قدرت قصد: الهام بخش, Tony Robbins, انگیزشی, داستان

[ad_1]

در حالی که بسیاری از وجود دارد باید بگویم که این یکی از مورد علاقه من تونی رابینز داستان های انگیزشی به دلیل آن برجسته به وضوح آنچه قدرت قصد می توانید انجام دهید زمانی که شما واقعا تمرکز بر روی نتیجه و از خودتان بپرسید ،

این داستان از یک هولوکاست قربانی که رفته بود از طریق باور نکردنی استرس داشتن شاهد تمام اعضای خانواده خود را به مرگ قرار داده قبل از اینکه چشم خود را. ترس برای زندگی خود را به عنوان او تا به حال تنها یک چیز در ذهن “من باید برای پیدا کردن راهی برای خروج از اینجا”… و او شروع به تمرکز بر.

پس چگونه او تمرکز ؟

او با استفاده از آنتونی رابینز’ تکنیک های قدرتمند (البته او تا به حال هرگز شنیده از تونی رابینز در سال 1940 LOL). با این وجود زمانی که ناامیدی تماس بشریت می یابد یک راه است.

به تونی می گوید: او توانائی به درخواست خود حق سوال “چه می توانم انجام برای پیدا کردن راهی برای خروج از اینجا با استفاده از تنها چیزی که من باید با من؟” متوجه او نمی خود را بپرسید “چرا این اتفاق می افتد به من ؟” و یا “چگونه به زودی آن را قبل از کشتن آنها به من بیش از حد؟”

او متمرکز تنها در نتیجه او می خواست و مغز او آمد تا با یک راه حل. زمانی که هیچ کس به دنبال او به سرعت پاره کردن لباس خود را و شروع به پریدن کرد به شمع مرده برهنه, بدن, دروغ گفتن به طور کامل هنوز به طوری که هیچ کس قادر خواهد بود برای شناسایی هر گونه اختلاف بین او و هزاران نفر از دیگر قربانیان اطراف او – همه مرده است.

تصور کنید آنچه که او ممکن است فکر یا احساس – در حال حاضر ناتوان با افسردگی بیش از این از دست دادن عزیزان خود را تنفس بوی گوشت فاسد و ترس به مرگ حتی تنفس برای ترس او می توان متوجه شد.

در عین حال قدرت قصد ساخته شده یک مسیر روشن برای این فرار. او منتظر تا زمانی که او شنیده کامیون ها دور نگه دار. و خدا را شکر آنها تا به حال تحت پوشش شمع با خاک. چند ساعت بعد او اقدام به صعود راه خود را از توده ای از اجساد مردگان…

و او از آن ساخته شده… تنها برای اجرای 20 کیلومتر استارک برهنه به نزدیکترین محل برای ایمنی!

بسیاری از مردم که تبدیل شده اند بسیار موفق در زندگی را از پایین تمام وقت در زندگی خود را که در آن آنها می پرسند که آزادی سوال چون فقط آخرین رفت و آمد مکرر.

اما آن را ندارد به این باشد که راه.

همه ما باید انجام دهید این است به یاد داشته باشید به خودمان حق سوال – نوع سوال است که ما را توانمند به ایجاد حق انتخاب.

و در واقع همه موفقیت واقعا… یک سری از “حق” انتخاب است که شما در زندگی خود را.

من به یاد داشته باشید یک بار در زندگی من وقتی که من در ادامه به ایجاد یک انتخاب بد پس از دیگری. آن نیست تا زمانی که من شروع به گوش دادن به صوتی قدرتمند ضبط شده مانند این داستان توسط Tony Robbins که من شروع به ساخت حق انتخاب.

تفاوت در اینجاست که قادر به ماندن آگاه از انتخاب های خود را و می دانم که زندگی شما زندگی می کنند در حال حاضر یک نتیجه مستقیم از بهترین تفکر است.

[ad_2]