قانون جاذبه – درمان لرزش

[ad_1]

ما سرمایه گذاری زمان و انرژی در درمان پوست ما روابط ما دونقطه ما اتومبیل و بسیاری دیگر از “همه چیز” در زندگی است. اما بسیاری از ما چشم پوشی مهم ترین درمان ما می تواند حضور برای: لرزش ما.

قرار داده و خود را با ارتعاش انرژی شما پخش با توجه به افکار و احساسات خود را. ما می دانیم که همه چیز در جهان از انرژی ساخته شده است, از جمله ما و افکار ما و احساسات است. خود را در ارتعاش است که اوج انرژی است.

اگر شما احساس امیدوار شما در حال لرزش است “امید” و شما را جذب چیزهایی که شما الهام بخش به احساس امید بیشتر. اگر شما در حال فکر کردن در مورد چگونه افتضاح کار شما این است که شما پرنیان است “افتضاح” و شما را جذب دلایل بیشتر به احساس افتضاح است.

لرزش خود را دیکته آنچه که شما تجربه در زندگی است. به عنوان شما ارتعاش, شما جذب. با توجه به و بیشتر به طور خاص بهبود – لرزش خود را زمان صرف شده است.

رسیدگی به پرنیان اجازه می دهد تا شما را به عمدا شماره گیری به یک انرژی که جذب آنچه شما می خواهید در زندگی. بله, ما در حال صحبت کردن در مورد قانون جاذبه و چگونه “فرم زیر فکر می کردم.”

پس ما چه ما لرزش تقریبا هر کس می تواند به نفع از کمی لرزش درمانی است. چگونه ما آن را انجام دهیم ؟ آب پز کردن به اصول اولیه درمان لرزش در مورد احساس خوب است. در اینجا چهار روش محاکمه و درست به راحتی حرکت می کند تا انرژی طیف قرار دادن شما در چیدمان بهتر با چیزهای خوب شما می خواهید. (که البته ما چگونه آنها را دریافت کنید.)

انتشار مقاومت

هر زمان که شما فشار در برابر چیزی است که شما در واقع ارتعاشی آن است. زمانی که من نمی خوام دوست پسر من به دیر من ویبره “در اواخر پسر.” هنگامی که ما برای لابی قوی تر ضد ظلم و ستم حیوانی قوانین ما ارتعاش “ظلم به حیوانات است.” هنگامی که ما شکایت در مورد مواد مخدر-برخورد همسایگان ما ارتعاش دقیقا همان است که. بنابراین مقاومت در برابر هر چیزی در واقع دولایه شما آن را حتی بیشتر.

ما آنچه که ما ارتعاش.

یکی از بهترین راه ها برای بازسازی لرزش خود را برای جلوگیری از هل دادن در برابر آنچه نمی خواهید. صلح با چه و توقف جنگ در برابر واقعیت است.

این بدان معنی نیست که شما گیر کرده است یا این که واقعیت کنونی خود را چیزی است که شما محکوم به زندگی برای همیشه لطفا برای. این به آن معنا اولین گام در تغییر آنچه شما در زندگی است و به مبارزه علیه آن.

انتشار مقاومت به آنچه که شما در حال مبارزه در برابر ارائه می دهد تسکین فوری به لرزش خود را. شما احساس افزایش فوری هنگامی که شما را به صلح است.

از بین بردن Tolerations

برخی بر این باورند تحمل یک فضیلت است; یک صفت را در آغوش. اما در حقیقت tolerations لزوما خوب برای لرزش خود را.

از لاتین tolerare که به معنی “خرس” و یا “تحمل” شما می توانید احساس برای چرا تحمل خواهد بود کشیدن در انرژی خود را. (تذکر: این همان نیست که در صلح!)

به تحمل چیزی به معنی “اجازه وجود به اجازه و یا تحمل یا قرار داده تا با چیزی.” این به معنی این است که چیزی (یا کسی) است که کمتر از ایده آل و تمایل به تخلیه انرژی یک فرد. یک تسامح است که اغلب مانع نفوذ به لرزش ما.

پس چگونه شما خلاص شدن از شر tolerations? اول شما آنها را شناسایی. جک کنفیلد نشان می دهد ساخت یک “ناراحتی لیست” از چیزهایی که شما را خسته و یا در غیر این صورت سیفون کردن انرژی خود را.

شما به احتمال زیاد پیدا کردن ناراحتی در تمام زمینه های زندگی: محیط فیزیکی و مالی و روابط شخصی و سلامت ، پس از شما تا به شناسایی آنچه شما را آزار دریافت هر یک به کار گرفته شده در هر راه احساس می کند بهترین. آن را تمیز و تعمیر آن, آن را پرتاب کنید استخدام کمک نماینده آن تغییر عادت های خود را و یا حتی فقط تغییر ذهن خود را در مورد اجازه دادن به آن زحمت شما. وجود دارد راه های مختلفی برای از بین بردن tolerations در زندگی خود را. دریافت خلاق!

به عنوان شما خالی چیزی را احساس نمی کند خوب شما متوجه بهبود قابل توجهی در ارتعاش.

پیدا کردن خود را به احساس خوب

هدایت درونی خود را به شما صحبت می کند در طول روز به آن دو سنت به ارزش حدود چه اقداماتی را چه به انجام, نمی, چه جهت را. بسیاری از ما آموخته اند به لحن که اطلاعات اما اتصال مجدد با آن است یک راه قدرتمند برای پیدا کردن خود را “احساس خوب است.”

به عنوان شما را به دنبال خود احساس خوب, لرزش خود را به طور طبیعی شناورها تا به ارتفاعات است که در خدمت شما بهترین.

می توان آن را به عنوان ساده به عنوان گفت: هیچ به دعوت شما نمی خواهید برای حضور در; به دور دادن شلوار جین است که به شما احساس بزرگ; به پابرهنه راه رفتن در چمن سبز; برگزاری ترافیک اجازه دهید به ماشین های دیگر در.

گاهی اوقات پیدا کردن آنچه که احساس خوبی ممکن است بیش از حد کشش و بهترین ما می توانیم برای رسیدن به چیزی است که احساس می کند بهتر است. هر کجا که شما در حال حاضر فقط برای رسیدن به چیزی که احساس می کند بهتر است. که می خواهید حرکت خود انرژی ارتعاشی در مقیاس.

دریافت خودخواه

بسیاری از ما به خوبی آموزش دیده برای قرار دادن دیگران اول; خانواده ما, کارفرمایان, همسران, همسایه, و غیره. ما اغلب تا پایان گذشته در یک لیست طولانی از اولویت های بالاتر.

و در عین حال اگر ما انجام نمی دهد و خودمان را برای اولین بار ما لازم نیست که هر چیزی برای ارائه دارد. اگر شما در حال انجام نیست که شما برای دیگران ؟ خالی ناراضی و خسته و سیاه. که در دولت, چه خوب شما را به هر کس دیگری به هر حال ؟

متوجه شما نمی توانید به دور از آنچه شما خود را ندارد باعث می شود آن را آسان تر برای آزادی بی میلی در قرار دادن خود را در مقابل سوز است. درمان خود را به عنوان به خوبی به عنوان شما به دیگران اجازه می دهد تا انرژی خود را برای ضربه زدن ارتفاعات بلند. و هنگامی که شما در آن سرزمین شما از سود بسیار بیشتری به بقیه جهان.

به یاد داشته باشید, دلیل مهم برای مدیریت خود ارتعاش و کار پر انرژی در مقیاس است که به دلیل این که چگونه ما در تراز با چیزهای خوب ما می خواهیم. این که آیا آن اموال مادی مانند یک راه انبار ماشین هیبریدی جدید آی پاد یا بیشتر چیزهای انتزاعی مانند رابطه انجام مطلوب بهداشت و درمان رضایت بخش امرار معاش – ارتعاشی در پایان بالاتر از مقیاس چیزی است که اجازه می دهد تا کسانی که همه چیز را آشکار.

به عنوان دیکته شده توسط قانون جاذبه چیزهای خوب اتفاق می افتد هنگامی که ما احساس خوب است. غرقه شدن در برخی از ارتعاش درمانی بالا شما را به ارتفاعات اجازه می دهد که کسانی که همه چیز خوب است.

در اینجا برای لذت بردن خود را پرنیان درمانی و تمام است که زندگی را ارائه کرده است زمانی که شما انتخاب می کنید به احساس خوب!

[ad_2]