قانون جاذبه و دیگر شگفتی های غیر منتظره

[ad_1]

من همواره معتقد به قانون جاذبه است که می گویند که من آگاه بود من توانایی آشکار آنچه من به توجه و عمل بر. من نیز بر این باورند که زمانی که من احساس خوب (وجدان روشن) در مورد من تصمیم گیری که همه چیز نه تنها کار خواهد کرد – آنها خواهد بود کار خوبی برای همه است. اعتماد به نفس من در این قانون فراتر از دانستن است که افکار من ایجاد خواهد شد چه ميخواهم. افکار من نیز قرعه کشی برای من تجربه است که روح من نیاز به رشد. داستان زیر را در مورد چگونه یک فاجعه بود و در واقع فقط آنچه که من نیاز به ایجاد یک کسب و کار موفق.

من فقط به پایان رسید که آخرین بتن پور در مهر بتن پروژه برای یک خانواده ثروتمند در یک منطقه منحصر به فرد. این کار شامل یک حیاط خلوت و پاسیو ایوان جلو راه رفتن و بلند در جلوی خانه. ما ریخت و آخرین بخش از جلوی خانه که متصل به خیابان. من راه اندازی موانع در خیابان برای حفاظت از این کار قبل از رفتن به خانه. این آخرین پور در این پروژه و آن را به خوبی رفت. من کاملا راضی است. با این حال زمانی که من وارد صبح روز بعد برای انجام آخرین جزئیات در کار من کشف کرده اند که مختصر و موضعی دوش باران آسیب دیده بود بسیار کوچک و در عین حال بخش قابل مشاهده از بتن تازه. تمام بخش آخر زیبا بود به جز این یک منطقه کوچک که در آن باران خدشه دار سطح. کل کار رفته بود و به خوبی کار زیبا بود. من تعجب “چگونه می تواند این اتفاق می افتد”? من احساس بیمار به معده من. آن را تا به حال't بارید در خانه من فقط چند مایل دورتر! من احساس مانند یک قربانی است.

ذهن من شتافت که من کشف چندین افکار جستجو برای یک راه حل است. شاید مالک را متوجه نیست. چه در مورد مردم رانندگی ، آنها ممکن است متوجه تنها نقص هرگز دانستن بقیه کار عالی بود. شاید من می تواند پچ منطقه آسیب دیده; آن خواهد بود, سریع و ارزان است. اما اگر آن را نمی't مطابقت دارد ؟ من هنوز هم احساس گره در معده من. من دنبال خط دیگر از تفکر است. از بین بردن کل آخرین بخش تر خواهد بود اما این امر به این معنی نیست که همه چیز را مطابقت. کل پروژه پس از آن خواهد بود بی عیب و نقص. من دمید و این آهسته من فکر پایین. من ذهنی محاسبه هزینه جایگزینی: کار; بتن; زحمتی از تماس با مشتریان دیگر می گویند من می خواهم't وجود داشته باشد زمانی که به من گفت. من که سود حاصل از کار من تا به حال برنامه ریزی برای پس از دو هفته و حل و فصل بود که بیش از سود به اندازه کافی در این کار و حتی بیشتر در دو هفته آینده. من تصمیم گرفتم به جای کل آخرین بخش. من احساس تسکین فورا! کند به طوری که من می تواند افکار متفاوت از وحشت و ترس همه تفاوت. من معده بلافاصله بود آرام تر.

لحظه ای بعد مرد خانه برجسته دندانپزشک آمد به سلام. بین جرعه از قهوه او تکمیل شده من در کار به خوبی انجام می شود. من جلب توجه خود را به این منطقه که نگران من است. حتی پس از من به آن اشاره کرد او گفت که او می تواند't واقعا دیدن لکه دار کردن. من او را تشویق به نگاه از زاویه های مختلف. “آه خوب به نظر می رسد به من,” او گفت:. برای لحظه ای کوتاه فکر کردم شاید من می تواند آن را به عنوان آن بود. من می توانم نیست. من نیاز به یک وجدان پاک کردن. حتی اگر لکه دار بود و تنها در حدود 4 فوت مربع از پروژه شامل هزاران متر مربع, من می دانستم که این عیوب است که گرفتن چشم است. من می خواستم برای تمیز کردن و پاک کردن ترک بی عیب و نقص پروژه. کل این سناریو گشوده در فضا از چند دقیقه. تصمیم من به نمایندگی از یک نقطه عطفی در آگاهی من و در زندگی حرفه ای من.

در لحظات کوتاه من نقل مکان کرد و از ترس بر اساس فکر کردن به امکان تفکر و نیز مورد مشاهده و مسئولیت متفاوت است. من't فکر می کنم آن زمان که من تا به حال مسئولیت همه نمیفهمد و من هنوز don't. با این حال تجربه یک درب بازکن چشم. راه من رسیده که نتیجه گیری با توجه به جلوی خانه بود که متوجه من نیاز به پاسخ به استانداردهای خود من و نه شخص دیگری's. در حالی که من نمی خواهم این احساس من بود وقتی که من فکر کردم آن یک فاجعه بود و من از دست دادن مقدار زیادی از پول چه زحمت من بیشتر این بود که کار من خوشحال نیست.

من در زمان زمان برای نفس کشیدن. من فکر کردم در مورد کار من برنامه ریزی شده بود و چه سود خواهد بود. تنفس و استدلال من اطمینان خودم که بودجه در دسترس خواهد بود به انجام این کار حق هنوز پرداخت تمام قبوض و سود بیش از سمت چپ. بزرگترین نظر بود که از درست بودن استانداردهای من. من متعهد به انجام کار با کیفیت بالا ،

من نیاز است که درس به ایجاد تعهد به تعالی است که پرداخت سود سهام بوده است. وجود اضافی قوانین جهانی است که به بازی آمد. دانستن است که من واقعا باید بیشتر از پول به اندازه کافی توصیف قانون فراوانی است. دانستن بیشتر پول بود در آینده در توصیف قانون رفاه. به عنوان به زودی به عنوان من تصمیم که پشتیبانی از اهداف من احساس کردم بیشتر مبتنی و تمام. بدن من بلافاصله آرام است. من احساس بزرگ به دلیل ترس منتشر شد! ترس است که معمولا بی فایده استفاده از تخیل. من قادر به ارائه به نفس و فورا احساس بهتر است پس از اتخاذ تصمیم درست. صحت و ارزش است که تصمیم گیری در شرایط کسب و کار بازگشت و به من بیش از چند بار به عنوان معمار در آن کار و صاحبان اشاره من کار برای سال پس از آن. این بود که در ابتدا از مسئول بودن به خودم بیش از دیگران است. من تشکیل یک نگرش مقدس خدمات به خود بالاتر است. من در زندگی من آرمان است.

که در درس های آینده من در اوایل بتن کسب و کار من باعث به مجموعه ای از نوار بالا از نظر ارائه بهترین محصول ممکن است و همچنین درمان مشتری به عنوان من می خواهم به درمان می شود. این است معنای قانون طلایی. من یاد گرفتم که همیشه در این جاده بالا است و پول همیشه خواهد آمد. پول است که به طور موقت و گذرا. می آید و می رود. داشتن پول بیشتر از من نیاز امروز نیست من بیشتر یا کمتر معنوی امروز بیشتر از دیروز. پول نشان دهنده انرژی است. پول انرژی است. پول یک ابزار استفاده می شود و انجام این کار ما تشخیص ارزش ما. پول صرف جایگزین کردن آخرین بخش از جلوی خانه بود و ناچیز در مقایسه با حجم کار آمد که به من برای سال بعد. علاوه بر آن تقویت اصل بودن درست به خود و نه به خطر انداختن یک's استاندارد.

اصل انجام یک's بهترین مجموعه جذب زمینه که بیشتر از ما می توانیم آگاهانه تصویر. صداقت و جذاب است. اعتماد شایستگی جذاب است. قصد همیشه انجام بهترین های ما به تولید رفاه و فراوانی است. آن را با این نسخهها کار تمام وقت برای هر کسی ، اگر ما همیشه احساس ما don't به اندازه کافی ما را جذب تنها نبود تا زمانی که ما تصمیم به انتخاب های مختلف و پاسخ به محرک. تفکر من با ارزش و نالایق باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای جذب پول بیشتر (یا انرژی) به من چون من با ارسال یک درخواست به جهان برای ایجاد موقعیت در زندگی من است که به من این فرصت را به تغییر فکر من را انتخاب دیگری در مورد نگرش من با پول و خود من ارزش.

من گاهی اوقات تعجب می کنم که در مورد شانس که دوش باران و چگونه آن را در زمان برای من به تدوین و برای تحکیم یک زندگی-اصل راهنما از آنچه در آن واقعا به معنی مسئول – مسئول به یک's خود را.

[ad_2]