قیمت تشک های گارد دار و لبه دار به چه صورت است؟

خانواده ها معمولا قبل از تولد نوزاد اقدام به خرید وسایلی چون تشک، بالش و… که جزو لوازم سیسمونی هستند، می کنند.

هنگامی که نوزاد تازه متولد شده نیاز به رسیدگی بیشتری از جانب خانواده دارد به همین علت است که بسیاری از مادران سعی می کنند نوزاد را کنار خود بخوابانند. هنگامی که نوزاد کنار والدین بخوابد احتمال خفگی و یا فشار بر روی او وجود دارد بنابراین خواباندن نوزاد در کنار خود کار ایمنی نیست.

این عمل باعث تولید تشک های گارد دار یا لبه دار شد که به کمک آن ها بتوانید نوزاد را با خیالی آسوده در کنار خود بخوابانید البته اگر تخت شما کوچک نباشد. در صورت کوچک بودن تخت می توانید نوزاد را در تخت خود و یا روی زمین در کنار خود قرار دهید تا بتوانید همیشه از او مراقبت کنید.

تشک لبه دار برای نوزاد

از این تشک می توان در سفر ها و یا مسیر های بیرون از خانه نیز استفاده کرد چون قابل جابجایی هستند‌ که این یک نکته مثبت تشک های گارد دار می باشد. شما می توانید تشک های گارد دار را با بند یا دستگیره هایش گرفته و جابجا کنید.

بسیاری از نوزادان در خواب جابجا شده و غلت می زنند که متاسفانه این عمل در مواقعی موجب سندروم خفگی نوزاد می شود. مزیت بسیار مهم این محل ین است که تشک های گارد دار مانع از غلت زدن و افتادن نوزاد خواهند شد.

کاربرد های این تشک ها به طور خلاصه به صورت زیر است:

·       قابلیت حمل و جابجایی

·       ایمنی و جلوگیری از غلت زدن

·       خواباندن کودک در کنار مادر

 

تفاوت تشک گارد دار و لبه دار:

این تشک ها در اصل موضوع متفاوت نیستند  یکی از آن ها به تشک لبه دار و دیگری به تشک گارد دار معروف می باشد و فقط در ابعاد و کیفیت و رده سنی و قیمت تفاوت دارند.

 

قیمت تشک های گارد دار و لبه دار به چه صورت است؟

قیمت گذاری تشک های گارد دار و لبه دار بر اساس عواملی چون کیفیت، رده سنی، سایز و برند سازنده تایین می شود.

 

قابلیت شستشو تشک های گارد دار:

تشک گارد دار تولیدی هر برند با دیگری متفاوت است مثلا ممکن است در برخی از آن ها روکش تشک قابلیت جدا شدن داشته باشد شما بتوانید به راحتی آن را جدا کنید و بشورید.

برخی دیگر از برند ها ممکن است قابلیت شستشو با دست و برخی دیگر از آن ها قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را داشته باشند.