قانون جاذبه – مراحل شروع به کار

[ad_1]

شما در حال حاضر اعطا صد آرزوها!!!

شما می توانید هر چیزی مورد نظر شما – شما چه می خواهید ؟

بله شما که درست است که صد آرزوها بنابراین شروع به ساخت خود را رویای لیست در حال حاضر!

شما ممکن است بخواهید به یک اندازه کوچک نوت بوک است که شما می توانید با شما ادامه می دهند و یکی است که شما نگه داشتن در خانه. من همچنین شامل صفحات اضافی در پایان این کتاب را اگر شما در حال چاپ این و می خواهید برای شروع در حال حاضر.

هیچ محدودیتی وجود دارد بنابراین دیوانه و سرگرم کننده قرار دادن هر چیزی از جدید لباس برای یک دختر دوست داشتنی شام در رستوران مورد علاقه خود را به یک سفر در سراسر جهان با پوشیدن لباس جدید خود را ،

و شما حتی می توانید برای آرزو صد بیشتر آرزوها!

من با هم با یک دوست نزدیک بود و مایل حزب کامل با مواد غذایی و بهترین کریستال و چین است. من تا به حال نرم و آرامش بخش موسیقی بازی در پس زمینه و ما تا به حال یک انفجار در فکر همه ما می خواستیم در زندگی ما است. ما هر دو تا به حال بسیاری از خواسته های ما برآورده شده و برخی از آنها هنوز هم در خارج وجود دارد در ethers انتظار برای آمدن به ما در بهترین راه ممکن است. خواسته های دیگر ویرایش شد به عنوان زندگی ما را تغییر داد چرا که ما دریافت چیزی است که به مراتب بیشتر انجام است که ما حتی تصور!

این لامپ خود را و شما باید قدرت را به عنوان شما می خواهید!

این لیست خواسته های شما را عقب نگه دارید و قرار نیست پایین چیزهایی که شما فکر می کنم شخص دیگری فکر می کند شما باید. تنها قانون اینجا است که باید آن را به سمت کارگردانی خوب از همه نگران است. آن ممکن است شما را به یک ساعت یا چند ساعت یا حتی چند روز برای دریافت یک شروع خوب در پر شدن در صد خواسته. فقط با قرار دادن خواسته های خود را به عنوان شما از آنها فکر می کنم. این لیست یک مکان برای شروع و شما می توانید با اضافه کردن به عنوان شما بروید.

پس خواسته های ما ادامه دارد, شما می توانید نگه دارید تجدید نظر و اضافه کردن به لیست خود را به تناسب شرایط فعلی خود را. خواسته های ما به طور مستمر تغییر و ما هرگز اجرا خواهد شد از جدید خواسته تا در مورد. آن را به یک زمان سرگرم کننده و لذت بردن از احساس داشتن این همه اما احساس نمی مانند شما به “r انجام می شود” به عنوان محبوب رود. هنگامی که شما متوجه است که شما هرگز خواهد شد به پایان رسید در تمایل چیزی جدید شما می توانید اجازه دهید بروید و اجازه می دهد افکار خود را به تمرکز بر روی خود را در حال حاضر خواسته و سپس ببینید و احساس رضایت از آنها را به عنوان اگر شما در حال حاضر آنها است. شما هم اکنون می توانید حرکت و جریان آزادانه به عنوان تغییرات اتفاق می افتد در زندگی خود را. بیشتر به شما احساس آزادی این دانستن خواسته های خود را مراقبت از هستند هر چه زودتر آنها را به نظر می رسد و هنگامی که آنها ظاهر می شود تغییر می گیرد و در حال حاضر شما در حال جریان آزادانه اجازه می دهد. شما اجازه می دهد می شود مانند امواج در ساحل جریان در داخل و خارج در یک برازنده ریتم. این محل تجلی!

دانستن آنچه که ما می خواهیم این است که واقعا اولین گام در آن را دریافت.

گاهی اوقات هنگامی که ما مجاز به مطلقا هر چیزی که ما تمایل ما حتی مطمئن نیست چه چیزی از آن است که ما می خواهیم. بهترین کاری برای انجام این است که فقط شروع به نوشتن! شما لازم نیست که برای دریافت دقیق اما فقط روی کاغذ بیاورید و هر کوچک و بزرگ با میل شما داشته باشد. به عنوان شما را به نوشتن بیشتر و بیشتر چیزهایی را به ذهن می آیند. شما باید آن را قبل از شنیده – افراد موفق هستند لیست سازندگان! آنها نوشتن آنها چه می خواهند و چگونه آنها در حال رفتن به رفتن در مورد گرفتن آن است. این فرایند فقط گرفتن آن را از سر شما و بر روی کاغذ قدرتمند است. آن جهانی چرخ دنده در حال حرکت است و ما به نظر می رسد به اتاق را برای بیشتر و بیشتر افکار خوب است. هنگامی که شما خود را تکمیل صد در لیست آرزوهای ما حرکت به مرحله بعدی از fine-tuning لیست خود را.

[ad_2]