قانون جاذبه تجلی ورزش #4 – ایجاد پول بیشتر با رفاه بازی

[ad_1]

این است یکی دیگر از ورزش اول معرفی شده توسط آبراهام هیکس که من یافت می شود بسیار مفید در ایجاد پول بیشتر در زندگی من است.

اغلب بسیاری از ما می گویند که ما می خواهیم پول بیشتر. اما از آنجا که ایده “واقعا داشتن” مقدار زیادی از پول است تا خارجی به ما – ما برای پیدا کردن آن بسیار سخت برای ایجاد آن از ما زمان را تجربه کنند.

از آنجا که ما به طور مستمر تجربه نبود و آنقدر به کار استفاده می شود از این دیدگاه آن است که بسیار سخت به “واقعا” تصور کنید که با داشتن مقدار زیادی از پول “احساس” بود. و همانطور که می دانید قانون جاذبه کار می کند ما از “اعتقادات” و “احساسات” در مورد آنچه که ما در حال تلاش برای جذب کند.

این است که در آن رفاه بازی می آید. رفاه بازی یک تمرین از دریافت چک از “جهان” است که دو برابر مقدار آن در هر روز است. هر روز به عنوان شما قبول این بررسی آن است که کار خود را به صرف هر صد از آن است. آسان برای تلفن های موبایل درست است ؟ اما اگر شما استفاده می شود به داشتن مقدار زیادی از پول شما خواهد شد شگفت زده چقدر سخت است در ابتدا به کشش تخیل خود را. این مهم ترین بخش از این بازی است. این بازی طراحی شده است بنابراین شما می توانید تمرین کشش خود را محدود ایده های در مورد پول و به دست آوردن درک درستی از آنچه در آن واقعا “احساس” مانند به مقدار نامحدودی از پول در اختیار شما است.

در اینجا اصول اولیه چگونه بازی کار می کند, پس از آن ما را به راه های مختلف شما می توانید بازی. هر روز به شما خواهد شد دریافت مجازی بررسی از جهان و در هر روز پس از آن آن را در اندازه. بنابراین در یک روز به شما خواهد شد دریافت چک برای $1,000. شما نیاز به صرف است که تمام 1000 $در پایان آن روز. لیست هر چیزی که شما می خرید با آن و تقریبی از آنچه در آن هزینه خواهد شد. روز بعد شما دریافت چک برای $2,000. دوباره, شما باید صرف آن همه است. بعد از 4000 دلار و سپس $8,000 سپس $16,000 ، هر روز از روز قبل از مقدار دو برابر است. صدا آسان به اندازه کافی است ؟ شما خواهد شد شگفت زده چقدر سخت می شود زمانی که شما در رسیدن به $100,000 خوانده شده را علامت.

در حال حاضر در اینجا گرفتن است. قانون اول این است که شما نمی توانید آن را آزادانه به هر کسی مگر اینکه آن را برای یک مناسبت خاص یعنی تولد و سالگرد و غیره. دلیل این است که با این فکر که هر یک از ما می توانید هر مقدار مورد نظر ما در هر زمان و عدم نیست و ممکن است برای هر کسی که در این زمین است. آن است که بخش مهمی از ورزش برای گرفتن آن را به ناخودآگاه خود را که هر کس تا به حال همان حق برای ایجاد هر آنچه در زندگی می خواهید و آن را کمک می کند تا به شما یادآوری هر یک از افراد توانایی انجام این کار هر زمان که شما احساس وسوسه به آنها پول است. (استثنا برای این قاعده است که اگر برنامه های آینده خود را به شروع به خود را به موسسه خیریه. و سپس شما ممکن است لیست تمام چیزهایی که شما نیاز به خرید آن را به موفق خواهد بود.)

قانون دوم این است که قرار نیست آن را به هر نوع پس انداز مگر اینکه شما در صرفه جویی در برای چیزی خاص مانند یک خانه است. دلیل این است که “صرفه جویی” در شکل سنتی آن نسبت که روزی وجود دارد ممکن است هر بیشتر در آینده و است که شما نیاز به پول به “عقب بیفتند.” اگر شما یک خالق واقعی و مؤمن شما متوجه خواهد شد که وجود دارد هرگز یک روز که بیشتر از پول به اندازه کافی نیست به طور مداوم در آینده برای خود استفاده کنید. همچنین اگر شما می خواهید برای ذخیره برای “خانه رویایی” آن را احتمالا بهتر است که شما انجام دهید این است که تا زمانی که پول خود را به حداقل $100,000 خوانده شده را علامت. این راه شما استفاده می شود به صرف مقدار کوچکتر در هر روز است.

راه های مختلف به بازی این بازی

راه های مختلفی برای انجام این بازی است. آن را به شما است که شما الهام بخش و یا این است که راحت ترین برای شما.

استفاده از چک واقعی:

آیا شما هر گونه حساب های بانکی که شما باید پس از بسته اما نمی تواند خود را پرتاب کردن جعبه چک است که رفت و با آنها ؟ آنها ایده آل برای این بازی. دریافت خالی پاکت سفید و در مقابل آن چیزی ارسال: عزیز نام خود را در اینجا: ما شما را خیلی دوست دارم ما تصمیم گرفته اند به شما یک کمک هزینه برای بقیه عمر خود را. شما شایستگی این پول فقط برای اینکه که شما هستند چرا که شما کامل است. این پول خواهد شد در مقدار روزمره چون ما می دانیم که ارزش شما به عنوان یک بودن دونفره روزمره است. با استفاده از این فراوانی برای ایجاد هر آنچه در آن است شما مایل به ایجاد و امروز می دانم و اعتماد شما همیشه باید بیش از اندازه کافی برای همه است که شما نیاز دارید. عشق جهان (یا بالاتر خود را هر کدام که شما ترجیح می دهند).

پس از نوشتن اولین بررسی برای $1,000. نوشتن آن را به: نام خود را; در نوشتن مقدار در خط و در تعداد جعبه. در بخش نظرات بنویسید: به سادگی به خاطر شما هستند و آن را امضا کنید: عشق جهان است.

قرار داده و این بررسی در پاکت نامه شما نوشت: پیام دیگر ذکر شده در بالا و جای هر دو را زیر بالش خود را هر شب قبل از رفتن به خواب. هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح, همیشه خواندن پیام در مقابل پاکت برای اولین بار اصلی این بررسی به یک صفحه خالی در یک نوت بوک و زیر بنویسید چگونه شما در حال رفتن به صرف پول امروز. این یک تمرین بسیار خوبی برای لامسه مردم که می خواهم به دیدن و احساس تجربه از پول است. باز کردن پاکت حذف چک و دست نوشته راه هایی برای آن صرف شده است. اگر شما نوع از کسی که می نویسد چک و پرداخت صورتحساب خود را از طریق پست این است که احتمالا بهترین ورزش برای شما دلیل این که شما لذت بردن از و یا در حال راحت با “احساس” از پول است.

ساخت خود را گسترده

این تمرین این است که برای مردم راحت تر با کامپیوتر است. این بسیار ساده است برای ایجاد یک صفحه گسترده و یا سند ورد برای این ورزش است. نوع “پوشش و گفت” ذکر شده در مثال بالا در صفحه اول خود سند word و یا spread sheet. مطمئن باشید به خواندن اولین بار از این هر روز به خودتان یادآوری کنید که چرا شما در حال دریافت این پول است. سپس هر روز شروع یک صفحه جدید از سند جدید روزانه مقدار و نوع زیر آن چیزی است که شما در حال خرید امروز.

بزرگ برنامه آنلاین و یا آن را به شما ایمیل فرستاده شده روزانه است.

اگر شما نوع از کسی که دوست دارد در تعامل با کامپیوتر این برنامه مناسب برای شما است. این کاملا رایگان است و در حال حاضر دارای بیش از 22,000 کاربران فعال. آن را سفارشی خود را “چک” هر بار بازدید شما از. حتی اگر شما از دست یک روز آن را انتخاب کنید تا از جایی که شما سمت چپ خاموش. سرگرم کننده از این بازی این است که آن را می پرسد شما را به تمرکز بر روی آنچه که شما مایل چگونه قوی تمایل خود را چگونه قوی مقاومت خود را ممکن است هنگامی که شما مجبور به صرف پول خود را برای روز و آن را پیگیری هر مطلب بنابراین شما همیشه می توانید به عقب و بررسی قبلی “خرید” و یا به ببینید تا چه حد شما آمده اند. آن را حتی به یک 21 روز برنامه ایمیل که در آن آنها را ارسال را “شخصی چک” در ایمیل تا زمانی که انجام ورزش به یک عادت تبدیل می شود.

متاسفانه بسیاری از دایرکتوری ها مقاله نمی خواهد به من اجازه قرار دادن لینک مستقیم به بدن از مقالات من است, اما اگر شما با کلیک بر روی آدرس وب سایت ذکر شده در جعبه نویسنده در زیر صفحه اصلی من است با لینک مستقیم به خط نسخه با عنوان رفاه بازی. مانند اشاره کردم قبل از آن کاملا رایگان است و واقعا سرگرم کننده را به بازی بازی.

هر کدام راه شما تصمیم به بازی بازی موثر خواهد بود. بسیاری از ما می گویند که ما می خواهیم برای ایجاد پول بیشتر در زندگی ما, اما ما تا به زندگی در داخل منطقه راحتی ما است که ما دیگر رویا و یا کشش ذهن ما به احتمال چه داشتن پول نامحدود واقعا به معنی.

ما گاهی اوقات تا تنها با داشتن پول کافی برای ضرورت که ما فراموش کرده اند که ما مجاز به گسترش خواسته های ما به چیزهایی که ما فقط به سادگی مایل یا تمایلبه تجربه.

بنابراین آن را امتحان کنید. شما ممکن است تعجب آنچه که شما پیدا کردن در مورد خودتان. شما ممکن است دریابید که شما جای محدودیت های خود خواسته است که شما حتی آگاه است. و یا پیدا کردن که صرف این همه پول در خود احساس می کند کمی ناراحت کننده در ابتدا به دلیل عمق شما فراموش کرده اند که شما به طور طبیعی مستحق تمام خواسته های خود را.

مهم ترین چیز شما می توانید از این تمرین این است که تجربه چگونه آن را واقعا “احساس” به فراوانی نامحدود.

به خاطر قانون جاذبه به ارمغان می آورد شما را به آنچه شما احساس می کنید و فکر می کنم درباره. بنابراین شروع به یادگیری چگونه به فکر می کنم و احساس واقعی فراوانی نامحدود و تماشا کنید که چگونه آن را تغییر “واقعی” پول شما دریافت خواهید کرد هر روز.

ایجاد مبارک!

[ad_2]