معنوی موضوعاتی مانند طالع بینی به عنوان معتبر به عنوان علم مدرن

[ad_1]

علم در شورای تعریف علم به عنوان “پیگیری و استفاده از دانش و درک از طبیعی و اجتماعی جهان پس از یک متدولوژی مبتنی بر شواهد است. روش علمی شامل موارد زیر است: هدف رصد; اندازه گیری و داده ها (احتمالا اگر چه نه لزوما با استفاده از ریاضیات به عنوان یک ابزار); شواهد آزمایش و/یا مشاهده به عنوان معیار برای تست فرضیه; القایی; استدلال به ایجاد قوانین کلی و یا نتیجه گیری از حقایق و یا نمونه; تکرار; تجزیه و تحلیل انتقادی; تایید و تست; بحرانی قرار گرفتن در معرض موشکافی–همکار بررسی و ارزیابی است.”

منتقدان برچسب عرفانی علوم به عنوان “غیر علمی بر اساس مسائل است که هیچ شواهد و مدارک” از آنجا که شما را پیدا خواهد کرد آن را در داوری مجلات علمی.

نظر ما که طالع بینی, تناسخ در جسم تازه کار روانی و دیگر رشته های متافیزیکی فقط به عنوان معتبر را به عنوان متعارف علوم مانند زیست شناسی و بحث برانگیز است حتی اگر در این زمینه مطالعه شامل تمام قطعات از روش علمی (علاوه بر peer review) ذکر شده در بالا.

منتقدان اخراج گذشته زندگی می کند اما با گسترده ای نزدیک به مرگ, تجربه, تحقیقات علمی پشتیبانی از نظریه تناسخ در جسم تازه.

طالع بینی من-علم-است-علم-و-شما-نیست شک خنده در این ایده از آن وقت و زمان دوباره تنها آشنا با مدرن Sun sign, طالع بینی, طالع بینی و دیگر بی اهمیت انواع طالع بینی. آن را بسیار علمی ادعا را باطل بدن از کار بدون بررسی که بدن کار می کنند. الگوهای پیچیده در باستان طالع بینی و مبحی معانی رمزی اعداد اجازه می دهد برای به رسمیت شناختن الگوی پایه و اساس پیش بینی طالع بینی; این رشته کمتر نا معلوم به عنوان علوم از cynics بر این باورند از آنجا که آنها ارائه دقیق الگوهای مبتنی بر انرژی در ارتباط با مکان و زمان و تاریخ تولد.

“ذهن بصری یک هدیه مقدس و منطقی ذهن بنده وفادار است. ما ایجاد یک جامعه که افتخارات بنده است و فراموش کرده هدیه است.”

–آلبرت انیشتین

“کسی که scorns قدرت شهود هرگز بالاتر از صفوف کارگر ماهر ماشین حساب.”

–آلبرت انیشتین

“اما غریزه چیزی است که فراتر از دانش است. ما بدون شک برخی از الیاف ظریف است که ما را قادر به درک حقایق زمانی که منطقی کسر و یا هر گونه عمدی تلاش مغز بیهوده است.”

–نیکولا تسلا

“حس مشترک است که مجموعه ای از تعصبات به دست آورد و در سن هجده.”

–آلبرت انیشتین

“یادگیری بسیاری از چیزها نیست آموزش درک.”

–هراکلیتوس

جریان اصلی رویکرد علمی دارای نقص جدی. جیمز Delingpole تشریح شکست همکار نقد و بررسی: “… همکار بررسی معیار های که جدید ترین تحقیقات علمی تمایل به در نظر گرفته شود. در صورتی که تحقیقات است که باید جدی گرفته توسط جامعه علمی آن باید پذیرفته شده برای انتشار توسط یکی از تعداد نسبتا کمی از علمی یا شبه علمی در مجلات مانند طبیعت, علم, علمی و آمریکایی است. بررسی دقیق است و نه یک سیستم کامل. در دوران طلایی قرن بیستم علم نبود حتی فکر لازم: نه Watson & کریک و نه انیشتین شد داوری. اما امروز در مغلق تکه تکه جهانی که در آن شاخه های مختلف علوم شده اند به طور فزاینده ای پیچیده و تخصصی نظیر-نقد و بررسی تبدیل شده است به طور گسترده ای پذیرفته شده به عنوان بدترین روش که کیفیت علم می تواند sifted از علم آشغال… آنچه ما می افتد این است که زوال ‘داوری’ به چیزی بیشتر شبیه به ‘رفیق بررسی کنید.'”

بحران علم مدرن است وحشتناک که توسط 157 بررسی همکار عدم گرفتن جعلی سرطان مطالعه است.

https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2014/03/27/open-access-journals.aspx?e_cid=20140327Z1_PRNL_art_1&utm_source=prmrnl&utm_medium=email&utm_content=art1&utm_campaign=20140327Z1&et_cid=DM41525&et_rid=466546771

“… بسیاری از مطالعات نشان داده اند که بررسی دقیق نمی بهبود کیفیت مقالات علمی. دانشمندان خود می دانم که آن کار نمی کند. در عین حال هنوز با احترام آن را به عنوان نشانه ای از کیفیت و می گوید: ‘اين مقاله کارشناسی’ یا ‘این مقاله بود نه کارشناسی’ به عنوان اگر آن است که به معنای چیزی است. آن را نمی کند. علم است که به عنوان فساد فعالیت های انسانی به عنوان هر یک از دیگر. دست اندرکاران آن نیست saints آنها انسان هستیم و آنها انجام آنچه انسان انجام دهید-دروغ و تقلب و سرقت و… شکایت پنهان تاریخ جعلی داده غلو اهمیت خود را و لکه دار کردن نظرات مخالف ناعادلانه. که طبیعت انسان است. آن است که رفتن به تغییر دهید.”

– مایکل کرایتون “بعدی”

خودنمایی نقص در علم مدرن نشان داده شده بیشتر با این هنجار پذیرفته شده در مورد تاریخ واقعی تمدن در سیاره زمین با وجود شواهد بر خلاف; تاریخ باستان ممکن است بسیار متفاوت از آنچه در جریان اصلی باستان شناسان قبول به عنوان حقیقت.

http://www.ancientpages.com/2017/09/05/controversial-discovery-57-million-year-old-footprints-crete-re-write-history-human-evolution/

“آنچه ما می دانیم این است که یک قطره چه ما نمی دانیم این است که یک اقیانوس است.”

― اسحاق نیوتن

“قطعا وجود دارد چیزهایی که ارزش اعتقاد داشتند. من اعتقاد دارم که در برادری و منحصر به فرد از فرد است. اما اگر شما از من بپرسید برای اثبات آنچه که من اعتقاد دارم که من می توانم. شما می دانید که آنها درست باشد اما شما می تواند صرف تمام عمر بدون اینکه قادر به اثبات آنها. ذهن می تواند ادامه تنها تا کنون بر آنچه در آن می داند و می تواند ثابت کند. وجود دارد می آید یک نقطه که در آن ذهن طول می کشد یک جهش-تماس با آن شهود و یا آنچه شما را و بیرون می آید پس از یک هواپیما بالاتر از دانش است اما هرگز نمی تواند ثابت کند که چگونه از آن وجود دارد. تمام اکتشافات بزرگ را درگیر چنین جهش”.

–آلبرت انیشتین

روانشناسی نادیده گرفته است و به عنوان یک علم به دلیل روشن اجماع در بسیاری از مناطق در این زمینه وجود ندارد به گفته منتقدان. پس از آن ممکن است به عنوان یک “واقعی” علم اما مطمئنا این اعتبار است. چند هدف مردم را انکار مفاهیم عاطفی سرکوب و یا طرح, به عنوان مثال.

این شنیده ذهنیت در متعارف علم جهان سکوت بسیاری از, اما نه همه همانگونه که در نقل قول زیر.

“دلیل آنها را پرداخت نمی توجه به آن (طالع بینی) است که این امر آنها را شرمسار در مقابل همکاران خود را. هیچ اثبات شده بدن از حقایق… که می گوید انسان رفتار نمی کند حاوی عناصر که مربوط به سیاره ای الگوهای در زمان تولد. به جای آن وجود دارد گسترده و متکبر درک در میان علوم اجتماعی حرفه ای است که فرهنگ عامه مانند طالع بینی است که به صورت ساده است. بدون انجام هر گونه آزمایش های ساده برای تست برخی از اصول طالع بینی, از آن شده است به طور کامل نادیده گرفته توسط روانشناسان در دو قرن گذشته… بسیاری از آنها تحت این تصور نادرست است که آن را غیر علمی و متناسب با موضوع به صورت جدی خود را مطالعه. آنها مرده اشتباه است. یا نه حال و روز پزشکان از طالع بینی با استفاده از روش های علمی هیچ مستقیمی بر اینکه بدن از دانش آنها استخدام درست و معتبر است.”

–دکتر Kary بانک Mullis نوبل-برنده جایزه دانشمند

ما شما را تشویق به نگه داشتن ذهن باز به سوی غیر متعارف فکر مانند علوم عرفانی طالع بینی و مبحی معانی رمزی اعداد همراه با کار روانی و تناسخ در جسم تازه به خاطر ذهن باز و با یک حس سالم از بصیرت است حیاتی برای ساخت بسیاری از زندگی خود را.

کپی رایت ©

[ad_2]