لیفت شقیقه در کرمانشاه + هزینه بهترین جراح در سال 1400 (بالا کشیدن گوشه چشم)

پس از جراحی، احتمال به وجود آمدن اِسکار در برخی نقاط صورت اجتناب ناپذیر خواهد بود، اما یک جراح خوب، سعی میکند تا جای ممکن اسکار کمتری ایجاد شود. بهتر است هر روز محل اسکار و زخم را بررسی و پاکسازی کنید تا از عفونت پیشگیری کنید. چشم از حساسترین اعضای بدن است و به علت نازکی پوست پلک و حساس بودن محل جراحی، مراجعه به محل مناسب و معتبر از مهمترین عوامل در نتیجهی خوبی گرفتن از لیفت چشم است. احتمال عفونت : در این جراحی نیز مانند بسیاری از جراحی های زیبایی دیگر احتمال عفونت بسیار ضعیف است؛ اما به هرحال احتمال عفونت نیز وجود دارد.

این نوع لیفت، نتایج ماندگارتر و بهتری دارد. 6. بخیه های جراحی لیفت، معمولا از نوعی جذبی هستند و بعد از مدتی در بدن دفع میشوند. اما در خصوص یکسان بودن نتایج در تمامی افراد باید گفته شود که یکسان و مشابه نیست. 2 الی 3 روز بعد از جراحی لیفت شقیقه می­توانید حمام کنید؛ اما باید احتیاط کنید تا جای زخم زیاد آب نخورد.

تا چند روز از انجام فعالیتهای سنگین ورزشی یا بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید. لیفت پیشانی با روش باز با برش چند سانتیمتر پشت خط رویش مو از گوش تا گوش، روشی بوده که در گذشته انجام میشده و بدلیل برداشته شدن پوست اضافه پیشانی از قسمت مو دار سر باعث عقب رفتن خط رویش مو و بلند شدن پیشانی می شود. تا چند روز بر روی صورت خود نخوابید و حتیالامکان سر را بالاتر از حد معمول قرار دهید. داروهای تجویز شده توسط پزشک را به موقع مصرف کنید و سعی کنید به مدت ۵ الی ۷ روز استراحت کنید و از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید.

بهترین روش برای کاهش تورم و کبودی جراحی لیفت شقیقه، استفاده از کمپرس یخ است؛ اما نباید یخ به طور مستقیم با پوست تماس داشته باشد؛ بلکه آن را در کیسه­ای پلاستیکی یا حوله­ای بپیچید تا باعث ایجاد خنکای دلپذیری بر روی پوست­ شود، همچنین شما می­توانید برای این کار، از دستمال مرطوبی که در یخچال خنک شده استفاده کنید. متخصص لیفت شقیقه از این روش برای افرادی استفاده می کند که میزان افتادگی پوست­ کمتری دارند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لیفت شقیقه گرگان وب سایت خود لیفت شقیقه چیست باشید.