قانون جاذبه – روح – یک درب بازکن چشم

[ad_1]

نیت من به شدت تغییر یک صبح روز یکشنبه پس از پایان گوش دادن به یک فوق العاده تماس متشکل از افراد مختلف با هم برای ترویج کسب و کارهای مختلف در یک تله کنفرانس; شبیه به رفتن به یک شبکه که در آن جلسه هر یک به نوبه خود ایستادن و به خود دو دقیقه تجاری برای کسب و کار خاص خود. شرکت کنندگان در این تماس همه کمک در راه رنگارنگ. هر کس در سمت چپ این تماس احساس روشن و مشتاق برای اتصال به صورت فردی با شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه هر فرد ارائه شده بود.

پس از گرفتن تماس با من تا به حال هر قصد ارسال ایمیل پیگیری به مردم ابراز هیجان من در مورد آنچه آنها را مجبور به ارائه و ببینید که چگونه ما می تواند احتمالا با هم کار کنند در آینده است. من هم تا به حال قصد شروع به مقاله من در سری های مورد علاقه Abraham-Hicks نقل است که آغاز شده و شب قبل از زمانی که من دوباره به عنوان خوانده شده نقل قول من از Abraham-Hicks سایت در اوایل صبح. من نیز در نظر گرفته شده به پایان Michael Losier کتاب, بنابراین من می تواند نوشتن یک بررسی و من در نظر گرفته شده به پیش نویس یک پیشنهاد برای یک پیش دبستانی جایی که من ممکن است شروع به آموزش موسیقی است. تمام نیت من برگشتم با مشاهده یک فیلم خاص در گوگل تصویری تحت عنوان Zeitgeist.

این ویدئو های جاسازی شده در وبلاگ من است که در واقع از کل فیلم است. شما می توانید با بازدید از سایت به طور مستقیم و ایمیل تهیه کننده پس از شما به پایان رسید آن را به تماشای.

در حالی که تماشای فیلم زمان به نظر می رسید هنوز هم ایستاده. من احساس به عنوان اگر من در مرتب کردن بر اساس از یک منطقه گرگ و میش, جایی که من در نهایت شروع به دیدن تمام قطعات در نهایت در آینده هم از سوالات که من خواسته بود که قبلا از وجود ما: “ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ چرا ما در اینجا ؟ چرا احساس می کنید مشکل به اینجا ؟ چرا قدرت-که-بود ” آنقدر حساس? چرا زمانی که یکی می شود قدرت آنها تحقیر هر کس دیگری و شروع به بازی با آنها زندگی می کند ؟ چرا من در نگاه به عنوان یک توپ عجیب و غریب زمانی که من هستم ‘همیشه شاد’?”… برای من سوال بی پایان به نظر می رسید اما در حال حاضر درست در مقابل من در یک ماده از تقریبا 120 دقیقه بیشتر از عمده قطعه از پازل را در نهایت با هم.

دیدن این برانگیخته من به نظر و به اشتراک گذاشتن برداشت من در اطراف هر یک بخشی از این فیلم است. بنابراین من ایجاد یک سری مقاله که هر مقاله را به عمق برخی از پاسخ اوليه. پس من با نویسنده این مقاله و پس از این فیلم لمس بر روی ایده “آگاهی” ایجاد, من قصد دارم برای کمک به ایجاد نه با نادیده گرفتن آن و یا “درست” یا ظاهری “بی تفاوت است.” در این مورد, من قصد دارم به ارائه نظر شخصی من با هر طنین انداز با من برای هر بخش از فیلم است. این است که به سادگی یک چشم انداز; یکی که قانون جاذبه در ذهن و مطمئنا یکی که قاب توسط خود من تجربیات شخصی. من تحمل همه در این سری….هر آنچه که “همه” است در حال حاضر. من متواضعانه از شما دعوت برای به اشتراک بگذارید در به اشتراک گذاری. با که گفت, به قسمت اول از فیلم, بزرگترین داستان تا کنون گفت.

[ad_2]