قانون جاذبه مقاله – داشتن یک روز بد ؟ یاد بگیرند که آن را به نوبه خود در اطراف در حال حاضر!

[ad_1]

ما've همه کسانی که به نوعی از روز. شما می دانید که در آن زنگ نمی کردن شما خرد پا خود را به عنوان شما را از رختخواب وجود دارد's no hot water, you're کردن قهوه و شما فقط می دانم این است برای رفتن به یک روز وحشتناکی.

بنابراین در حال حاضر که روز خود را آغاز کرده است مثل این چقدر بدتر می خواهید به آن اجازه می دهد برای به دست آوردن ؟ که's راست. I'm درخواست شما چه شما در حال رفتن به در مورد آن انجام?

بسیاری از مردم قلم در فکر است که آنها هیچ مسئولیتی نسبت به آن در همه. منظورم “هر کس یک روز بد یک بار در چندی.” شما فقط به انجام بهترین خود را برای دریافت از طریق آن چند بار که شما به خودتان فکر “من فقط آرزو می کنم این روز بود در حال حاضر, بنابراین من می تواند بیش از شروع دوباره فردا.”

چه وحشتناک اتلاف امروز که خواهد بود! شما باید توانایی به نوبه خود آن را در اطراف راست این لحظه!

بنابراین اغلب ما به دام این باور اشتباه که “سرنوشت” تا دستور کار خود را در زندگی ما است و ما نمی هر گونه کنترل از راه آن می رود گاهی اوقات. به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد چیزهای بزرگ شما مایل در زندگی خود را, شما نیاز به شروع به یادگیری چگونه به کنترل آنهایی که کمی.

اگر شما یک روز شروع می شود که از بد آن است که کار خود را به می گویند: “خوب است که's به اندازه کافی! I've در حال حاضر 3 چیزهای بد اتفاق می افتد امروز – که's به اندازه کافی چیزهای بد به گذشته من برای یک هفته. از اینجا آن را فقط خوب می آید راه من! ”

پس از آن را به اطلاع همه نشانه آن است که خود را “شانس” است که در واقع تبدیل به اطراف.

برای مثال در گذشته من've بود صبح که در آن I've overslept, نگاه به خارج برای پیدا کردن آن ریختن باران و قرار بود به من و پسرم,'s 5 بلوک رفتن به مدرسه بسیار دلپذیر پسر من به من اطلاع داد که او را فراموش کرده و برای تکمیل یک تکلیف بود که علت آن روز من تا به حال هیچ شیر برای قهوه یا صبحانه خود را سگ whined در فکر داشتن به بیرون رفتن در باران … هر چه نارضایتی ممکن است شده اند.

در روز های من می گرفته اند این چیزها را به عنوان وحشتناک “نشانه” است که چیزهایی که فقط رفتن به نگه داشتن که بد نیست اگر نه بدتر از بقیه روز. برای برخی از دلیل مانند بسیاری از مردم دیگر من فکر می کردم که به نوعی “سرنوشت” تا به حال دیکته شده این و هیچ چیز وجود دارد من می توانم در مورد آن انجام دهید به جز مبارزه را از طریق آن.

سپس به عنوان خوانده شده بیشتر یاد گرفته و بیشتر در مورد قانون جاذبه من متوجه شدم چقدر احمقانه آن را به این باور است که فقط به خاطر چند چیز بد اتفاق افتاده بود صبح که بقیه روز تا به حال می شود که راه بیش از حد. من متوجه شدم که “شستشوی مغزی” من تا به حال ناخودآگاه تبدیل شده است که من هرگز به خودم بپرسید “چه کسی می گوید ؟ که می گوید آن را به این ترتیب در تمام طول روز ؟ کجا من این ایده احمقانه و چرا من اجازه دهید آن را بازی دوباره و دوباره ؟ ”

که's زمانی که من شروع به استفاده از این گفت که من به ذکر چند پاراگراف بالا. “به اندازه کافی در حال حاضر! I'm تبدیل این اطراف در حال حاضر!”

دلیل من اختصاص یک کل مقاله به این دلیل است که من احساس می کنم آن است که واقعا مهم برای مردم به اطلاع اگر آنها این باورهای ناخودآگاه خود را. چرا که متاسفانه مردم می توانند از این “بد شانس ترین چیزی که” به مراتب بیش از فقط یک روز. I've شنیده ام مردم می گویند “این بدترین هفته همیشه بدترین ماه, بدترین سال; I've حتی شنیده ام مردم می گویند آن است که بدترین دهه از زندگی خود را!

خوب چه شما می توانید انتظار به اتفاق می افتد اگر شما که اعتقاد در سر خود را ؟ بدترین سال یا حتی دهه؟!

هنگامی که شما این نوع اعتقاد در ذهن خود را, شما می توانید مطمئن شوید که شما در حال رفتن به نگاه و تجربه یک چیز بد یکی پس از دیگری. بدتر از آن شما خواهد شد به طور کامل چشم پوشی از هر چیز خوب است که اتفاق می افتد و به عمد “تمرکز” در تنها چیز منفی فقط برای اثبات که شما در واقع درست این است که در واقع به بدترین شکل ممکن, هفته, ماه و یا سال در زندگی شما!

شگفت انگیز است که چگونه گاهی اوقات ذهن ما را تنها دیدن آنچه که ما آنها را به طور مستقیم. شما می توانید 3 چیزهای بد اتفاق می افتد و 4 چیز خوب و در عین حال شما را پیدا خواهد کرد خودتان را تنها با تمرکز بر بد برای اثبات نقطه نظر خود را به خودتان و هر کسی که در اطراف شما که گوش خواهد داد که شما حق داشتند در تمام طول. اما این است که چنین اتلاف وقت با ارزش است که شما می توانید ایجاد تجربیات فوق العاده در زندگی شما.

شاید شما این کار را به صورت ناخودآگاه همدردی از خود و از دیگران. شاید کل “سرنوشت” چیزی که بود فقط چیزی است که شما برداشت تا در طول راه مثل من بود. آن't هر راهی که این افکار آمد. همه که مهم است این است که آن زمان به دست آوردن مجدد کنترل بر سرنوشت خود را و تصمیم بگیرید که آن را به نوبه خود در اطراف در حال حاضر!

بنابراین دفعه بعد که شما احساس می کنید مثل روز خود را “نفرین” توجه کنید و آگاهانه تصمیم به آن را به نوبه خود در اطراف. شما را در کنترل هستند در اینجا و شما تصمیم به پایان دادن به آن را در حال حاضر! شما تصمیم می گیرید که یک تن از چیزهای خوب در حال آمدن است راه خود را از امروز به جای خشن شروع و از همه مهمتر تصمیم می گیرید که شما در حال رفتن به اطلاع هر مثبت یکی از آنها است.

قبل از شما آن را بدانید مثبت خواهد شد بسیار بیشتر از منفی است و شما می توانید به نوبه خود بدترین روز زندگی خود را به یکی از بهترین تا کنون است!

اگر شما می خواهم به خواندن مقالات بیشتر در مورد قانون جاذبه لطفا برای ثبت نام بسیار خوشحال بشر در خبرنامه. یک خبرنامه ماهانه که شامل مقالات الهام بخش, رایگان, کتابهای, نقل قول الهام بخش تجلی تمرینات و بیشتر! [http://www.theveryhappyhuman.com/newsletter.htm]

ایجاد مبارک!

[ad_2]