قانون جاذبه و طالع بینی – خود را انتخاب کنید طالع بینی عاقلانه

[ad_1]

آیا شما به گروگان گرفته شده توسط شما, طالع بینی ؟ آیا جهان خود را متوقف کند زمانی که جیوه retrogrades? آیا شما مقصر عادات بد در نمودار تولد خود را?

هر کسی که گرفته خوب خود را نگاه کنید طالع بینی (و نه, منظورم این نیست روزانه طالع بینی) به احتمال زیاد کشف حقایق در مورد خود را در ستاره ها. آتش نشانه های جسورانه و قاطعانه; سخت زوایای پیش بینی چالش های زحل بازده پیش بینی قریب الوقوع بحران. لیست در می رود و در.

در حالی که آن را غیر قابل انکار سرگرم کننده اغلب آشکار و می تواند به راحتی آن را به عنوان آشنایی خود درک وجود یک خطر پنهان که ما اعتقاد طالع بینی overpowers توانایی ما برای ایجاد آنچه که ما در زندگی می خواهید.

چه در بازی
این مکتب فکری بر اساس قانون جاذبه به ما می گوید که “همانطور که ما فکر می کنیم, بنابراین باید از آن بود.” این مفهوم است که ما ایجاد تجربه زندگی ما منعکس شده است که معمولا استفاده می شود عباراتی مانند “شما reap what you sow” و “مانند مانند جذب.” فلسفه تاریخ به عنوان دور برگشت به عنوان هرمس Trismegistus’ زمرد قرص (کشف در حدود 1350 سال قبل از میلاد).

به خوبی از چهره های شناخته شده اشتراک به قانون جاذبه عبارتند از: افلاطون, اسحاق نیوتن, آلبرت اینشتین, توماس ادیسون و کارل یونگ, به نام تنها چند. بررسی این قانون جهانی نشان می دهد که اساسا افکار چیزهایی تبدیل شده است. ما ایجاد جهان ما با ما ارتعاشات افکار و احساسات.

به همین دلیل است که بسیار مهم ما تبدیل شدن به بسیار آگاهانه از آنچه ما ایمان ما. از جمله طالع بینی.

هنگامی که شما به چیزی اعتقاد قوی تر از شما را قدرت خود را به دور. این در واقع می تواند در خدمت شما اگر شما در میانهی شب به طور کامل در آغوش توانایی های خلاق خود را و تعیین قدرت خود را در خارج از خود افزایش انتظارات از موفقیت است. (مانند مراجعه به پزشک برای تجویز و یا استخدام یک مدیر سرمایه گذاری برای نمونه کارها خود را.) این مشکلات هنگامی که شما تعیین قدرت خود را به چیزی که نیست شما خدمت می کنند.

طالع بینی نقش
چگونه طالع بینی مناسب است ؟ برای کسانی که این باور وجود دارد که اطلاعات ارزشمندی در تنظیم و حرکت سیارات و ما هم فرصت ها و پتانسیل خرابکاری.

تفسیر یک جنبه خاص به عنوان خوش شانس و یا یک پیش بینی از خبر خوب به ما می دهد “دلیل” به این باور چیزهای خوب اتفاق خواهد افتاد. پس افکار ما ایجاد واقعیت ما این امر به ما خدمت می کنند. هر چیزی به دلیلی به این باور خوب در انتظار ما مفید است حتی اگر ما در حال تعیین قدرت ما خارج از خودمان است.

از سوی دیگر آگاه شدن از نجوم تنظیمات و تکرار است که باعث می شود ما به انتظار خبر بد به ما می دهد “دلیل” به این باور چیزهای بد در فروشگاه. که الگوی فکری معلولیت موفقیت ما است.

زیبایی از طالع بینی است که وجود دارد راه های بسیاری برای تفسیر آن است. تکاملی, طالع بینی, به عنوان تعریف شده توسط استیون فارست و جفری گرگ سبز به طور خاص پذیرای هسته ادراک است که “ما تعامل خلاقانه و غیر قابل پیش بینی با نمودار که همه نجوم کاراکتر چند بعدی هستند و مدوله شده به مواد و روانی بیان توسط آگاهی فردی است.”

با توجه به Salt Lake City, ستاره شناس, لورا Ellingson, این بدان معناست که قدرت نهفته در تفسیر و بیان شده می تواند در بسیاری از راه های مختلف بسته به شرایط فرد و دولت از ذهن است.

شاخه دیگر از طالع بینی ادعا میکند که سیاره نمی تواند واقعیت ما بلکه منعکس کننده واقعیت ایجاد می کنیم از طریق فعالیت های داخلی. است که سیارات مرتبط به این واقعیت ما را تشکیل می دهند. آیا این درست است ؟ آیا از من بپرسید! هر یک از ما را انتخاب کنید ما حقیقت خود را از توجه ما را به آن را ایجاد می کند.

اجتناب از مشکلات
در حالی که نوشتن این مقاله من در مواجه با چالش اجازه می دهد من به طالع بینی و باورهای غالب شدن من توانایی های خلاق. پس از یک علاقه عشق جدید ساخته شده بی خبر خطا از ارائه تاریخ تولد او را من طلبه نمودار خود را برای بیش از یک ساعت.

خود خورشید ماه رابطه در سنبله بود به خصوص نگران کننده از آنجایی که من علاقه مند به کسی که به عنوان “بسیار تبعیض آمیز و بحرانی شیک و معمولی است.” اعطای Lewi خود را به نام یک فرد با این جنبه یک “اخلاق!” احتمالا نه یک بازی خوب برای من است. همانطور که من پیش بینی مرگ رابطه ما قبل از ما برای اولین بار از تاریخ من متوجه شدم من فقط می خواهم قربانی افتاده به من طالع بینی.

بنابراین من آن را به یکی دیگر از شات. من بررسی دیگر صفات یک دو برج سنبله: وفادار و مهربان احساساتی و داخلی. من باید صرفنظر از کسانی که به من حفر کردن خاک در او. حتی اگر او ضربه زننده به او علاقه مند در من مناسب است ؟ است که به یک نشانه خوب است. زیرچشمی نگاه کردن در آفتاب پلوتون رابطه همچنین نشان داد “جذابیت مغناطیسی قوی فیزیکی خواسته با توجه به اصلاح بی عدالتی های اجتماعی.” خوب من ثبت نام!

اگر من اصرار بر توجه به طالع بینی حداقل من می توانید انجام دهید این است که اجازه می دهد آن را به حمایت از من در دستیابی به آنچه من می خواهم. با دانستن من قدرت به سادگی این هنر-علم در راه است که من را با موفقیت و من دیگر در رحمت خاص الگوی ستاره تفسیر است. زمانی که من می دانم که من هستم نهایی مغلوب ساختن پیشی جستن من با استفاده از طالع بینی به نفع قدرت استقبال افکار حمایت از آنچه که من می خواهم. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.

هنر انتخابی باور
به عنوان یک قانون جاذبه مربی با انکار ناپذیر اعتقاد طالع بینی, من می دانم که من می توانید مدیریت آن را به من سود توسط الک را از طریق اطلاعات جمع آوری شده از سیارات با توجه به جنبه ها و تفاسیر که حمایت از آنچه من ترجیح می دهم به تجربه.

برای مثال به جای تمرکز بر محدودیت از برج بالا رونده (سرد, محاسبه, داشتن فاسد کودکی و حقارت مجتمع) من ساکن در صفات مثبت که افزایش کلاه با دوام و ثابت قدم و رشد جوان ،

به جای باور من تاریخ 12th خانه natal زهره معنی او را مستعد به امور مخفی من انتظار آن را آشکار به عنوان ارزش نهادن عرفانی و معنوی جنبه های زندگی است. به جای پیش بینی 6 خانه حمل و نقل از مریخ به عنوان پتانسیل درگیری در محل کار من را انتخاب کنید به این معنی من باید انرژی اضافی و درایو برای موفقیت در حالی که خدمت به دیگران.

چرا که اگر من فکر کردن در مورد مشکلات احتمالی با همکاران ایجاد کنم که نتیجه سرگرم کننده آن افکار. به عنوان من فکر می کنم در مورد انرژی اضافی برای موفقیت من جذب انرژی اضافی برای موفقیت است. من این نیروگاه در اینجا مریخ است. اما باور من در مریخ’ 6 خانه حمل و نقل اجازه می دهد تا من به انتظار (و در نتیجه ایجاد) شرایط و موقعیت هایی که موجب افزایش زندگی من است.

اعمال نفوذ خود را در طالع بینی
وجود دارد راه های بسیاری برای استفاده از اعتقاد خود را در طالع بینی به بهبود زندگی شما ایجاد و نه فقط پاسخ به ناتوان قربانی به ستاره.

1. برای اولین بار می دانم شما در حال نهایی اقتدار از زندگی خود را. هیچ چیز وجود دارد “خارج وجود دارد” قوی تر از شما. این که آیا آن یک طالع بینی, گزارش یک جلسه با یک روانی یا پزشکی تشخیص شما خود بهترین متخصص. شما مسئول هستید از شما و هر چیزی که شما خواندن و یا فکر می کنم درست است تنها اگر شما آن را قبول کند.

این فقط قند-پوشش و یا امتناع از اذعان به “حقیقت است.” شما خود را ایجاد کنید حق شما انجام این کار با توجه به افکار شما را سرگرم کند. پس از اعتقاد به چیزی بیش از یک اغلب تکرار شده فکر شما تصمیم می گیرید چه چیزی را درست به سادگی از طریق انتخاب خود را از فکر. عمدا انتخاب حمایت افکار اجازه می دهد تا شما را به زندگی واقعی ترجیح می دهید به جای اینکه گیر زندگی ایده شخص دیگری از حقیقت است.

2. در عادت خلاقانه تجزیه و تحلیل طالع بینی خود را در راه است که حمایت از آنچه شما تا هستیم. می دانیم که هر نشانه سیاره و جنبه های چالش برانگیز و تحول کیفیت. در نظر درک جنبه های سخت به عنوان فرصت برای یادگیری است. به عنوان شما را در آغوش تفاسیر که احساس خوبی در شما آشکار موفقیت است.

یک ستاره شناس به توصیه یک دوست که نمودار نشان داد قریب الوقوع پلوتون سیاره مشتری رابطه به “پایین” تا آن گذشت, به عنوان آن را به معنای خبر بد. ستاره شناس دیگری به او گفت این یک فرصت فوق العاده برای رسیدن به موفقیت های بزرگ و که او باید از آن بهره برداری با در نظر گرفتن قوی عمل است. که تفسیر خواهد قدرت را به شما بدهد?

زحل بازگشت ندارد به معنی بحران در زندگی یا مشکلات منجم لورا Ellingson به ما یادآوری می کند. اجازه دهید آن را یک فرصت جدید برای مرتب کردن بر اساس خود را در آغوش مسئولیت های جدید و آلو که دیگر در خدمت شما. حتی به چالش کشیدن-زحل قرار می گیرد می تواند یک چرخش مثبت!

3. آخر اگر شما در پیدا کردن محدودیت بیشتر از فرصت ها در طالع بینی خود را در نظر دادن عادت. اگر شما می توانید آن را برای شما کار می کنند و یا اگر آن را احساس نمی کند خوب نمی ساکن در آن است. این مشاوره خوب است در تمام زمینه های زندگی: اگر احساس خوب آن را انجام نمی. (بله که شامل روابط, مشاغل, رژیم های غذایی و ورزش است.) شما می توانید به جایی که شما می خواهید انجام چیزی است که شما لذت بردن نیست!

نه فقط در طالع بینی است اما در همه چیز را انتخاب کنید و افکار است که حمایت از آنچه شما می خواهید و بقیه را پشت سر بگذارید. در آغوش قدرت خود را به عنوان خالق زندگی خود را و اجازه ندهید طالع بینی چیزی جز افزایش موفقیت خود را.

[ad_2]