قانون جاذبه راز و افسون

[ad_1]

بازاریابان و انگیزه کارشناسان همواره شناخته شده برخی از اسرار برای جذب مشتریان و آنها را متقاعد به خرید. سال پیش تاکید استفاده می شود به “فروش بسته.” امروزه هدف این است که فقط به دنبال قانون جاذبه است. “پرسش و شما باید دریافت” معتقدند و از آن خواهد شد به شما.”

اگر شما مشاهده یک گورو بازاریابی در عمل شما می توانید به راحتی بر این باورند که قانون جاذبه کار می کند. شما می توانید متقاعد شود که اگر شما تکرار مورد علاقه خود را تصدیق مثبت به طور منظم جهان باز خواهد شد تا از منابع بانک و ریختن موضوعات را به دامان خود را. و شما می توانید surmise “اگر او یا او می تواند آن را انجام دهد, بنابراین می تواند I.”

همه از این است که درست است. قانون جاذبه کار می کند. Affirmations مثبت فراموش کمک به ما برای رسیدن به آنچه ما می خواهیم. و اگر شخص دیگری می تواند آن را انجام دهد, کسی که همچنین انسان, بنابراین من می تواند آن را انجام دهد. اما وجود دارد یک پرواز در پماد قطعی در این روند فکر یک فیل در اتاق است که نمی توان نادیده گرفت.

اگر قانون جاذبه کار می کرد تا به راحتی پس از آن هر کسی که آگاه شد از آن و تمرین تفکر و تجسم رویاهای خود را به طور خودکار جذب و ایجاد نتایج مورد نظر. و برخی از مردم انجام دهد. برخی از افراد خوش شانس چفت بر روی آخرین انگیزه مد زودگذر است که در حال حاضر قانون جاذبه و پرواز آنها با آن است. این افراد را به یک کسب و کار مبارزه و تبدیل آن به یک امپراتوری یا آنها را از اینکه تنها و تنها برای پیدا کردن خود را ایده آل همسر روح.

به عنوان فوق العاده و قدرتمند به عنوان قانون جاذبه آن را تنها به نظر می رسد به کار سحر و جادو خود را برای یک کار کوچک اختصاص داده شده را انتخاب کنید گروهی از مردم است. این است که چرا ؟ چه راز است که این افراد موفق می دانند که بقیه از ما هنوز نمیفهمد ؟

من اعتقاد دارم که آن را در واقع قانون ساختمان دارایی: ساختمان شخصی نقاط قوت روابط ساختمان متعادل کننده احساسات تمرکز ذهن شفا بدن اتصال به روح, مطالعه, تمرین و یادگیری مهارت. اول شما تمرکز بر ایجاد یک مجموعه ای از بازاریابی و مهارت های مردم و همچنین تخصص خود را در زمینه. پس از آن شما خود را در بازار مهارت های منحصر به فرد با ارائه قوی ضد اجتماعی است که شما در واقع موفق شد. و شما پیدا کردن یک راه برای متقاعد کردن دیگران که شما و فقط شما را پاسخ است که کمک خواهد کرد که آنها خود را حل مشکلات اغلب با فشار دادن.

هنگامی که کل این مجموعه مهارت ها و کارنامه های بازاریابی در محل شما در نهایت می تواند مجموعه ای از قانون جاذبه به حرکت. شما در واقع تبدیل به یک جاذبه آهنربا دلیل این که شما توسعه مهارت و تخصص است که دیگر مردم می خواهند. آنها می خواهند به یاد بگیرند که از شما دریافت خواهید کرد از شما و فقط در اطراف شما به طوری که آنها می تواند جذب از شما آنچه آنها باور دارند که شما می توانید آنها را آموزش دهد.

مطالعه انجمن گفتگوی تجارت بازاریابی و شما را پیدا خواهد کرد نه افرادی که نشستن در اتاق خود و تجسم جهان پرداخت آنها بسیار برای خدمات خود را. شما را پیدا خواهد کرد مردان و زنانی که مجدانه ساخته شده خود را به دانش و تخصص و استراتژی های بازاریابی. و سپس به آنها اجازه می دهد که قانون جاذبه به سر می برد.

ساخت خانه خود را برای اولین بار: ذخیره کردن پایه و اساس طراحی, طرح, انتخاب بهترین تیم برای کار با اضافه کردن منحصر به فرد خود را طرح و سپس دعوت مردم به خانه خود را زیبا. آنها خواهد آمد هنگامی که خانه خود را به طور کامل مبله و آنها انتظار دارند به استقبال پذیرفته و راحت است. تعداد بسیار کمی می خواهند برای آمدن به خانه با طبقه های چوبی و هیچ جایی برای نشستن لوازم آشپزخانه و هیچ غذایی برای خوردن و غیره. مبله کردن خانه خود را و دعوت از مهمانان خود را.

قانون جاذبه کار می کند به همان شیوه. خود را تزیین ذهن, بدن و روح با تمام دانش و مهارت در عمل حمایت و اجتماعی اثبات شما نیاز به. بسته تمام آن را با یک سازماندهی رویکرد بازاریابی. و سپس به نظاره نشست و به تماشای قانون جاذبه را به شما نتایج مورد نظر خود را.

[ad_2]