قانون جاذبه درس – چگونه یک لبخند می تواند به شما کمک کند فاش کردن آنچه شما می خواهید

[ad_1]

هر کس می داند که یک لبخند است برخی از مزایای بهداشت و درمان. لبخند زدن استرس را تسکین می دهد, افزایش سیستم ایمنی بدن و بهبود خلق و خوی خود را. اما می تواند یک لبخند به شما کمک کند فاش کردن آنچه شما می خواهید? بله, آن را قطعا می تواند…به خصوص زمانی که شما آن را ایجاد کنید در دیگران است.

ایجاد لبخند یک سلاح مخفی متخصص manifesters. آنها بیرون رفتن از راه خود را به ایجاد لبخند در مردم در اطراف آنها دانستن است که آن را به بهبود خود را تجلی موفقیت است. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه این کار می تواند در اینجا برخی از دلایل که چرا آن را حس می کند برای ایجاد لبخند هر کجا که شما بروید:

  • لبخند مسری هستند – به یاد داشته باشید یکی از قوانین آشکار است و به احساس خوبی در مورد آنچه شما می خواهید. اگر شما به شخص دیگری لبخند حتی اگر شما احساس کمی پایین شانس هستند که شما گرفتن آن را به خودتان.
  • افرادی که در حال لبخند زدن هستند و به طور کلی تر – در تجلی جهان اغلب به ارمغان می آورد ما آنچه که ما می خواهیم از طریق مردم در اطراف ما. شادتر از کسانی هستند که بیشتر مشتاق آنها می تواند به شما کمک کند.
  • لبخند منتشر شرایط تنش – گاهی اوقات چیزهایی که حرارت کمی و حتی متخصص manifesters فراموش نکنید که برای رفتن با جریان. گرفتن شخص دیگر به لبخند و یا حتی خنده, منتشر تنش و اجازه می دهد تا برای یک راه حل مثبت به هر آنچه که از آن ناشی می شود.
  • آن را ترویج این دیدگاه که جهان امن است و مراقبت از محل – این ممکن است به نظر می رسد که منافع فوری به شما اما بیشتر مردم جهان را به عنوان امن و مراقبت بیشتر آنها خواهد عمل درآمده است. که باعث می شود آن است.
  • از آن می آید و به شما در راه های پیش بینی نشده – شما لبخند کسی را که پس از آن می رود و باعث می شود دیگر لبخند که می رود و آن را دوباره آن را ایجاد یک واکنش زنجیره ای است که در نهایت می تواند منجر به حق بازگشت به شما. برای مثال کسی ممکن است به شما ارائه رایگان بلیط کنسرت چرا که آنها در خلق و خوی خوب. و آنها ممکن است در خلق و خوی خوب چون کسی آنها را به لبخند وادارید. و این که فرد ممکن است را ساخته اند آنها لبخند زیرا کسی که دیگری را برای اولین بار ساخته شده آنها را به لبخند وادارید. و به همین ترتیب تا زمانی که منجر به که بسیار برای اولین بار لبخند شما ایجاد شده است.
  • آن را می گوید جهان از شما انتظار می رود شاد و خندان واقعیت – در تجلی انتظارات ما حمل وزن بیشتری نسبت به کلمات ما. و انتظارات همراه با اقدامات حتی قوی تر. بنابراین هنگامی که شما ایجاد لبخند تو جهان گفتن طریق اقدامات خود را که این نوع از جهان شما انتظار می رود برای زندگی است. و جهان ارائه خواهد شد که فقط.

همانطور که می بینید ایجاد لبخند در دیگران است یک راه عالی برای آشکار تر از آنچه شما می خواهید. و آن را بسیار آسان به انجام بیش از حد. فقط چند نوع واژه ها اغلب تمام طول می کشد و شما مردم پوزخند از گوش به گوش در هیچ زمان!

[ad_2]