لوله انعطاف پذیر لوله فلکسیبل

گروه PAR مجموعه ای از لوله های انعطاف پذیر را ارائه می دهد که معمولاً برای انتقال مایعات ، گازها و مواد جامد در کاربردهای تجاری و صنعتی استفاده می شود. دامنه ما از ترکیبات لاستیکی و پلاستیکی مختلفی ساخته شده است که ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد.

مواد محبوب شامل لاستیک طبیعی است که انعطاف پذیری بالایی را ارائه می دهد ، FKM که مقاومت چشمگیری در برابر پتروشیمی و گرما دارد و PVC که عایق الکتریکی خوبی است و برای انتقال مواد غذایی مناسب است. دامنه ما به استثنای لوله لاستیکی نئوپرن و نیتریل نیز به عنوان عایق الکتریکی در ولتاژهای کم برای استفاده مناسب است. لوله فلکسیبل

برای مشاهده مشخصات فردی برای هر لوله ، لطفاً روی دکمه های “مشاهده محصول” در زیر کلیک کنید. اگر به جزئیات بیشتری نیاز دارید یا می خواهید در مورد الزامات خود بحث کنید ، لطفا با تیم فروش فنی ما که خوشحال می شوند به شما کمک کنند ، تماس بگیرید.

طیف گسترده ای از لوله های انعطاف پذیر برای خرید آنلاین در PAR Direct نیز موجود است. با خرید از طریق سایت تجارت الکترونیکی ما به طور خودکار بهترین قیمت های ما را دریافت می کنید و اگر ارزش کالاها بیش از 50 پوند باشد ، شما نیز برای حمل و نقل رایگان سرزمین انگلستان (مشروط به موقعیت مکانی خود) لوله فلکسیبل نیز واجد شرایط می شوید.

لوله های انعطاف پذیر PVC ، همچنین به عنوان لوله انعطاف پذیر پلی وینیل کلراید یا لوله وینیل شناخته می شوند ، در اندازه های از 1/16 “تا 3” در قطر داخل وجود دارد. لوله های واضح و باریک و انعطاف پذیر که توزیع می کنیم ، تولید شده توسط Finger Lakes Extrusion، Inc. برای بسیاری از موارد از قبیل غذا ، نوشیدنی ، سوخت ، داروسازی ، بیوتکنولوژی ، انتقال مواد شیمیایی و خلاء و فشار ایده آل است. رنگهای دیگر شامل زرد و سیاه است.

به صفحه لوله های Finger Lakes Tubing بازگشت

ویژگی های کلیدی لوله فلکسیبل
عمر طولانی
برجسته زندگی Flex
قابل انعطاف و نصب آسان
پاک کردن امکان بازرسی بصری و کنترل جریان را فراهم می کند
ممکن است با بسته بندی مواد غذایی FDA CFR 21 مطابقت داشته باشد
سایر فرم های PVC: ورق و میله ، لوله و اتصالات

برای قیمت گذاری با پلاستیک Aetna تماس بگیرید. نصب شده و تعداد کمبود موجود است.

محصولات لوله فلکسیبل
لوله پی وی سی ClearFLEX 60 Premium
لوله های پی وی سی ClearFLEX 60 از وضوح کریستالی و نرم و انعطاف پذیر برخوردار هستند و باعث می شود تا اتصالات آن راحت شود. دیواره داخلی صاف در برابر ساختمان مقاومت می کند و شعاع خم محکم دارد. برنامه های پیشنهادی شامل پمپ های پریستالتیک ، آزمایشگاه و تحقیقات تحقیقاتی ، انتقال رسانه ها ، پردازش مواد غذایی و آشامیدنی ، خطوط خنک کننده کندانسور و انتقال بخار است.

تعداد مورد: 100 فوت یا 50 فوت (بسته به قطر)

اطلاعات مربوط به محصول: ClearFLEX 60 لوله های پی وی سی لوله (PDF)

لوله پی وی سی ClearFLEX V60 خلاء
لوله های PVC وکیوم ClearFLEX V60 از یک دیوار سنگین اضافی برای به حداکثر رساندن عملکرد در برنامه های خلا استفاده می کنند. خلاء ClearFLEX 60 در خلاء کامل (30 “جیوه) در دمای اتاق و 26” جیوه در دمای 140 درجه فارنهایت مقاومت می کند. ضد لک است و مقاومت بسیار خوبی در برابر جوهای خورنده دارد.

مورد اندازه: 50 فوت.

اطلاعات مربوط به محصول: ClearFLEX 60 لوله های پی وی سی لوله (PDF)

لوله پی وی سی ClearFLEX M60
لوله های پی وی سی ClearFLEX 60 Metric تمام مزایای استفاده از ClearFlex 60 را دارند اما در اندازه های متریک. اتصالات نشتی معمولی برای لوله های اندازه گیری انگلیسی “نزدیک به اندازه” را از بین می برد.

تعداد مورد: 100 فوت یا 50 فوت (بسته به قطر)