مزایای آرامش درونی را در قانون جاذبه

[ad_1]

هنگامی که با استفاده از قانون جاذبه برای ایجاد زندگی است که شما می خواهید آن را فقط در مورد تجسم و تمرکز بر روی خواسته های خود را. وجود دارد خیلی بیشتر به آن از آن و پیدا کردن آرامش درونی یا هسته ای خود را به عنوان ما آن را به معنای واقعی کلمه زندگی خود را تغییر دهید.

شما یک جسمی که بر روی زمین وجود دارد اما یک هسته که واقعی است که شما در درون شما. واقعی شما پر است از دانش که در جهان است. واقعی شما را درک چرا دیگران به انجام آنچه انجام می دهند و شما را دوست دارد بدون قید و شرط. واقعی شما هسته که شما می داند فیزیکی زندگی خود هدف. آن زمانی که ما تصمیم به آمدن به زمین به درک و یادگیری بیشتر در مورد بسیاری از سطوح از عشق است که جهان به ما می دهد ایجاد و داشتن یک بدن فیزیکی و در واقع تجربه فیزیکی است.

فکر می کنم در مورد که در آن زمان کسی به شما گفته در مورد سفر آنها گرفته اند ممکن است. شاید آنها رفت و به ایرلند و یا بازدید از انگلستان و دیدم استون هنج و آنها شرح داده شده در جزئیات و حتی به شما نشان داد تصاویر. آیا شما تجربه در واقع جسمی رفتن سفر ؟ نه شما گوش و لذت می برد و تجسم آنچه که دوستان خود را به شما در مورد سفر خود را. اما تا زمانی که شما آن را تجربه کرده اند, آن را فقط به شخص دیگری حافظه است.

این است آنچه در آن مانند این است که با هسته ای بودن.

هسته که می داند همه چیز به غیر از در واقع زندگی تجربه در 3D; آن را توهم و در عین حال واقعی همه یکسان است. ما اینجا می آیند به تجربه فیزیکی و نه فقط شنیدن و یادگیری از افکار و اندیشه های دیگر است.

هسته ای خود را که همیشه متصل به جهان و زمانی که شما می توانید آن را احساس متصل بودن شما خواهد بود قادر به پیدا کردن افکار و بینش است که شما هرگز نمی دانستند برای کمک به شما با زندگی در اینجا.

تا جایی که شما شروع به خود را برای پیدا کردن آرامش درونی? شما شروع به از طریق مدیتیشن است. هنگامی که شما تعمق شما در حال انجام هیچ چیز نیست; شما در حال نشستن در سکون. شما در حال آرامش بخش و فقط “بودن”. زمانی که شما استراحت و فقط ” بود ” شما در حقیقت تحقق ارتباط است که وجود دارد (تمام وقت) به جهان است. دادن زمان بدن خود را به استراحت و خود را به هسته ای بودن برخی از زمان به طور کامل اتصال کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به زندگی که مورد نظر شما. این چگونه ممکن است ؟ چرا که حتی اگر شما همیشه متصل به جهان شما در حال دادن به جهان خود را با بدن فیزیکی ساکت بودن و هنوز هم (و فیزیکی خود است در راه نیست) به طوری که شما یک کانال روشن به دریافت تزریق از بینش و دانش شما کمک خواهد کرد که خود را با زندگی فیزیکی و تمام خواسته های خود را.

شما بلافاصله می دانم که پاسخ به تمام جهان ، این امکان وجود دارد اما به احتمال زیاد (مانند هر کس دیگری) گرفتن ذهن خود را برای خاموش کردن از طریق مدیتیشن می تواند یک بیت از یک چالش است. و هنگامی که شما پچ پچ می افتد در سر خود هسته که می تواند سخت به شنیدن و گوش دادن به. حتی اگر شما می توانید بنشینید و فقط برای چند لحظه بدون ذهن پچ پچ این یک آغاز است. ما نیز باید منطقی داشته باشید که برای اضافه کردن آن دو سنت و گیج کننده ذهن منطقی خود را با آرامش درونی می تواند شما را به پاسخ است که کاملا دقیق است.

من یک نوت بوک کوچک با من وقتی که من آماده به تفکر. من هنوز هم می نشینند و پاک کردن ذهن من و نه صبر کنید… من فقط استراحت و نگه داشتن پاکسازی ذهن من زمانی که افکار از روز آمده نورد در. حتی اگر شما نمی دریافت یک بینش مراقبه می تواند کمک به حل مشکلات و پیدا کردن پاسخ در طول روز خود را به خاطر آرامش درونی به دست آورد از طریق مدیتیشن است.

با در نظر گرفتن این زمان با هسته ای خود را که هر روز شما را تبدیل به بیشتر آرام و بی سر و صدا. این بی حوصلگی شروع به ترک و با اکثر مردم بینش و دانش وارد خواهد شد و نه فقط در مراقبه اما در طول هفته است.

پیدا کردن زمان را به خودتان برای رسیدن به می دانم که خود را “هسته ای بودن” به دلیل آن است که شما واقعا هستند و هنگامی که شما قانون جاذبه را تبدیل خواهد شد بسیار واضح تر در زندگی خود را.

[ad_2]