قانون جاذبه در بهبودی از اعتیاد به الکل

[ad_1]

شما همیشه پیدا کردن دقیقا آنچه شما're دنبال این است که یک سن-پیر حقیقت است. آن را هنوز هم شگفتی من زمانی که من کشف چگونه بسیاری از مردم don't متوجه این حقیقت است. برای بهبود یافتن از اعتیاد به الکل است که تمرکز اصلی در بهبود جامعه همیشه در ذهن است. افکار منجر به احساسات که منجر به اقداماتی که منجر به نتایج.

بنابراین سؤال این است که آنچه شما دنبال آن هستید? یا ممکن است من عبارت است که راه های مختلف; آنچه در آن است که شما می خواهید ؟ شما ببینید که مایل است آغاز عمدی ایجاد و تا زمانی که شما می خواهید چیزی است که شما'll هرگز آن را داشته باشد. که اگر آنچه شما می خواهید در حال حاضر در حال حاضر در زندگی خود را, شما باید نگاه به درون و بررسی افکار خود را.

ذهن ما در حال ارسال و دریافت ایستگاه های. همه جاذبه با شما آغاز می شود. بنابراین شما باید تمرکز بر روی آنچه که شما می خواهید نه آنچه شما نیاز دارید. زیرا هنگامی که شما تمرکز بر آنچه شما نیاز دارید, شما're در واقع با تمرکز بر فقدان آنچه شما می خواهید در نتیجه جذب بیشتر نبود (از آنچه شما واقعا می خواهید).

شما باید به طور مداوم به دنبال آن است که شما تمایل. هر روز هر روز صبح از تخت خود را پس از بیداری در طول روز تا زمانی که دوباره شما در پیدا کردن آن's پایان روز و سر خود را به عقب بر روی بالش. شما باید به طور مداوم به دنبال آن است که شما تمایل. هنگامی که شما انجام این کار یک ارتعاش هارمونیک فرکانس شروع به طنین انداز کردن به جهان و تمام است که در تراز با آن فرکانس تمام چیزهایی که طنین انداز vibrationally با خواسته های خود را که طنین انداز با آنچه شما می خواهید آنها آغاز خواهد شد به نظر می رسد در زندگی خود را. نه فقط چیزهایی که هر دو اما افکار و ایده ها و مفاهیم از هوش خلاق آنها آغاز خواهد شد به نظر می رسد در ذهن خود را در قالب الهام و هیجان و انگیزه. چیزهایی که شما've تماشا دیگران تلاش, و تا به حال شما've هرگز حتی جرأت فکر کردن در مورد … اما در حال حاضر شما می خواهید به آنها را امتحان کنید برای خودتان.

به زودی فرصت هایی آغاز خواهد شد و برای ارائه خود را. جدید و متفاوت مردم نشان خواهد داد تا در اطراف شما. موقعیت هایی که استفاده می شود به گیج یا گمراه کردن شما به طور ناگهانی شروع به حل و فصل خود را با فضل و سهولت. شما به خودتان پیدا کنید که در آن شما می خواهید می شود و تبدیل شدن به کسی که شما می خواهید بیشتر و بیشتر هر روز. این راه از همه چیز این است که قانون جهانی است. آن را نمی نمی افتد.

سپس آن's به سادگی یک انتخاب نیست یک مبارزه است. من سال های بسیاری از تجربه شخصی با این مسائل در زندگی به طور کلی و در بهبودی به طور خاص. زمانی که همه شما تمایل بهبودی از اعتیاد به الکل و می شود که یک میل سوزان و آن را مصرف شما هر روز با شور و شوق است که منجر به برتری همه دیگران و سپس آن نتیجه با ورود قریب الوقوع. حاضر می شود; باز باقی می ماند; و اعتماد خود را بصری عقل است.

[ad_2]