قدردانی وزیر بهداشت از مدیریت شبکه دو

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

نمکی در نامه‌ای از محمدرضا جعفری جلوه؛ مدیر شبکه دو سیما برای اقدامات ویژه در حوزه برنامه‌سازی و توجه این شبکه به امر اطلاع‌رسانی و ارتقای آگاهی عمومی جامعه در حوزه بهداشت و درمان در ایام همه‌گیری ویروس کرونا قدردانی کرد.

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در بخشی از نامه خود خطاب به مدیر شبکه دو آورده است: تردیدی نیست اگر همراهی مدام، مشفقانه و دلسوزانه جنابعالی و همکارانتان در سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران نبود، توفیق امروز همکاران اینجانب در مدیریت این بیماری اینگونه میسر نمی‌شد.

 

نمکی افزود: نقش بی‌بدیل رسانه ملی در اطلاع‌رسانی و ارتقای آگاهی عمومی، جلب مشارکت وسیع اجتماعی و ارتقاء روحیه مدافعان سلامت در تاریخ این سرزمین به عنوان دستاوردی مهم به یادگار خواهد ماند.

 

وی گفت: امید است در ادامه این مسیر نیز بتوانیم از مساعدت ارزشمند جنابعالی و همکاران ارجمندتان بهره‌مند شویم و هر چه زودتر با مهار این ویروس منحوس شاهد سلامت و شادابی مردم عزیزمان باشیم.»

بعد از شیوع و همه‎گیری ویروس کرونا شبکه دو در برنامه‌های مختلفی از جمله«شبگرد»، «با هم برای هم»، «مکث»، «کوی سلامت»، «آدم‌های خوب شهر»، «مدافعان سلامت» و بسیاری برنامه‌های دیگر به صورت مستقیم و غیر مستقیم و در ساختار‌های مختلف تولیدی و از زوایای گوناگون زندگی در شرایط شیوع ویروس کرونا را محور برنامه‌سازی خود قرار داده بود.

[ad_2]

Source link