قانون جاذبه و SGR برنامه

[ad_1]

قانون جاذبه در مورد قرار دادن خود و طرز فکر خود را در یک فضای که اجازه می دهد تا شما را به در یک موقعیت برای دریافت هدیه از جهان است. با کار کردن و فکر کردن در یک روش خاص شما می توانید جذب قلب خود را بخواهد. خاص وجود دارد شما می توانید مراحل را به شما اجازه می دهد برای جذب هر چیزی را به زندگی خود را.

که روش های خاص شناخته شده به عنوان “راه خاص” با توجه به والاس D. Wattles. Wattles معتقد است مجموعه ای از مراحل را یکی می کند به ایجاد ثروت در زندگی ما است. این مراحل شامل جسمی ، عاطفی و روانی جنبه های زندگی ما. زمانی که آنها در خط و عمل کنیم در یک “راه خاص” و سپس آن را اجتناب ناپذیر است که ما می توانید دریافت ثروت جهان است.

با توجه به Wattles آن است که یک جهان فراوان. ما می تواند به ایجاد فرصت ها و ثروت به زندگی ما توسط هدایت افکار و اعمال ما. وقتی که ما ارزش خودمان و چیزهایی که ما آنها را دارای ارزش اقتصادی به دیگران در اطراف ما. تا زمانی که ما می تواند ارزش به دیگران در یک قیمت عادلانه است و سپس آن را عادلانه و درست است که ما توان جبران برای ما کار می کنند.

با کار کردن در این “راه خاص” ما می توانیم جذب ثروت به زندگی ما. به عبارت دیگر یک علم وجود دارد به گرفتن غنی. است که به عنوان Wattles کتاب. آن را به نام “علم از گرفتن غنی” (SGR). زمانی که Rhonda Byrne یافت علم از گرفتن غنی آن الهام او برای ایجاد بسیار موفق فیلم راز.

Bob Proctor, star از راز و 40 سال دانشجو از علم از گرفتن غنی ایجاد یک خانه بررسی برنامه به نام SGR برنامه. در آن باب با این نسخهها کار از طریق و بحث علم از گرفتن غنی در یک روشمند راه خود را از طریق برنامه های صوتی (10 CD). علاوه بر این او به چالش می کشد ما را به مطالعه این کتاب و به طور کامل آن را درک محتوای جامع 180 صفحه کارنامه. این کتاب طول می کشد ما را از طریق هر فصل یکی یکی می پرسد و سوالات خاص در فهم ما از متن است.

این مهم است زیرا علم از گرفتن غنی نوشته شده بود در سال 1903. در حالی که محتویات آن را هنوز هم به عنوان مربوط به امروز به عنوان پس زبان در متن ممکن است از دست رفته در خواننده مدرن. باب تعامل سوالات ما را تشویق به فکر می کنم در مورد کتاب در راه ما ممکن است آن را دیده اند قبل از. در اثر Bob Proctor گسترش از کتاب قدرت گرفتن ما را به حفر کردن عمیق تر به آن معنی از ما خواندن است.

که قدرت Bob Proctor. او به ما می آموزد برای دیدن چیزهایی که بیشتر به طور کامل و با وضوح بیشتر. که یک هدیه ویژه به ارزش کاوش.

[ad_2]