قدردانی از زحمات رئیس مجلس شورای اسلامی

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس، آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی خطاب به آقای لاریجانی، رییس قوه مقننه از خدمات فراوان وی در سه دوره ریاست مجلس شورای اسلامی، تکریم و قدردانی کرد.

 متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب مستطاب آقای دکتر علی لاریجانی دامت توفیقاته

امروز خدمت به مردم و این نظام ولایی اسلامی توفیق بزرگی از جانب پروردگار متعال محسوب می‌گردد.

جنابعالی الحمدلله از جمله شخصیت‌هایی می‌باشید که خداوند متعال این توفیق را به شما عنایت کرده است و ۳ دوره نمایندگی از طرف مردم شریف استان قم و مدیریت مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشته اید و خدمات فراوانی را به انجام رسانده اید و از آنجا که تربیت شده بیت فقه و فقاهت می‌باشید و این خود یک مزیت مهمی است امیدوارم در آینده نیز با توجه به فکر و فرهنگ و شایستگی و مدیریت مخصوصی که دارید برای جامعه و نظام اسلامی منشا خدمات باشید.

۱۳۹۹/۲/۳۱
حسین نوری همدانی

همچنین فرمانده کل ارتش با صدور پیامی سوابق رئیس مجلس شورای اسلامی را در تاریخ انقلاب اسلامی؛ نعمتی درخشان و فراموش ناشدنی و سه دوره حضور وی در راس مجلس را مایه امید و تکیه گاه همگان توصیف و از حمایت‌ها و هدایت‌های وی تشکر کرد.

متن پیام سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی به شرح زیر است:

“مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ”
جناب آقای دکتر علی لاریجانی
رییس مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم

خداوند بزرگ به حضرتعالی که از خاندان علم و تقوا و از مفاخر کشور هستید، توفیق داد تا سابقه‌ای درخشان و فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی بر جا گذارید.
نعمت وجود جنابعالی در راس مجلس شورای اسلامی، تکیه گاه و مایه امید همگان از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.

اینجانب از این بابت خداوند بزرگ را شکر می‌کنم و از حضرتعالی به خاطر همه حمایت‌ها و هدایت ها، از طرف آحاد رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکر می‌نمایم.
از درگاه ایزد منان عزت، سلامتی و توفیق روزافزون شما را که سرمایه ملی هستید، تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) خواستارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

[ad_2]

Source link