قانون جاذبه و فیزیک کوانتوم – 4 کلید برای مناسب تجلی

[ad_1]

قانون جاذبه به ما می آموزد که افکار چیزهایی هستند. و است که با تمرکز بر اهداف و رویاهای ما, ما می تواند به جذب کسانی که همه چیز. فیزیک کوانتوم به نظر می رسد در جهان چگونه کار می کند بر روی یک sub-atomic یا کوانتوم سطح. در اینجا یک خطی راه برای درک قدرتمند ارتباط بین فیزیک کوانتوم و لوا.

1. نیوتن

آقا اسحاق نیوتن ساخته شده بر روی گالیله ایده بود که یک فضای خالی وجود دارد و این که این عمل مانند یک ساعت مکانیکی. ما با آن آشنا هستند نیوتن کلاسیک قوانین فیزیک مانند یک شی در حال حرکت تمایل به ماندن در حال حرکت است. آن را متناسب با ما تجربه حسی از زندگی است. به حرکت سنگ شما را مجبور به لمس آن را در برخی از راه یک نمی تواند اثر B مگر اینکه چیزی باعث می شود آن را بیش از حد. نیوتن علت و معلول جهان بینی به نظر می رسید مانند یک unbendable قانون و رهبری دانشمندان حق را به قرن بیستم است. سپس انیشتین اتفاق افتاده است. جدید سحر که در آن همه چیز ساخته شده از بسته های کوچک انرژی به طور ناگهانی وارد شدند.

2. انیشتین

آن بود که آلبرت انیشتین و کشف خود را که انرژی و ماده (اندیشه و رفتار) و می توانید به عقب و جلو – یکی و همان است. او ترک خورده, پیر نیوتنی راه تفکر و فیزیک کوانتوم متولد شد. در اصل همه چیز از جمله افکار خود را نشان داده شده است به امواج یا ذرات انرژی بسته به چشم انداز خود را. افکار در حال حاضر قدرت باور نکردنی. اما نه تا کوانتومی جهان بینی با هم ادغام شدند با قانون جاذبه ما پتانسیل واقعی برای ایجاد واقعیت است.

3. غیر-محل – شاید عمیق ترین کشف علمی

غیر محل اشاره به مکانیک کوانتومی مفهوم است که اشیاء هستند که دور از هم در فضای ارتباطات (یا برقراری ارتباط) و بلافاصله می تواند تاثیر هر یک از دیگر. اینشتین خود را به نام non-locality “شبح وار عمل در یک فاصله است.” Fritjof Capra نویسنده تائو فیزیک آمده است که “در لحظه ما انجام اندازه گیری های ما در ذرات 1 ذرات 2 که ممکن است هزاران کیلومتر دورتر به دست آوردن قطعی چرخش در امتداد محور انتخاب شده است. چگونه ذرات 2 می دانید که محور ما را انتخاب کنید؟” شبح وار واقع است.

در حال حاضر با توجه به قانون جاذبه تصور کنید اگر شما تمرکز مشتاقانه با استفاده از یک ثابت بلندگو سیستم. فرکانس افکار خود را به طور بالقوه می تواند برقراری ارتباط با دیگر افکار در ذهن خود افکار دیگران و حتی جهان است. این باید دلیل کافی برای حرکت خود را LOA و تلاش به دنده بالا.

4. پتانسیل

یکی دیگر کوانتومی کشف شد که کوانتومی ذرات نه مالکیت قطعی کیفیت تا لحظه ای که اندازه گیری می شوند. در امتداد آن خطوط تمام قوانین فیزیک اتمی [and quantum physics] بیان شده به عنوان احتمالات. Capra می گوید: “در زیر سطح اتمی [quantum level also]ماده وجود ندارد و با اطمینان در یک محل مشخص بلکه نشان می دهد ‘گرایش به رخ می دهد.'” این درک زمانی که به فکر منجر به ببینید که او نامحدود است کنترل بیش از آنچه که می تواند تحت تاثیر قرار – لحظه به لحظه. به جای استفاده از ایده های قدیمی است که یک چیز باید عمل بر دیگر ما می بینیم بسیار واضح است که افکار و اعمال اثر می تواند جهان را بلافاصله – در سراسر فضا. قدرت خود را به شکل واقعیت خود را تنها توسط تصورات خود را محدود – افکار خود را.

نتيجه گيری

هدف از درک این فیزیک کوانتوم ایده های دو قسم است. آنها کمک خواهد کرد خود را تغییر آگاهانه یا غیر آگاهانه درک از جهان به عنوان یک علت و معلول نیوتنی مدل به دنیای نامحدود بالقوه است. دوم, شما می توانید جسور خود قانون جاذبه تلاش های خود را با جدید کوانتومی درک درستی از چگونه ارتعاشی انرژی است در همه چیز. وجود دارد هیچ چیز مانند فضای خالی اما نه بی نهایت ارتعاشی انرژی در همه جا. ستاره ها انسان ها و حتی سنگها در حالت ارتعاش ثابت. بنابراین ما همیشه co-ایجاد ارتباط با محیط زیست ما است.

با اتخاذ یک کوانتومی جهان بینی ما اجازه می دهد خودمان را به جذب آنچه ما می خواهیم به زندگی ما فرض ما به دنبال اثبات قانون جاذبه سیستم. اگر چه فیزیک کوانتوم به ما می آموزد یک راه جدید برای مشاهده جهان است که متشکل از ذهن ما البته واقعی تمرکز نیاز به تغییر افکار خود را. Reprogramming خود را غیر آگاهانه ذهن با اعتقادات و افکار و نیات خود را تغییر ارتعاش انرژی و شما پس از آن اقدام در هماهنگی با جهان و خود کوانتومی قوانین.

این نیاز به یک سیستم اثبات شده و معلم است که تسلط و کنترل ناخودآگاه و خودآگاه ذهن است.

[ad_2]