد و بررسی است که یکی از پیشرفتهترین آیفونهای ساخته شده تا به امروز و یکی از غولهای بازار در سال 2021 است که توجه زیادی را به خود جلب کرده است. این تغییر به ایجاد نویز کمتر و سرعت شاتر سریعتر در شرایط نوری ضعیف کمک میکند و حتی عکسها با جزئیات دقیقتری را ثبت میکند.

گوشیهای آیفون از گرانقیمتترین گوشیهای موجود در بازار هستند، ولی قابلیتهای خیرهکنندهی آنها به ویژه از نظر پردازنده، طراحی و عکاسی، این قیمت بالا را توجیه میکنند و بنابراین، خرید گوشی آیفون اپل برای کسانی که میتوانند از پس هزینهی بالای خرید این گوشی بر بیایند، کاملا توجیهپذیر است. به نظر شما هم ایفون ۱۳ پرومکس قیمت در خور مشخصاتش دارد یا نه؟ همچنین در مدلهای جدید آیفون نمایشگر گوشی به پنل Super Retina مجهز شده گوشی آیفون خراب است. البته شاید اپل ریسک نکند و حسگر اثرانگشت را هم به عنوان گزینهی جایگزین برای کاربران در دسترس قرار دهد.

نمایشگر اپل ۱۳ پرو مکس با شیشهی سرامیکی مقاوم در برابر خش ساخته شده و با مجهز شدن به پوشش اولفوبیک بازتاب نور را کاهش داده و اثر لکه دست را هم در آن کم میکند. در صورت نیاز هنگام انجام بازی میتوانید رفرش ریت را در بالاترین حد خود تجربه کنید و برای کارهای معمولی و در مواقع عدم نیاز نرخ فریم به حداقل میرسد تا در میزان مصرف باتری صرفه جویی شود. در نهایت به عکس گرفته شده توسط گلکسی S21 اولترا میرسیم که خیلی تعریف زیادی ندارد و آیفون عملکرد بسیاری بهتری از این دو گوشی در این بخش دارد.

به جرات میتوان گفت ایفون ۱۳ پرو مکس بهترین آیفونی است که اپل تولید کرده و برای علاقهمندان به اپل که به دنبال بهترین گوشیای هستند که شرکت کوپرتینویی ارائه میدهد، با وجود بالا بودن قیمت آیفون ۱۳ پرومکس این گوشی ایفون همچنان اولویت اول خرید باقی میماند. بی شک با وجود این همه نوآوری و خاص بودن قیمت گوشی ایفون ۱۳ پرو مکس ارزش هزینه کردن را دارد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد گوشی ایفون طرح 11 بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.