قانون جاذبه و فرزندان ما – ما چگونه توضیح بلندگو به ما بچه ها ؟

[ad_1]

به تازگی من شده فکر کردن در مورد قانون جاذبه و فرزندان و چگونه یادگیری در مورد آن می تواند بسیار مفید به آنها را در خود رشد. اما پس از آن من تعجب که چگونه ما توضیح قانون جاذبه به ما بچه ها ؟ در چه راه هایی می تواند به ما کمک کند آنها را درک راه ما جذب چیزهایی که ما در یک جهان که در آن هر کس می پذیرد و این به عنوان حقیقت ؟

از زمانی که من یاد گرفتم در مورد قانون جاذبه, من اغلب فکر چگونه زندگی من گرفته اند ممکن است یک مسیر متفاوت اگر من تا به حال شناخته شده در مورد کالاها یا بهتر است هنوز هم آموزش داده شده است به عنوان یک کودک که من می تواند در ایجاد واقعیت خود من. اگر چه من تا به حال شناخته شده است که من افکار و احساسات نقش مهمی در چگونگی زندگی من بازی کردن ؟ من احساس می کنم بسیار خوش شانس برای زندگی است که من, اما آنچه که من انجام داده اند, چه نوع تجلی می شده اند ممکن است برای من اگر من تا به حال آموخته این قانون از آغاز زندگی من ؟ چقدر شگفت انگیز و با طراوت می شود آن را به یک نسل جدید از کودکان که درک کنند که آنها don't باید در رحمت خود را خارج از شرایط و این که اگر آنها باور دارند و از همه مهمتر انتظار نتیجه خاصی از آن می تواند به ثمر ?!

آموزش فرزندان ما در مورد قانون جاذبه در واقع باید راحت تر از آموزش بزرگسالان است. بچه ها don't دارای بار هیجانی است که بسیاری از بزرگسالان اطراف حمل به علاوه بسیاری از ما باورهای محدود کننده تشکیل شد هنگامی که ما جوان بودند. بسیاری از بار آن است که این چمدان است که باعث می شود بسیاری از ما به مقاومت یا آگاهانه و یا ناخودآگاه به تجلی آنچه ما واقعا می خواهید در زندگی ما است. اگر ما می تواند توضیح دهد اصول به کودکان چگونه کالاها می تواند کار را برای آنها در سنین پایین به اعتقاد من آنها را لذت بردن از یک زمان بسیار آسان تر مهار آن قدرت بی پایان.

من می دانم آنچه شما're تفکر است. چگونه می توانم توضیح قانون جاذبه به فرزند من? اول از همه ما باید کمک به آنها درک کنند که آنها می توانید چیزهایی را بخواهند اما آنها نشان می دهد که وجود دارد این است که یک فرایند چگونه این اتفاق می افتد. شاید به آنها بگویید که هر کس می داند در مورد این قدرت است که آنها باید. کمک به آنها برای درک احساسات خود و به همین دلیل آنها باید احساسات آنها انجام دهید این است یک راه عالی برای شروع است. آنها باید درک کنند که هر یک از احساسات آنها این است که جهان's راه دادن آنها را در یک پیام و آن را خوب است برای آنها را به احساس یک راه خاص را غمگین و عصبانی و خوشحال ، به جای گرفتن آنها را به منظور جلوگیری یا سرکوب عاطفی خود بازخورد ما نیاز به کمک به آنها آن را در آغوش. هنگامی که آنها درک کنند که آنها می توانند احساسات خود را بیان کنید و سعی کنید به یاد بگیرند که از پیام آنها در حال دادن به آنها را سریعتر آنها قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک بهتر احساس لرزش. کلیدی در اینجا این است که نمی توان قضاوت از هر آنچه که آنها ممکن است احساس. زمانی که آنها آن را می دانم خوب است خود را به احساس احساسات آنها خواهد بود قادر به اعتماد به خود و احساسات دل و روده به شکل همه چیز خود به خود به جلو رفتن در زندگی است. آنها را درک خواهد کرد که هر احساس به یک هدف.

Don't جلوگیری از فرزندان خود را از خواب به عنوان بزرگ به عنوان آنها را انتخاب کنید!

گاهی اوقات ما به عنوان پدر و مادر ممکن است احساس کنید که ما don't می خواهید به فرزندان ما امید کاذب و یا مجموعه ای از آنها را برای ناامیدی. اما ما باید't اجازه دهید آنها را احساس می کنید محدود در آنچه که آنها مایل به ایجاد خود را. همانطور که می دانیم قانون جاذبه نمی داند هیچ محدودیتی برای آنچه که می تواند آشکار. تا زمانی که ما به کمک آنها درک کنند که وجود دارد راه های بسیاری برای جهان برای کمک به آنها در تحقق بخشیدن به رویاهای خود آنها را توسعه اعتماد به نفس و ایمان است که آنها می توانید هر چیزی مورد نظر آنها است.

من شخصا آمد از یک محیط با بسیاری از باورهای محدود کننده. مانند بسیاری از نسل پدر و مادر من تا به حال کمبود طرز فکر از آنچه که آنها با تجربه در حال رشد است. با این حال به احتمال زیاد از پدر و مادر خود را که تا به حال تجربه دوران سخت در دوران رکود. من گاهی اوقات به خودم با من چگونه پاسخ دادن به فرزندان من وقتی که می آید به این موضوع است. این می تواند یک چالش گرفتن این پیام در سراسر آنها را که واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که آنها می تواند اگر ما هر گونه نگرش است که نشان دهنده یک تناقض یا محدود کردن نقطه نظر. این اشتباه می تواند فرزند را به عنوان به آنچه که آنها باید واقعا بهش اعتقاد دارم. من تلاش کرده اند به بسیار مراقب باشید که چگونه من را انتخاب کنید کلمات من این روز را به عنوان کودکان در سن 1 ½ و 4 بسیار تاثیرپذیر و جذب همه چیز را ما می گویند مانند اسفنج.

اگر قانون جاذبه بود تدریس در مدرسه برنامه درسی چیست ؟

من به یاد بیاورید Bob Proctor گفت: یک زمان است که قانون جاذبه باید تدریس در مدارس. چه خوب من فکر کردم. کودکان می آموزند در مورد برخی از تاریخ های مهم در تاریخ ما اما هیچ چیزی در مورد چگونه آنها می توانند شکل وجود خود را با استفاده از بلندگو. من معتقدم که ما در حال گرفتن نزدیک به یک روز که در آن با استفاده و درک کالاها خواهد بود چیز مشترک برای توده ها. هر بار فکر می کنم این امکان من امید تازه ای از تغییر عظیمی از آگاهی از جهان است. هنگامی که این تغییر رخ می دهد شما شروع به دیدن چگونه انسان به طور طبیعی قرار است به زندگی می کنند. مردم می خواهند برای پیدا کردن راه حل های صلح آمیز برای مشکلات خود را. جنگ را تبدیل به یک چیزی از گذشته; ترس از پذیرش و ادغام فرهنگ های مختلف در داخل مرزهای ما را ناپدید می شوند. مردم خود را به شباهت ها و چه در اعماق ما همه همان به جای قضاوت و تمرکز بر تفاوت های ما.

زمانی که من در جهان در حال حاضر, من می بینم یک شکاف بزرگ در نگرش وقتی که می آید به پذیرش تفاوت های ما به خصوص در آمریکا و انگلستان به نظر می رسد که بسیاری از آنها نا امید با شرایط خود را در زندگی و فکر می کنم که با رفتن به “راه کارها استفاده می شود” آن را به نحوی رفع این مشکلات بعد از یک مسئله واقعی را با ما تغییر جهان است. به نظر می رسد که وجود دارد این است که یک گروه است که می خواهد به پیشرفت و در آغوش تغییر در مد مثبت و دیگری که مایل به تکرار اشتباهات گذشته است. این به سادگی کار نخواهد کرد! جهان است که به معنای به طور مداوم در حال تغییر و تحول در شار ثابت. این بار در تاریخ ما ممکن است به عنوان یکی از مهم ترین در کل تاریخ بشر است. ما باید جوانان ما به نفوذ در مثبت شامل شیوه ای که جهان می تواند به جلو حرکت می کند.

من اغلب فکر می کنم در مورد Dr. Wayne Dyer's داستان چگونه دختر خود ناراحت شد و با او برای چیزی و چگونه او به او توضیح داد که او کسی است که آشکار خودش را به شکل فیزیکی به اینجا بر روی زمین و این او بود که انتخاب او به پدرش. او تا به حال ذکر شد که او خیلی شگفت زده به شنیدن این که او گفت: چیزی به اثر “من انتخاب شما؟” من همیشه در بر داشت که به بسیار گفتن و سرگرم کننده خلاصه داستان چگونه تمام وجود ما در اینجا بر روی زمین آمده است. من گفت: من 4 سال این همان داستان و پاسخ او بسیار مشابه است. او گفت: “واقعا ؟ چگونه من انجام دهید؟”

زمانی که فرزندان ما درک می کنند که هدف از بودن در اینجا بر روی زمین است که به سازندگان و که آنها باید قدرت خود را ایجاد کنید وجود در اینجا بر روی زمین چه امکانات دیگر در فروشگاه برای آنها ؟ من واقعا معتقدم که ما باید بیشتر به یادگیری از فرزندان ما به خصوص تخیل و احساس خود را از تعجب. من فکر می کنم به بیانیه ای که من اغلب شنیده در مورد “دیدن جهان از طریق چشم یک کودک است.” شاید اگر بیشتر از بزرگسالان مشاهده جهان به این ترتیب ما می't دریافت در راه خود ما را به عنوان ما اغلب بار انجام دهید. یک کودک's غریزه طبیعی است که به عشق; نفرت چیزی است که آموخته است. هر چیزی را که یاد گرفته است و می تواند unlearned. اگر ما واقعا می خواهید به تغییر آینده بشریت برای بهتر ما باید فرزندان ما به نیروی محرکه آن را تغییر دهید. آموزش نسل بعدی کودکان از قدرت های بزرگ داشتن آنها در دست خود را با استفاده از قانون جاذبه یک گام بزرگ در جهت درست به انجام این وحدت است که جهان به شدت نیاز دارد. من احساس می کنم که ما در پرتگاه از به یاد ماندنی تغییر آگاهی و همه ما نقش یک ارتعاش مثبت در یک زمان.

مثل همیشه لطفا هر گونه سوال و نظرات خود را در کادر زیر. همه بازخورد بسیار قدردانی است.

به سلامتی!

جانی

[ad_2]