قانون جاذبه و هنر پول

[ad_1]

چگونه رابطه خود را با پول این روز ؟ اگر پول می تواند صحبت می کنید آنچه در آن می گوید در مورد شما? آیا شما گفت که آن را به تازگی شما آن را دوست دارم ؟ آن را خوب است برای شما ؟ و یا آیا شما یکدیگر را اعطا, عشق/نفرت رابطه یا شاید تظاهر به نادیده گرفتن هر یک از دیگر ؟

اگر شما می خواهید به تغییر راه پول نشان می دهد تا در زندگی شما تغییر رابطه خود را با آن است. توسط دوستان با پول شما برای باز کردن فراوان جریان آن را در زندگی خود را.

پول = انرژی

چه پول به هر حال ؟ این همان چیزی همه چیز است: انرژی. که در آن است. دوره. هیچ چیز روی حیله و تزویر خوب و بد درست یا غلط است. این فقط انرژی است. همان من شما و آب و اکسیژن همه چیز.

اما این چیزی است که ما در مورد آن است ؟ ما به ارث برده داستان در مورد پول است که آن را به برخی از کون معامله است. ما فکر می کنم آن را سخت به آمده ما باید مراقب باشید با آن را ریشه همه شر ، گوش دادن پول نیست هر گونه متفاوت از هر چیز دیگری در جهان است. هنگامی که ما در آرامش در مورد آن به ما می آید به راحتی به عنوان هر چیز دیگری ما لازم نیست که یک مسئول ،

برای مثال من مانند سگ. آنها نشان می دهد تا برای من در فراوانی (برای من لذت مطلق). در واقع فقط امروز یک نامزد از من خواست خود را به 8 ماه طلایی آزمایشگاه. شما می دانید که چرا این اتفاق می افتد ؟ Because I love dogs, آنها, عشق, من جهان احساس من در آن و ارائه می شود.

شما می توانید تصور سابق خود را از توقف خالی کردن برخی از پول نقد در شما? شما می توانید تجسم او به شما گفتن او این پول اضافی او نبوده است قادر به مدیریت همسایه ها شکایت دارند و این امر می تواند واقعا مفید است و او می تواند فوق العاده سپاسگزار اگر شما می خواهم فقط به این پول دست خود را ؟

اگر شما تا به حال آسان فراوان داستان در مورد پول به من اعتماد – آن اتفاق می افتد.

پول ترجمه

چه چیزی شما را خوب و آسان داستان در مورد ؟ دوستان ؟ کفش ؟ بطری آب ؟ شما می توانید تصور کنید احساس به همان شیوه که در مورد پول ؟ ببینید اگر شما می توانید نقطه تفاوت در چگونه شما احساس می کنید در مورد چیزی که فراوان در زندگی خود را در مقابل پول. یک تفاوت وجود دارد ؟ اگر تفاوت وجود دارد این است که خود را از خواب بیدار کردن تماس خود را تغییر دهید پول پرنیان.

جریان پول به راحتی زمانی که ما تغییر تفکر ما در مورد آن. من فکر می کنم در مورد پول راه من سگ. من آن را دوست دارم. همه چیز خوب است. وجود دارد تعداد زیادی از آن. در واقع بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه به آن رسیدگی کند و آن را به طور طبیعی راه خود را پیدا کرد به من. من دوست دارم به مراقبت از آن. من هرگز بیش از حد از آن است. شما نمی دانید که چه باید بکنید با آن ؟ تماس با من. من رو سیستم من متصل; من می تواند کمک کند.

می تواند به شما احساس پرنیان من در حال اجرا در مورد پول ؟ آن را به عنوان آسان به عنوان سگ.

نگاهی به شارژ خاموش

در حال حاضر برای کسانی از شما که flinched در خواندن است که قبل از پاراگراف دلیل آن احساس حریص غیر اخلاقی و یا ناراحت کننده شما ممکن است بخواهید برای بررسی در در باورهای خود را در مورد پول است. هیچ مشکلی با پول است. زندگی به خوبی کار می کند هنگامی که ما آن را داشته باشد. خواهد شما را سرزنش کسی برای گردآوری بیش از “سهم خود” کارت پستال? احتمالا متعجب? نگاهی به هزینه کردن پول است. این فقط انرژی است. وجود دارد مقدار زیادی از آن را برای همه ما است. همه ما باید انجام دهید این است که اجازه دهید آن را در.

آنچه شما باید انجام دهید فراوانی از? چه می آید به راحتی به شما ؟ ترجمه این احساس به چگونه شما احساس می کنید در مورد پول و چیزهای سبز نشان خواهد داد تا در droves. تغییر راه شما احساس می کنید در مورد پول و پول به تغییر راه این رفتار شما.

[ad_2]