معرفی کوتاه تصفیه کننده آب و لوازم مورد نیاز نصب

کوزه‌های تصفیه آب این مواد شیمیایی را از آب خارج می‌کند، زیرا ما آلاینده‌هایی مانند گوگرد هستیم که بوی نامطبوعی به آب می‌دهد.

نصب دستگاه تصفیه آب سینک به وسایل اضافی، پریز برق و شیر با منبع آب ثابت از سینک نیاز دارد.

مقرون به صرفه و کاهش مصرف انرژی عوامل اصلی در حال حاضر در تولید این فیلترها در نظر گرفته شده است.

علاوه بر بررسی‌های اساسی در مورد سیستم‌های تصفیه سنتی و ترکیبی، وی همچنین می‌خواست فیلترهای سوراخ نصب شده مخصوص خانه‌های چاه را بررسی کند.

این باعث افزایش زمان تصفیه آب و جلوگیری از گرفتگی لوله‌های شما می‌شود.

این یک طراحی منحصر به فرد دارد که باعث افزایش مدت زمان صرف آب در فیلتراسیون و در نتیجه آب فوق العاده تمیز و نرم از خانه شما می‌شود.

با طراحی مخزن منحصر به فرد طراحی شده است.

از یک پمپ تقویت کننده آب استفاده می‌کند که برای دور ریختن آب دور ریخته شده در مخزن فوقانی، گردش خون می‌یابد.

علاوه بر این، متوجه شدم که میزان جریان برای یک مخزن بزرگ کمتر است.

همچنین باید بعد از یک سال لامپ UV را تعویض کنید. علاوه بر این، این سیستم سرب، جیوه، علف کش‌ها، آفت کش‌ها، VOC‌ها و بسیاری دیگر را از بین می‌برد.

آیا به دنبال سیستمی با ظرفیت بیشتر هستید؟

“فیلتر UV همچنین با ۹۹٪ آب خالص، از بین بردن باکتری‌ها، ویروس‌ها، کیست‌ها، مواد شیمیایی، سموم دفع آفات و غیره تأمین می‌شود.

ما دریافتیم که این سیستم قادر است ۹۹٪ از تمام آلاینده‌ها، از جمله E. را از بین ببرد. اتومبیل، باکتری، جلبک، قارچ، ویروس، کیست، کلر، سرب، آرسنیک و غیره.

از یک طرف، ۹۹٪ از تمام آلودگی‌ها، از جمله باکتری‌ها و ویروس‌های خطرناک را که اغلب در سیستم‌های خوش آمدید یافت می‌شوند، از بین می‌برد.

بسته به طراحی، سن و نصب چاه، ممکن است بیشتر از آنچه می‌دانید در معرض آلاینده‌ها باشید.

این امر به ویژه اگر خانواده شما به سرعت آب مصرف کنند بسیار مهم است، شما می‌توانید هر ماه یک بار آن را تغییر دهید و این انتخاب یک فیلتر ارزان را گران کنید.

در نتیجه، پالایشگاه‌ها مجبورند راه حل‌های قابل اطمینان‌تری را برای تصفیه فاضلاب در داخل تاسیسات تهیه کنند.

سیستم‌های عقیم‌سازی ماوراio بنفش بسیار کارآمد و طبیعی هستند، زیرا به معنای واقعی کلمه چیزی به آب مصرفی شما اضافه نمی‌کنند.

استفراغ و اسهال دو اثر دیگر آلودگی آب آشامیدنی است و حتی در گذشته کشنده بوده است.

آیا به دنبال سیستمی با ظرفیت بیشتر هستید؟

با سه مرحله فیلتراسیون و سرعت ۲۴ GPM، این سیستم بالاترین میزان خلوص را تولید می‌کند.

آیا او یک سیستم بسیار کارآمد است که شامل فیلتراسیون کربن و KDF است. فیلتر آب Bluonics شامل اشعه ماور اlet بنفش ۱۱۰ وات W همراه با رسوب و فیلتر آب کربن است.

ما احساس کردیم که Bluonics از طراحی سیستم شگفت‌ انگیزی برخوردار است، اما وقتی صحبت از خدمات و گارانتی مشتری شد، به اندازه مارک‌های دیگر مانند Aquasana جامع نبود.

Bluonics سیستم کاملی را با دستورالعمل‌های کاملی طراحی کرده است که اجرای آن آسان است. روش‌های مختلفی برای حذف نمک از آب وجود دارد، مانند آب هوادهی برای حفاری، ازن‌زدایی و کلر زدن آب از یک چاه. در عوض، با نرم کننده طبیعی آب را نرم می‌کند. سیستم پنج‌ساله Aquasana نیز به تخلیه و شستشوی مجدد آب احتیاج ندارد و آب ما را نیز تصفیه نمی‌کند. Aquasana تعدادی سیستم برای پرورش خانه‌های آبی تولید کرده است.

اگر سفیران بهداشت به تنهایی به خانه‌های شما مراجعه نمی‌کنند، شما هنوز هم می‌توانید یک دستگاه تصفیه آب Aquaguard سفارش دهید.

اگر ده سال در منطقه‌ای زندگی کنید که غلظت زیادی از مواد جامد محلول متداول مانند کلریدها، سولفات‌ها یا بی‌کربنات‌ها یا فلوراید دارد، قطعاً به دستگاه تصفیه RO نیاز دارید.

دومین لوله متصل نیمه پر از ماسه شده و سپس کربن فعال می‌شود.

شامل فیلتر کربن، پیش فیلتر ۲۰ اینچی و فیلتر UV اختصاصی است.

بهترین دستگاه تصفیه آب یا برای خانه

کیت نصب اولیه شامل اتصالات پلاستیکی، فیلتر پیگیری، فیلتر UV و پیش فیلتر ۲۰ اینچی است. فرآیند فیلتراسیون مرحله فیلتر شامل یک فیلتر لجن ۵ میکرونی، یک فیلتر بلوک کربنی ۵ میکرون و یک فیلتر استریلیزاسیون ماوراrav بنفش است.

در شرایط ایده آل – در یک محیط اکسیژن بالا – هیدروکربن‌ها می‌توانند بسوزند و دی اکسید کربن و آب تولید کنند. مزایا: در از بین بردن طیف وسیعی از آلاینده‌ها برای به دست آوردن آب تمیز خالص موثر است.

با استفاده از سیستم آب آشامیدنی خانگی می‌توانید بطری‌های شخصی خود را پر کنید و حتماً کیفیت را نیز در آن بگنجانید. این سیستم مزایای دیگری نیز دارد، زیرا به سیستم برق، شستشوی مجدد یا تخلیه نیاز ندارد.

حقیقت این است که سیستم‌های تصفیه هوا تقریباً برای هر خانواده و سبک زندگی یک انتخاب خارق العاده است. آب سیستم تصفیه آب کل خانه Aquasana شامل تصفیه کننده UV و چربی‌زدایی بدون نمک است.

اکثر سیستم‌های RO تجاری و سیستم‌های فیلتراسیون تجاری سیستم امتیاز ۱۲۵ PSI. فیلترهای اسمز معکوس گزینه‌ای مناسب و مقرون به صرفه برای استفاده از آب بطری شده ارائه می‌دهند.