قانون جاذبه – و احمق!

[ad_1]

این “قانون جاذبه” و ارتعاشات یکی از تابش واقعا گرفتن از دست.

همه این تجارت خارج وجود دارد به شما گفتن که شما باید خود را ارتعاشات که شما باید انجام دهید این یا آن. که شما باید برای x,y و z است که شما باید . . . چون خود ارتعاشات و ارتعاشات خود را که.

که فقط بیش از حد! فقط خواندن آنچه آنها به شما بگویم به انجام یکی کاملا خسته.

به جای ساده چیزی است که واقعا پیچیده که این تجارت به نظر می رسد به تلاش عمدی به آن را حتی بیشتر پیچیده و دردناک برای شما!

این تجارت فقط ساده دیوانه و/یا بی کفایت!

شما در حال منشعب تمام کسانی که وحشتناک vibes از ‘افسردگی’. چرا ؟ از آنجا که شما افسرده هستید. در حال حاضر شما قرار است برای, با توجه به آموزه های خود را تغییر ارتعاشات خود را به طوری که شما شروع به ارسال این فوق العاده ارتعاشات.

که کار نمی کنند!

شما در حال ارسال آن ‘بد’ ارتعاشات چون شما افسرده هستید. که تا آنجا که به آنها بروید.

در حال حاضر آنها هرگز به عنوان آنجا که پرسیدن “چرا شما افسرده است؟”, “آنچه که واقعا باعث افسردگی شما?”.

اگر شما برای پرسیدن این سوال ساده شما را پیدا کردن که شما افسرده به دلیل, به عنوان مثال, شما در حال گرفتن مقدار از پول شما می خواهید.

و چرا شما آن مقدار از پول شما می خواهید ؟

به دلیل کسب و کار خود و فروش است که به خوبی.

و چرا کسب و کار خود و فروش آن ،

برخی می گویند . . . “از آنجا که من تبلیغات بزرگ نیست” و یا “چون به نوعی مردم در حال خرید محصولات من” و یا “از آنجا که من به دنبال آن هر یک سخت تر” و یا . .

کسانی که دلایل سطحی.

به شما صرفه جویی در برخی از زمان اجازه دهید من به شما بگویم که “کسب و کار شما یک فرمت از شما”.

اما شما چه مالی خود تصویر خود, همچنین شناخته شده به عنوان پول خود را طرح باعث شده است شما می شود!

و اگر ما پول طرح ناقص و ناکافی کسب و کار خود و فروش آن را منعکس خواهد کرد دقیقا همان است که.

اگر شما در حفظ و حفاری کمی عمیق تر و پرسیدن بهتر سوالات مانند “چه خواهد

یک فرد باید به این باور به منظور دریافت شپشو نتایج من هستم?”, شما می توانید به تعجب خود را که برای شخص دیگری به همان نتایج ناامید کننده شما در حال گرفتن که فرد نیاز به برخی از بی فایده بسیار محدود باورها و ارزش های مانند

– “این واقعی است برای من سخت به پول”

– “من نمی باید این استعداد را به این کسب و کار”

– “من هرگز پولدار”

– “من یک شکست”

– “همه چیز من را تبدیل به یک شکست ملال انگیز”

– “پول است که برای من مهم است” (ارزش)

– “وجود دارد چیزهای دیگر بسیار مهم تر از پول” (ارزش).

جای تعجب نیست که شما افسرده هستید.

افسردگی شما است که ناشی از تمام کسانی که اعتقادات و ارزش های عمیق ذخیره شده در ناخودآگاه خود کامپیوتر است.

افسردگی شما نتیجه خود را شپشو بی فایده اعتقادات و ارزش ها

شما در حال منشعب تمام کسانی که بد ارتعاشات دلیل این که شما آن بی فایده محدود کردن باورها و ارزش ها است.

کسانی که بی فایده باورها و ارزش ها علت اصلی بد ‘ ارتعاشات شما در حال ارسال. (که در جزئیات توضیح داده شده در مقالات قبلی).

اعتقادات خود را (و ارزش) اساسا ایجاد واقعیت خود را. باورها و ارزش ها هستند و علت همه چیز را در زندگی خود را — از جمله بد ارتعاشات شما در حال ارسال.

و تا زمانی که شما تغییر آن فاسد باورها و ارزش ها و جایگزین کردن آنها با اصلاح باورها و ارزش هایی که پشتیبانی خواهد کرد آنچه شما تمایل شما ادامه خواهد داد تا به طور خودکار ارسال همان پیر بد ارتعاشات — مهم نیست که چقدر شما سعی می کنید به ماندن مثبت و چقدر سخت شما سعی می کنید برای بالا بردن ارتعاشات خود را زیر بی فایده مشاوره از بسیاری از تجارت وجود دارد.

تغییر آن محدود کردن بی فایده اعتقادات و ارزش های خود را از افسردگی دور خواهد شد!

آیا شما احساس افسرده اگر شما تا به حال باورهای مانند این جریان از طریق ذهن خود را و شما اعتقاد 100% که: “من از موفقیت” “من یک برنده”, “همه چیز من انجام دهید این است که موفقیت های فوری” “من موفقیت در تمام من انجام”, “فروش در کسب و کار بسیار بالا خواهد رفت هر لحظه در حال حاضر” و مشابه باورهای ؟

البته که نه!

شما می توانید برخی از شما نمی خواهد افسرده با آن قدرتمند و تقویت باورهای عمومی در/از طریق ذهن خود را. و ارتعاشات خود را به طور خودکار تبدیل به آنهایی که حق جذب به شما در موفقیت شما بسیار تمایل — بدون نیاز به بررسی ارتعاشات خود را هر پنج دقیقه به تدریس توسط ‘تجارت’ خارج وجود دارد.

جای تعجب نیست که چرا قانون جاذبه تنها با این نسخهها کار برای حدود 1-2 نفر از 100 (1 ٪ تا 2٪) — و به احتمال زیاد حتی کمتر!

تغییر باورهای خود/ارزش — > تغییر خواهد پول خود را طرح —> که به طور خودکار تولید حق “خوب” ارتعاشات را به خود جلب به شما را به آنچه مورد نظر شما —> که به قانون اعتقاد (همچنین شناخته شده به عنوان قانون جاذبه) برای شما کار می کنند و نه بر علیه شما.

من حتی نمی تواند شروع به تصور کنید که بسیار موفق افرادی مانند بیل گیتس, وارن Buffetts دونالد Trumps های تونی رابینز از این جهان به شما گفتن به “بررسی ارتعاشات خود را” در همه زمان ها. شما فقط آنها را نمی شنوند هدر رفتن زمان و انرژی زیادی در تلاش برای بالا بردن ارتعاشات خود.

چرا ؟

آنها به سادگی نمی مراقبت در مورد ارتعاشات. آنها را خاص و از بین بردن آنها (zap) از ذهن خود تمام شک و تردید و متضاد باورها و ارزش ها و برنامه های خود را ناخودآگاه با تمام اعتقادات و ارزش هایی که آنها را بسیار موفق . . . . آنها می دانند که حق باورها و ارزش ها به طور خودکار مراقبت از هر مورد نیاز ارتعاش — بدون آنها نیاز به عقده روحی هر تجارت, مشاوره برای بررسی خود به خود ارتعاشات تمام وقت مانند شما احتمالا نگرانی و گرفتن هیچ نتیجه ای.

بررسی احساسات خود را به عنوان یک بازخورد تنها.

اگر شما احساس خوبی در مورد برخی از هدف و سپس شما به طور خودکار ارسال از سمت راست ارتعاشات چون شما صحیح باورها و ارزش ها است.

اگر شما احساس می کنید شپشو, افسرده, نا امید, نا امید, آن را به سادگی بدان معنی است که شما به طور خودکار ارسال اشتباه/بد ارتعاشات به دلیل باورها و ارزش ها بی فایده محدود کننده و در تضاد با هدف خود را. در این نقطه توقف اتلاف وقت شما با بیشتر بی فایده مشاوره از تلاش برای بالا بردن ارتعاشات خود را — به عنوان پیشنهاد شده توسط اکثر تجارت وجود دارد.

که باعث می شود شما به سعی کنید به زور ‘نتیجه’ که به سادگی باعث شود ذهن خود را به شما را حتی بیشتر از آنچه که شما نمی خواهید.

به جای جلوگیری از چنین یک احمق و تمرکز بر شناسایی و از بین بردن تمام کسانی که بی فایده محدود کردن باورها و ارزش های متضاد است که علت اصلی را بد ارتعاشات و جایگزینی آنها با مفید حمایتی باورها و ارزش ها است.

همیشه نگه داشتن در ذهن است که فوق العاده غنی از این سیاره نمی رفتن در اطراف در این داستان پری سفر از “من ارتعاشات بسیار بد است . . . در حال حاضر من مجبور به بالا بردن ارتعاشات . . . من باید احساس خوب است . . . بیا ارتعاشات خوب . . . “.

آنها به سادگی ZAP از ذهن خود همه بی فایده محدود کردن باورها و ارزش های متضاد و استفاده از صحبت کردن با خود برای رسیدن به آن ایالت از مجموع اعتقاد و یقین مطلق است که آنها موفق خواهد شد. که در آن نقطه ارتعاشات خواهد شد مراقبت از خود را به طور خودکار!

شما هم می توانید به عنوان مثال از فوق العاده غنی است . . . یا احمق که به طور مداوم در تلاش برای بالا بردن خود ارتعاشات بدون در نظر گرفتن مراقبت از علت اصلی او ارتعاشات (خوب یا بد) . . . . خود اعتقادات و ارزش ها است. انتخاب با شما است!

مناسب, مفید, حمایت اعتقادات و ارزش ها به طور خودکار مراقبت از هر ارتعاشات مورد نیاز برای جذب اهداف خود را به شما.

آیا شما که ؟

[ad_2]