قانون جاذبه – یادگیری از دانکن Bannatyne

[ad_1]

همه ما می دانیم دانکن Bannatyne به عنوان یکی از بیشتر به راحتی قابل تشخیص چهره از بی بی سی نشان می دهد اژدها دن. چه شما ممکن است بدانید این است که زمانی که او بود 11 دانکن گفته شد مادر خود را که آنها نمی تواند پرداخت هزینه برای بستنی در هر زمان او می خواست یک. چه جوان دانکن انجام دهید ؟ او شروع به در یک مقاله دور به خرید کل خانواده بستنی که بعد از تابستان است. سپس او قرار داده تا بستنی ون خود را در نهایت ساخت آن به ناوگان بستنی وانت که او پس از آن به فروش می رسد برای یک مبلغ مرتب. امروز خود را خالص ارزش تخمین زده می شود بیش از £310 میلیون! الهام بخش نیست ؟

اگر شما برنامه ریزی در موفق بودن در زندگی شما در حال رفتن به رفتن به یک سفر در حال توسعه خود را شخصا. این می تواند یک نبرد بین رفتار و در حال توسعه رفتار جدید. با توجه به قانون جاذبه شما می توانید جذب چیزهای خوب به عنوان به خوبی به عنوان چیزهایی که شما می خواهید به زندگی خود را اگر شما اعمال قوانین و سیستم به زندگی روزمره خود را. که می شود گفت در اینجا تعداد کمی از بسیاری از تاکتیک های مختلف را امتحان کنید.

1. تمرکز – اغلب اوقات مردم پریشان و نه به راحتی و می توان آن را سخت به ماندن در بالا و در مسیر از همه چیز. نه دانکن. او نگه داشته و چشم خود را بر روی هدف خود که آغاز شده و با بستنی و به ناچار به گسترش ثروت در کل.

تمرکز بر روی اهداف شما را ساخته اند و همیشه در تلاش برای دریافت یک گام نزدیک تر به آنها را در هر روز. اجازه ندهید که هر چیزی را در راه شما موفقیت یا. بیشتر پریشان شما را تبدیل به بیشتر احتمال دارد شما را به بدفع الو قت گذراندن و قرار دادن چیز بدون از دست دادن تمرکز.

2. تصدیق – نوشتن از همه چیز شما می خواهید بر روی یک تکه کاغذ و مطمئن شوید که شما آنها را به خواندن با صدای بلند برای خودتان به صورت روزانه. بیشتر شما به خودتان بگویید چه شما می خواهید جهان را می شنود شما و رویاهای خود و خواسته های به احتمال زیاد رفتن به حقیقت می پیوندند. بسیاری از مردم احساس می کنند که با تمرکز بر اقلام لوکس است که فقط قصد آزار دادن آنها به جز این مخالف کامل است. با تمرکز بیشتر بر روی چیزهایی که شما می خواهید را به شما می دهد انگیزه و همچنین فداکاری برای رسیدن به جایی که شما می خواهید در زندگی.

3. در حال زندگی می کنند – اگر شما می خواهید برای رسیدن به اهداف خود را در زندگی شما در حال رفتن به مجبور به زندگی می کنند زندگی خود را در حال حاضر و نه در آینده و یا گذشته است. انجام نمی دهد بنابراین می تواند در نتیجه همه چیز نیست در آینده درست برای شما و تنها می تواند منجر به امید کاذب. دانکن با رسیدگی فوری واقعیت در حال حاضر خود را. برای مثال او می تواند انقلابي پر اب و تاب طرح برای تبدیل یک جفتک سریع. در عوض او با آنچه شدنی بود در حال حاضر در این مورد یک مقاله مسیر. درس در اینجا این است که شما هرگز از دست دادن بینایی از در حال حاضر. خیال بافی بیش از حد اغلب و بیش از حد تنها رفتن به منجر شما مسیر اشتباه و شما در حال رفتن هرگز برای دریافت هر نقطه مگر اینکه شما اقدام کنند.

4. باید یک نگرش مثبت – قانون جاذبه قدرتمند است و شما همیشه باید اطمینان حاصل شود که هر چقدر بد روز خود را در حال رفتن, شما باید تمرکز بر مثبت در زندگی و نه منفی.

قانون جاذبه چیزی است و نه ساده است به دنبال و اعمال به هر جنبه ای از زندگی خود را. جوان دانکن Bannatyne این درس در اوایل. شما لازم نیست که به تواند شگفت آور, هوشمند, ثروتمند یا قدرتمند برای جذب چیزهای خوب برای شما. کلید ساخت آن کار به تمرکز خوب و مثبت چیزهایی که شما می خواهید در زندگی خود را برای قرار دادن در عرق سرمایه مورد نیاز برای دریافت همه چیز در حال حرکت است.

[ad_2]