مدرسه مهسا در کشور زیبای مالزی

ماموریت ما در مدرسه بین الملی مهسا در کشور مالزی

مدرسه MAHSA در صدد ارائه یک محیط یادگیری حمایتی ، متقابل و احترام آمیز است که در رویکرد خود جامع گرایانه است و نگرش های مثبت را ترغیب می کند ، تلاش برای تعالی و قدردانی از زندگی برای یادگیری و مطالعه در بین دانش آموزان ما.

از طریق برنامه دانشگاهی و فعالیتهای غیر درسی ما دانش آموزان خود را ترغیب می کنیم تا از فرصتهای خود برای خودسازی و کشف تمام پتانسیلهای خود استفاده کنند.

در مدرسه بین المللی MAHSA برنامه درسی انگلیس (هیئت کمبریج) را انتخاب کرده ایم. این برنامه درسی بین المللی سعی و آزمایش شده است و در بیش از 100 کشور جهان استفاده می شود.مدرسه مهسا یکی از بهترین مدارس مالزی با بهترین معلملت است.

  • برنامه درسی انگلیس بحث و گفتگو را تشویق می کند و مهارت های گوش دادن و ارائه را ایجاد می کند.
  • معلمان برنامه درسی انگلیس برای تشویق دانش آموزان به کنجکاوی ، سؤال کردن و گوش دادن به دیگران با ذهن باز آموزش داده می شوند.
  • برنامه درسی این امکان را فراهم می آورد كه معیارهای بین المللی را با معیارهای ملی معمولی برابر كنید.
  • این دوره با کسب مدارک بین المللی در IGCSE (گواهینامه عمومی بین المللی آموزش متوسطه) در سال 11 و مدارک سطح “A” در سال 13 به پایان می رسد.
  • مدارک تحصیلی کمبریج توسط دانشگاه های برتر سراسر جهان شناخته و پذیرفته می شوند.

سه هدف اصلی

دوره آموزشی بریتانیا

برنامه درسی باید با هدف فراهم آوردن فرصت هایی برای همه دانش آموزان برای یادگیری و دستیابی به آنها انجام شود.
برنامه درسی باید با هدف ارتقاء معنوی ، اخلاقی ، اجتماعی و فرهنگی دانش آموزان و آماده سازی همه دانش آموزان برای فرصت ها ، مسئولیت ها و تجربیات زندگی باشد.
ایجاد زیرساختی محکم برای دستیابی به دانش ، درک ، مهارت ها و نگرش های لازم برای رسیدن به خود و توسعه به عنوان شهروندان فعال و مسئول

چرا برنامه درسی بریتانیا را انتخاب کنید؟

همانطور که قبلاً نیز ذکر شد ، سالهاست که وجود دارد و به عنوان ابزاری برای یادگیری و استفاده از دانش بسیار موفقیت آمیز بوده است.
این یک رویکرد گسترده و خوب متعادل است که هنر ، علوم و علوم انسانی را در بر می گیرد.

این یک فرآیند ارزیابی داخلی و بهبودی دارد. پیشرفت در کلیه مراحل اصلی از Primary تا IGCSE و “A” سطح ردیابی و ارزیابی می شود. این پیشرفت والدین ، والدین ، دانش آموزان و معلمان را در تمام طول زندگی فراهم می کند.

این طراحی برای تشویق کاربرد عملی دانش به دست آمده طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *