مزایای سرگرم کننده

[ad_1]

آیا شما از جمله سرگرم کننده را در زندگی خود را? می تواند به شما به یاد داشته باشید که یک کودک و انجام کارهایی که فقط برای لذت از آن ؟ لرزش و سرگرم کننده است که بالا خوب ارتعاش. فکر می کنم برای یک لحظه آنچه در آن احساس می کند مانند زمانی که شما در حال غوطه ور در یک تجربه است که سرگرم کننده خالص! آن را احساس مثل گسترش, لذت, لذت-یک سبکی ؟ هنگامی که شما با داشتن سرگرم کننده شما در حال حاضر به طور کامل و زمان طول می کشد در ابعاد مختلف است. زمان واقعا پرواز زمانی که شما با داشتن سرگرم کننده!

مقایسه احساس انجام کاری سرگرم کننده از آن را با لیست از چیزهایی که شما فکر می کنم شما باید فراموش. که “به انجام” لیست می تواند احساس بسیار سنگین و قرارداد. موفقیت می آید زمانی که ما در یک ارتعاش بالا. زمانی که ما در تراز با ما منبع ما در حال تنظیم در به خود ما بالاتر است و همه چیز به نظر می رسد جریان به راحتی و بدون زحمت. ناگهان ما دسترسی به راه حل ها و ایده های خلاقانه است. این زمانی است که کسانی که خوشمزه “ah ha!” لحظات نشان می دهد تا! از جمله یک حس سرگرم کننده در همه چیز شما را ایجاد می کند که جریان بالاتر.

تمرین اجازه می دهد خود را به انجام همه چیز فقط برای لذت از آن است. از خود بپرسید چه می تواند واقعا سرگرم کننده و واقعا لذت بخش انجام دهند و در انجام این کار است. ببینید چه اتفاقی می افتد!

ما باید در رابطه با خدمات و کمک به دیگران ؟

اغلب به عنوان افرادی که در یک مسیر معنوی ما انگیزه برای انجام فعالیت های خاصی چون ما فکر می کنم آنها کمک خواهد کرد که دیگران قلمرو حیوانات و یا زمین. این افسانه انگیزه و نیت! اما لرزش و سرگرم کننده است که در واقع یک ارتعاش متفاوت نسبت به انجام آنچه که ما فکر می کنم ما “باید” انجام دهد. بنابراین هیچ نیاز به کنار گذاشتن تمایل خود را به خدمت می کنند. به سادگی از آن لذت ببرید در حالی که شما آن را انجام دهید! خود را بالاترین هدف در این بازی سرگرم کننده از آنچه شما را در هر لحظه. شما را به بالاترین و خدمات موثر ترین زمانی که شما در لرزش از سرگرم کننده است. برای مثال پس از من گربه مرده, من از دست رفته برقراری ارتباط با او. من تصمیم به داوطلب زمان هر هفته در محلی SPCA معاشرت گربه به آنها را آماده برای پذیرش است. در حال حاضر من سرگرم کننده زن سبک و جلف زمان و آنها آماده برای رفتن به خود را برای همیشه لطفا برای خانه!

آنچه در مورد چیزهایی که شما فقط باید انجام دهید ؟

شما ممکن است تعجب در مورد همه چیز در زندگی است که “باید” انجام می شود که بسیار سرگرم کننده مانند پرداخت قبوض, تمیز کردن خانه و یا اگر شما درگیر در مکالمه واقعی خود را, رفتن به کار می کنند. چگونه می تواند شما را در این بازی سرگرم کننده? گاهی اوقات آن را در زمان و گاهی اوقات آن را در مورد به دنبال راه هایی برای آن را سرگرم کننده-و یا هر دو! من در واقع تا زمانی که منتظر من احساس الهام را در یک پروژه من منتظر تا من احساس الهام گرفته از آن را انجام دهد.

یک مثال زمانی که من نیاز به انجام بسیاری از حمایت کردن از پر کردن است. من آن را خاموش دانستن من را مقابله با آن در برخی از نقطه هنگامی که آن زمان به نظر می رسید سمت راست و مجموعه ای از قصد که من تکمیل کار در زمان مناسب و در آن احساس آسان و بی دردسر. یک روز به زودی پس از این که به فکر من احساس نیاز به آن است. من در برخی از موسیقی, یک فنجان چای و خواند و رقصید راه من را از طریق همه پر! آن را در واقع سرگرم کننده! و من احساس مانند یک حس موفقیت هنگامی که آن به پایان رسید.

Rhonda Byrne از “راز” را در بر داشت یک راه برای پرداخت بیشتر سرگرم کننده است. با هر لایحه به او پرداخت می شود او تصور می کرد با اضافه کردن دو صفر که به مقدار لایحه و سپس تصور شکل جدید بود که به مقدار او در حساب جاری. مقدار این لایحه آنقدر کوچک در مقایسه با آن که او در واقع در این روند لذت می برد.

پس از یک دوست تماس بگیرید فقط برای تفریح از آن! بحث پیاده روی فقط برای تفریح از آن! رقص فقط برای تفریح از آن! استفاده از تخیل فوق العاده خود را برای اضافه کردن بیشتر سرگرم کننده را به همه چیز شما را انجام دهد! توجه کنید که چشم انداز خود را بهبود می بخشد و شما باید انرژی بیشتر و ایده ها و راه حل ها به شما می آیند بیشتر به راحتی. بازی با این و ببینید چه اتفاقی می افتد!

[ad_2]