قانون جاذبه لا لا زمین

[ad_1]

هر یک بار در در حالی که من یک مقاله در من است که من نمی نویسم چون من می دانم که حداقل ده نفر از دوستان و یا مشتریان فکر می کنم من نوشتن در مورد آنها. بنابراین من حدس می زنم من فقط شروع این گفت: اگر متناسب با کفش, قطعا در صورت احساس رایگان به آن را می پوشند. اما من قسم می خورم من صحبت کردن در مورد شما و یا هر کس دیگری در خاص است.

من به یاد داشته باشید هنگامی که صحبت کردن به یک مربی که به من گفت که او می تواند حفظ مطلوب لرزش در حالی که ازدواج او در فعال مراحل شکست. من به طور کامل اعتراف من خندید با صدای بلند. خیلی جای تعجب نیست من شنیده ام از او از. این است که بر خلاف بسیاری از نیت خوب به خوبی آموزش دیده و قانون جاذبه نوابغ هستند که در یک ازدواج است که سوء استفاده در برخی از سطح و یا یک کار است که زندگی خود را تخلیه خون که به دنبال راه های دیگر و آنها در حال انجام آن را به نام قانون جاذبه است. Tra La La la la. من می دانم که این آهنگ به خاطر من شده است وجود دارد.

ما آموزش دیده برای انجام آن است. ما عمل به آن. بگویید بهتر داستان. قرار نیست توجه خود را بر روی چیزهایی که اصلا به شما لطفا. تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید. تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید. تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید. تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید. به نظر نمی آید بیش از وجود دارد اگر شما آن را دوست ندارم.

بنابراین ما در تعامل با حواس پرتی و یا سرخوردگی. اما در اینجا مالش است. پایه و اساس قانون جاذبه خود عشق است. “قانون جاذبه” بدون عشق خود در حال رفتن به کالاها رفته وحشتناکی اشتباه است. زمانی که ما درگیر شدن در یک وضعیت روزانه است که صدمه زدن به شما آن را مانند یک قورباغه در یک قابلمه جوش به آرامی. این گوشی داغ و آن را صادقانه اما در برخی از سطح شما فقط آن را متوجه نمی. اما در برخی از سطح شما انجام دهد. در برخی از سطح است که برنامه به جهان شما را در خطر جدی و درد. بنابراین از آنجا که جهان همیشه در پاسخ به ما غالب ارتعاش زمانی که شما در حال جوش به مرگ گفتن بهتر داستان با چهره شکلک دشنه در آن نیست و به احتمال زیاد در نتیجه چهره خندان.

وجود دارد هیچ قانون جاذبه عمل بدون عشق خود. من به تازگی مصاحبه کسی که گفت او هرگز با استفاده از کلمات خود را دوست دارم چرا که آنها بسیار سخت به تعریف. او تنها در مورد رفتار با عشق به سمت خودتان باشد. حقیقت گفته شود, ماندن در یک وضعیت که صدمه زدن به شما است نه رفتار عاشقانه مهم نیست که چقدر سخت شما در حال تلاش برای گفتن یک داستان متفاوت است. آن را تقریبا غیر ممکن است برای مشروع تغییر ارتعاش خود را بر روی هر موضوع که شما در حال جوش به مرگ به آرامی.

[ad_2]