ماوریک طرز فکر دکتر جان الیوت

[ad_1]

اکثر مردم درس خود را پدر و مادر و معلمان خود را احساس می کنید کلید موفقیت در این جهان است. مردم آموزش داده می شود به فکر می کنم در برخی از الگوها و گفت: این کمک خواهد کرد که آنها موفق شوند. در کتاب “ماوریک طرز فکر” توسط دکتر جان الیوت” این به خوبی شناخته شده بهبود خود و رهبری متخصص چالش های آن, احکام و با استفاده از نمونه گرفته شده از زندگی از موفق ترین افراد در این سن و سال به عقب امتیاز خود را.

در حالی که تقریبا هر کسی می تواند نقطه به نقطه تایگر وودز و تد ویلیامز و می گویند که آنها توانایی های باور نکردنی به تمرکز و جلوگیری از هر چیزی اما مهم ترین چیز این لحظه تعداد بسیار کمی از مردم می تواند ادعا تعیین کرده اند که چگونه آنها آن را انجام دهد. “ماوریک” طرز فکر امتیاز به این بطرز شگفت انگیزی موفق و ارقام به وضوح تشریح چگونگی رسیدن به چنین تنها فکر تمرکز. این است که ترجمه به یک کسب و کار طرز فکر است که تقریبا هر یک می توانید استفاده کنید.

دکتر جان الیوت امتیاز ترین دستاوردهای موفق و تساوی همبستگی بین آنچه که آنها چگونه فکر می کنند و چه آنها دست یابد. با توجه به کتاب “ماوریک” طرز فکر همه این استثنایی دستاوردهای به اشتراک گذاشتن یک چیز مشترک است و عدم تمایل به قبول “عقل مشترک” فقط به خاطر این بود آنچه را که آنها آموخته بودند. به جای او اشاره می کند که هر یک از آنها رفته راه خود را و گاهی اوقات حتی پرواز در صورت از پذیرش عقل است.

در حالی که یک تاجر ممکن است بسیار واجد شرایط در این زمینه خود را و بسیار آگاه در کتاب “ماوریک طرز فکر” اشاره می کند که شرایط موفقیت را تضمین نمی کند. اگر چه یکی از نیاز به دانستن کسب و کار خود را به خوبی و آموزش و پرورش و یا تجربه برای انجام این کار نیمه دیگر معادله است و این طرز فکر. نتیجه گرفتن به روش سنتی امکان پذیر نمی باشد.

دکتر جان الیوت در این کتاب اشاره می کند که موفق ترین تجار و بازرگانان حاضر به این جاده سفر بیشتر و حاضر به شنیدن “شما نمی تواند انجام دهد.” در حالی که یک تاجر ممکن است لزوما می خواهید به یک گلف باز حرفه ای او می تواند درس های آموخته شده از بسیار موفق ورزشکاران و درخواست آن را به کسب و کار خود را به تمرکز تنها بر روی آنچه ضروری است و پول را.

کتاب “ماوریک” طرز فکر نه تنها به تشریح شباهت ها در موفقیت تجار و بازرگانان از جمله مدیران عامل شرکت های برتر, اما چه صفات آنها را به اشتراک است که به طور کامل متفاوت است. برای این افراد هنجار قابل قبول نیست بیش از شکست قابل قبول است. دکتر الیوت احساس می کند این می تواند تدریس را به دیگران موفق تر در کسب و کار و زندگی به طور کلی.

موفقیت در انتخاب تلاش است که همیشه نتیجه مستقیم از برنامه ریزی دقیق امتناع از خطرات و یا پس از تاسیس, طرح توجیهی, نه برای موفق ترین بازرگانان. به جای آنها به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن توانایی به دانستن زمانی که آنها را باید از خطرات هنگامی که برنامه در حال بیاستفاده غیر ضروری و یا بیش از حد دست و پا گیر و هنگامی که تعیین هدف نیز ممکن است در راه هدف. برخی از مردم دنیا با این دانش به نظر می رسد در حالی که دیگران می توانند آن را یاد بگیرند به گفته دکتر الیوت.

[ad_2]