قدردانی فراوانی و شادی

[ad_1]

بسیاری از مردم با ایمیل من مایل به دانستن چگونه برای افزایش شانس و فراوانی و چگونه برای سرعت بخشیدن به تجلی و شاید حتی آنچه آنها نیاز دارند به نظر می رسد فورا.

در روح شکرگزاری, من می خواستم برای به اشتراک گذاری چند داستان در مورد قدرت قدردانی خود را تغییر دهید تجربه و شانس فراوانی به سرعت در حال.

در حالی که شانس به نظر می رسد به یک تجربه است که اتفاق می افتد به طور کامل توسط شانس اگر شما درگیر در آزمایش مثل من, شما کشف کنند که شما افکار و احساسات و اقدامات زیادی برای انجام این کار با چگونه زندگی خود را ایفا می کند.

چندین سال پیش یکی از دوستان من به یک سالن یکنوع بازی شبیه لوتو. در طول یک یا دو سال اول من برنده هیچ چیز نیست. من متقاعد شده بود که نمی شد سرنوشت من به پیروزی در هر بازی از شانس. انتظار نداشتم به نفع خود, بنابراین من برنده هیچ چیز نیست. متوجه شدم هر چند که برخی از مردم به نظر می رسید تقریبا همیشه برنده در حالی که دیگران فقط به عنوان به طور مداوم برنده هیچ چیز نیست.

یک روز در حالی که من شنا به یاد من اصل قدردانی و من تصمیم به آن را امتحان کنید. برای من شنا یکی از راه های رفتن به خلسه و برنامه نویسی ناخودآگاه من است. به عنوان من نگه داشته و شنا در چشم ذهن من خودم دیدم برنده شدن در یک بازی یکنوع بازی شبیه لوتو بازی بر روی یک کارت سبز و من احساس قدردانی عمیق خود را برای برنده در پیشبرد. من نگه داشته و شنا و تجسم خودم برنده شدن حدود 30 – 60 دقیقه. من رفتم به یکنوع بازی شبیه لوتو بعد از آن شب و من برنده 100 دلار در بازی من خودم پیش بینی برنده شدن است.

من می خواستم برای پیدا کردن که آیا من می توانم برنده $1,400 برنده تمام پولها. در این زمان اگر شما برنده برنده تمام پولها شما می خواهم یک لیوان پلاستیکی با کتیبه “برنده تمام پولها برنده” بنابراین من ایجاد یک تصویر از لیوان با کتیبه “برنده تمام پولها برنده” بر روی آن تاکید که من خوش شانس برنده تمام پولها برنده و ریخت و قدردانی برای من بردن. در عرض یک هفته من برنده برنده تمام پولها.

من ساخته شده یک آزمایش مشابه با یک اسلات ماشین. یکی دیگر از دوستان به من در زمان به یک کازینو بازی اسلات ماشین آلات و من 25 دلار تراشه برای رفتن و سرگرم کردن خودم. من آن را به چهارم و شروع به بازی. دوباره من پیش بینی خودم را به عنوان یک برنده ریخت قدردانی برای من بردن و من برنده برنده تمام پولها که اسلات ماشین.

در یک زمان من به فوریت نیاز به $200 و نداشتن هر گونه ایده که در آن به آنها را به من رفت و به یکنوع بازی شبیه لوتو. یکی از دوستانم نشان داد تا در وسط بازی که پرداخت $200. شگفت زده به من نگاه کنید وجود دارد چرا که او می دانست که من نمی باید پول به هدر او پرسید: “چه کار می کنید؟” من گفتم: “من نیاز به $200.” او پشت سر هم از خنده “و شما در اینجا آمد به آن را دریافت؟” من راننده سرشونو تکون دادن و در ادامه به بازی بازی. چند شماره نامیده می شدند. من مطرح شده و من کارت و فریاد زد: “یکنوع بازی شبیه لوتو” – من فقط برنده 200 دلار من مورد نیاز است. دوست من لال بود به من لبخند زد و زمزمه به او “ذهن بیش از ماده!”

گاهی اوقات مردم می پرسند “چگونه در مورد برنده میلیون ها دلار؟” من شخصا تمایل به تمرکز بر روی نیازهای من بودن در تمام زمان – این چیزی است که من برنامه ریزی در ناخودآگاه من و آن را برای من کار می کند. من هرگز در مورد نیاز میلیون ها دلار – هر چند که من دریافت ایمیل از افرادی که به نظر می رسد که چنین نیاز دارد. در زمان من در موقعیت که در آن من نیاز به پول بیشتری از من در دست داشتند. در چنین زمان دوباره من برنامه ایده خاص نیاز برآورده شود و من می خواهم پور قدردانی آن است که ملاقات در حال حاضر. و هر آنچه مورد نیاز من خواهد آمد در برخی از فرم به زندگی من چند بار در جالب و راه های غیر منتظره. گاهی اوقات آنچه به نظر می رسید که مورد نیاز پول نمی نیاز به هر گونه پول در همه. نیاز پر شده بود از راه های دیگر. این داستان من را ترک خواهد کرد برای برخی از زمان. در حال حاضر, من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن چند راه بیشتر تمرین سپاس.

برخی از مردم در جشن شکرگزاری یک بار در سال. زیرا این عمل از قدردانی یکی از جادویی ترین اعمال است که از طریق آن شما می توانید فورا ایجاد معجزه در زندگی خود تمرین می کنم آن را در بعضی از فرم به صورت روزانه.

زمانی که من تمایل به تجربه خودم در یک تجربه چند حسی برای تعمیق که احساس قدردانی من ممکن است نور شمع. سوختگی بوی شیرین بخور و استفاده از روغن های معطر است که موجب احساس تقدس.

این روش وارد شدن به خلسه استفاده شده است توسط بسیاری از سنت های معنوی از طریق هزاران سال و برای یک دلیل خوب. آن را درگیر بسیاری از حواس خود را کمک می کند تا برای ایجاد قدرتمند چاپی بر ذهن ناخودآگاه خود را به لنگر متحده ، هر بار که شما با استفاده از آنها شما تعمیق که وزارت امور خارجه از قدرشناسی و خوب بودن.

در زمان هنگامی که شما ممکن است احساس شما به سرعت می تواند ماشه متحده رفاه با استفاده از همان کسانی که محرک این همان عطر و مناظر و صداها و حتی سلیقه شما همراه با احساس واقعا خوب است. حتی زمانی که شما کار با هیپنوتیزم پنهان یا supraliminal به علاوه ضبط شده به عنوان مثال, شما می توانید با استفاده از عطر به لنگر کشورهای مختلف بودن.

در میان روش های مختلف از مهار متحده اگر شما هر سالن یکنوع بازی شبیه لوتو شما ملزم به دیدن بسیاری از مردم داشتن “فریبندگی” در کنار خود کارت های بازی کمی مانند مجسمه عضو شورای نظارت مدت و یا شاید پای خرگوش یا یک تمساح دندان. شاید شما “خوش شانس” لباس و یا رنگ و یا برخی از چیزی که کمی است که خاص به فرهنگ و اعتقادات.

با وجود این گفته است که “پای خرگوش نیست خوش شانس برای خرگوش” و ما ممکن است مشاهده شیوه های “سحر و جادو قوم” را به عنوان سرگرم کننده خرافات و فقط مثل سگ پاولوف همه ما تمایل به جفت ما تجربه درونی با هر آنچه که ممکن است در حال حاضر در محیط زیست ما و دیر یا زود یک شی چشم صدا, بو, طعم و مزه و یا لمس می شود یک ماشه برای درونی دولت است. برای مثال, شما می توانید گوش دادن به خوش شانس تبدیل supraliminal به علاوه ضبط و به عنوان ضبط کمک می کند تا شما را به باز کردن ذهن و قلب خود را به تجربه قدردانی فراوانی و شانس شما شروع به احساس خوب در هر زمان شما از شنیدن صدای من و شما به عنوان کشف و ضبط دارای یک تاثیر مثبت بر زندگی خود را در بسیاری از سطوح متفاوت از خود را که شما در حفظ و بر گوش دادن به آن و بیش از بیش به این دلیل که بیشتر شما گوش دادن به آن بیشتر کسانی که احساس خوب بودن و انتظارات مثبت تبدیل حک شده بر ذهن ناخودآگاه خود را. به عنوان شما را جفت من صدای با احساس خوب بودن و تجربه از شانس شما شروع به احساس خوش شانس و انتظار خوشبختی را به زندگی خود را و به نوبه خود شما ایجاد خوشحال feed-back حلقه که در آن صدا از صدای من می شود یک ماشه برای تجربه قدردانی شانس و فراوانی در زندگی شما.

و وقتی که می آید به فریبندگی خوش شانس به تازگی من در مورد این مرد در کانادا که برنده اصلی در قرعه کشی جایزه برای پنجمین بار – آخرین جایزه شد و در حدود 17 میلیون نفر است. در حال حاضر در حالی که برخی از مردم برنده اصلی جوایز قرعه کشی بازی های مختلف انواع سیستم قرعه کشی به برنده خوش شانس گفت: او بازی نمی کند هر سیستم او فقط برداشت اعداد به صورت تصادفی. او اجازه دهید خود را خرد درونی هدایت او. او همچنین با پوشیدن یک جفت نعل اسب خوش شانس.

و در حال حاضر من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از راه های مختلف شما می توانید برنامه ذهن ناخودآگاه خود را با احساس خوب بودن سپاس موفق باشید و همیشه بیشتر فراوانی…

مبارک!

[ad_2]