قانون جاذبه و همزمانی – نشانه های ظریف کار, نتایج

[ad_1]

آیا شما شده است شگفت زده زمانی که قانون جاذبه به نظر می رسد به کار مانند سحر و جادو ؟ شما فقط می خواهد به تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید تصور کنید آنچه در آن مانند به تمایل خود را برآورده و – poof – تمایل خود را خواهد آمد به شما در عرض چند روز و این امر می تواند ساده را ببینید.

از سوی دیگر وجود دارد خواهد بود که بار دیگر. حتی پس از شما را دنبال “مناسب” تکنیک های این کتاب ها و دوره های آموزشی مورد گفت: هنوز هم وجود دارد کمی برای نشان دادن آن. و شما فکر می کنم: تمام مدتی که صرف هفته ها و ماه ها!

به خصوص در آن زمان آن's حیاتی به توجه به سرنخ ها و فرصت هایی که می تواند منجر به موفقیت خود را با قانون جاذبه است.

بسیاری از دانش آموزان از جاذبه don't تشخیص زمانی که آنها're گرفتن نتایج عالی از آنجا که آنها انتظار دارند همه چیز را به سرعت و فقط زمین را دور. آنها را از دست ندهید این واقعیت است که نتایج اغلب می تواند بسیار زیرکانه. آنها نیاز به آگاهی از چیزی به نام “همزمانی”.

در اینجا's یک مثال است. Daniel's یک طراح وب و قانون جاذبه دانشجو که با حضور چند تن از کلاس های من به تازگی. او با لحنی که تظاهر به روش من به او آموخت موفق به ایجاد درآمد اضافی که او می خواست پس از او “واقعا” آن را محاکمه و با صبر و حوصله منتظر برای چند هفته.

من از او پرسیدم برخی از سوالات برای دیدن اگر من می تواند کمک کند:

“شما ملاقات کسی جدید به تازگی?”

“هر کسی که به طور غیر منتظره تماس شما؟”

او فکر خود را در مورد پاسخ برای یک بیت. و سپس او نشان داد که بله به ظاهر از آبی یک دوست از دوران کودکی تا به حال فرستاده او تنها چند هفته پیش.

من به او پیشنهاد کرد که باید به دوست قدیمی خود را در مورد طراحی وب سایت مهارت و به او بگویید که او به دنبال درآمد اضافی. هنگامی که او که خود را از دوستان گفت که شرکت خود را فقط اتفاق افتاده است به جستجو برای یک استعداد و مقرون به صرفه طراح وب به کار بر روی یک به صورت مستقل. “I'd بود خوشحالم که به شما توصیه می به شرکت” دوست او گفت:.

و خیلی زود پس از آن دانیل آشکار هزاران دلار اضافی و شروع به دریافت دیگر مشتریان پرداخت. همه نتیجه که دوستانه شغلی مستقل تماس با یک دوست!

ناخودآگاه ذهن و همزمانی

ذهن ناخودآگاه شما را جن جادویی که باعث می شود قانون جاذبه واقعا کار می کنند. این دسترسی به منابع و اطلاعات تماس در مورد که شما آگاهانه می دانم که هیچ چیز. به جای به طور مستقیم انجام تمایل خود را به آن جلب خواهد شد افراد خاص و یا شرایط به شما را قادر می سازد شما را به آنچه شما می خواهید.

بنابراین به عنوان شما در حال انتظار برای تمایل خود را برای برآورده شود مطمئن شوید که به توجه نزدیک به جالب یا عجیب و غریب انطباقها که پاپ تا آنجا که آنها ممکن است نگه دارید کلید تجلی هدف خود را. این همزمانی به نام synchronicities که شواهد ذهن خود را در محل کار به عنوان آن را به شما را به آنچه شما نیاز به انجام خواسته های خود را. شود در مواظب برای زیر synchronicities:

  • کتاب و مقاله و یا اخبار در مورد هدف از تمایل خود را. شما ممکن است یاد بگیرند که برخی از اطلاعات حیاتی است.
  • دوستان و یا همکاران به طور ناگهانی تماس با شما. آنها ممکن است توانایی برای کمک به شما آنچه شما می خواهید, بنابراین از آنها بخواهید برای آن است.
  • مکالمات که در آن هدف شما این است که به طور غیر منتظره ذکر شده است. با پرسیدن سوالات شما ممکن است پیدا کردن چگونه آن را می تواند به شما کمک کند در اهداف خود را.
  • با افراد جدید ملاقات شما در زندگی روزانه خود را.
  • ارائه می دهد از منابع مختلف است که ممکن است منجر به نهایی دستیابی به هدف.
  • رویاهای در مورد راه هایی برای تحقق خواسته های خود را. نوشتن رویاهای خود را و تجزیه و تحلیل آنها برای کشف اگر آنها را در یک جهت خاص است.

نشانه don't همیشه بلافاصله ظاهر می شود. و گاهی اوقات ما از دست آنها در دسترس نباشد. پس از آن می تواند هفته ها یا حتی ماه ها برای ما به آگاه شدن از این تجلی ، اما زمانی که ما متوجه آنها, it's تا ما به دنبال از طریق. قانون جاذبه و همزمانی را به جای اقدام عملی. که's مسئولیت ما است.

برای نتیجه گیری در حالی که این قانون مهم می تواند تحقق فوری آن بیشتر ما به ارمغان می آورد ظریف وسیله ای برای دستیابی به نتایج ما می خواهیم به جای. و هنگامی که آن را ندارد, ما باید آماده برای اقدام مناسب برای به دست گرفتن فرصت های ما. بنابراین ماندن متمرکز ماندن آگاه و آماده به تمایل خود را به کامل تجلی.

[ad_2]