قانون جاذبه خشم

[ad_1]

من به تازگی آگاه شد از برخی از قدرتمند جذاب و نیروهای که کار کرده اند در زندگی من برای یک دوره طولانی از زمان.

کشف منبع بسیاری از مشکلات زندگی یه لحظه تسکین. من متوجه شدم که ناخودآگاه رفتار الگوی تاسیس شد در جوانی شده بود تداوم بسیاری از مشکلات و مشکلات.

زمانی که همه چیز شروع به ظاهر شدن در زندگی است که شما نسبت به شما ممکن است در خشمگین شدن و سعی کنید به فشار آنها را دور. اما اگر شما علت این شرایط و اوضاع و احوال و آنها در حال تلاش برای آموزش شما چیزی ؟ اگر هل دادن آنها را دور تنها تساوی بیشتر از همان را به زندگی خود را ؟

وجود دارد به خوبی شناخته شده است ورزش های مربوط به تجسم تکنیک به نام بصری موتور تمرین. در این فیلم راز, Denis Waitley, مذاکرات در مورد این روش آن است که او مورد استفاده در بازی های المپیک برای آموزش ورزشکاران است.

زمانی که ورزشکاران شد و گفت: برای تمرین در ذهن خود عمل در ورزش همان عضلات اخراج در همان جهت به عنوان آنها را در طول یک فیزیکی واقعی وضعیت.

ذهن نمی دانم تفاوت بین واقعی شرایط فیزیکی و تکنیک های تجسم. چیزهایی که ما “دیدن” و با تمرین در ذهن آورده است در حقیقت به عنوان مواقع حوادث و شرایطی است.

مشکل من این بود من تمرین مبارزه با برادر من. من ” گیر ” در این ‘پوچ’ به دلیل آن بود که من به یاد برادر من پس از او درگذشت. آن را قدرتمند ترین راه برای به یاد داشته باشید او را.

من ایجاد یک تعداد فیزیکی واقعی برخورد کردم و به شدت به هنرهای رزمی برای چندین سال.

زمانی که همه چیز همچنان دشوار و خسته کننده و مقابله در زندگی کاری من خارج از زندگی و از کار در دسترس نباشد برای جلوگیری از درد ناشی از این احساسات من نگه داشته و تداوم.

من خودم میپرسیدم چرا زندگی من بسیار دشوار است. ترشرویی و این همان چیزی است که اکثر مردم تجربه در زندگی ؟ چرا همه چیز خیلی دردناک و احساسی تخلیه?

هنگامی که من کشف این بینش به ذهن خود من, من می توانم ببینم حقیقت آنچه که من به طور مداوم ایجاد در زندگی است. من عصبانی بود و نه در صلح و آرامش در ذهن خود من. بنابراین من نگه داشته و تداوم دشوار و آسیب زا.

من مطمئن هستم که بسیاری از مردم انجام این کار – ایجاد سختی به دلیل آن را می دهد زندگی خود را معنی و اهمیت در برخی از راه. در چه راه هایی می توانم شما را به خودتان مهم در هزینه صلح خود را از ذهن و شادی ؟

چه بصری تصاویر شما به طور مداوم به فکر کردن در مورد?

بسیاری از ‘daydreams شد الگوهای تفکر که من ناخودآگاه. در آن زمان بسیاری از درد و بینش برای متوقف کردن و واقعا یک نگاهی از نزدیک در افکار من و عاطفی الگوهای عادت.

من شروع به مراقبه و ترک نوشیدن الکل است. من شروع به صرف زمان بیشتری را بر روی عادات مثبت و زمان کمتر با افرادی که در تقویت منفی و عصبانی احساسات درون من.

در این زمان برخی از زمان. با به طور منظم مراقبه روزانه من آگاه تر شد من فکر فرآیندهای. زمانی که من بازم به یک تفکر منفی الگوی من بود قادر به اطلاع. در حالی که برای سال ها من باید اجرای این برنامه را بر روی خلبان اتوماتیک.

این فرایند بود مثل رها که من فکر کردم من بود.

هنگامی که شما شناسایی با یک احساس خاص شما شروع به فکر می کنم شما هستند که احساسات. شما شروع به فکر می کنم شما افکار خود را. هنگامی که وجود دارد هیچ چیز به مبارزه در برابر قطعات بزرگی از جهان را به خود مشاهده سقوط دور. آن را احساس می کند مانند شما در حال از دست دادن ذهن خود را.

که ما بدون مشکلات ما و مشکلات ؟ آنها اغلب ما تعریف و به ما هویت ما است. آنها به ما ساختار را نگه دارید!

هنگامی که شما تبدیل به ناظر از طریق آموزش مدیتیشن, شما می توانید متوجه چه در داخل و متوجه چگونه آن را کنترل زندگی خود را.

بنابراین اگر شما در حال دادن مقدار زیادی از زمان و با توجه به منفی عصبانی و دشوار احساسات و افکار و کلمات در نظر بگیرید که شما ممکن است به آنها معتاد است. شما ممکن است به خودتان یک هویت را نگه دارید چرا که بدون آن شما نمی خواهد می دانم که شما.

فکر می کنم در مورد که دوستان شما درباره قطع با. آیا شما صحبت کردن در مورد چیزهایی که آزار و نا امید شما ؟ واقعا زندگی خود را تغییر دهید شما باید جلوگیری از دادن افکار و توجه به چیزهایی که رشد خود را از خشم و سرخوردگی. جلوگیری از صرف زمان با افرادی که خشم شما و مطرح کردن آن عصبانی و نا امید احساسات درون شما است.

یاد بگیرند که چگونه به تفکر و خودتان را از تفکر خود را. یادگیری به سکوت watcher. وجود قدرت در حال ناظر و همیشه بودن گوینده است که به تعامل و واکنش نشان می دهند.

قانون جاذبه یک نیروی قدرتمند در زندگی است. اگر ما به یاد بگیرند که چگونه به درستی استفاده از آن را برای ایجاد لذت بیشتر و بهبود زندگی ما باید اول تبدیل به آگاه تر از افکار و احساسات ما در زندگی در حال حاضر. بدون این آگاهی ما همچنان به ایجاد مشکلات بیشتر در سطح ناخودآگاه و سرزنش قانون جاذبه و گفت آن کار نمی کند. که در واقع کار می کند. شما فقط نمی فهمم چگونه است!

[ad_2]