قانون جاذبه و عشق پرنیان

[ad_1]

شما اینجا هستید بر روی زمین برای ایجاد زندگی خود را در هر راه شما می خواهید. و یکی از چیزهایی که شما می توانید انتخاب کنید برای تجربه عشق است.

عشق چیزی است که اتفاق می افتد به شما آن چیزی است که شما تصمیم می گیرید به بیان و پاکت خود را در.

درست مثل هر چیز دیگری عشق ارتعاش در انتظار فعال در زندگی خود را. سپس قانون جذب خواهد شد تا مردم و شرایط برای بازی است که با ارتعاش. اگر زندگی عشق خود را کمتر رضایت بخش در اینجا 3 گام برای شروع:

1) روشن شدن نوع رابطه شما واقعا می خواهید. نوشتن آن بر روی کاغذ. خاص باشد. اگر شما می خواهید یک متعهد زندگی شریک و سپس می گویند ، اگر شما می خواهید کسی که خنده دار است و با نشاط و دوست دارد که موش خرماها قرار داده و کسانی که همه چیز را در فهرست خود را.

2) از خودتان بپرسید که چرا این نوع رابطه نه ظاهر برای شما قبل از. چه پیام های منفی از طریق ذهن خود را و یا در سخنرانی خود در مورد روابط و یا در مورد خودتان ؟ تصمیم به متوقف کردن پیام های منفی و به جای تمرکز بر روی رابطه شما واقعا می خواهید.

3) تصمیم به ایجاد و هر روز بیشتر دوست داشتن بعد. چگونه می تواند به شما بیشتر محبت و یا دوستانه به مردم شما روبرو می شوند هر روز ؟ ایجاد یک لیست از راه های که در آن شما می توانید اکسپرس بیشتر از عشق شما می خواهید در زندگی خود را.

با شروع با این سه مرحله را شما آغاز خواهد شد برای فعال کردن عشق لرزش و اجازه می دهد که قانون جاذبه را به شما آنچه شما برای درخواست.

[ad_2]