قانون جاذبه به نقل از: چه زیبا کلمات را به شما نشان می دهد شکوه زندگی

[ad_1]

تبریک! صرف این واقعیت که شما در حال خواندن این مقاله بدان معنی است که شما در راه خود را به یک واقعا زندگی شاد! وجود حقیقت این بیانیه را به دلیل به دست آوردن منافع در قانون جاذبه به نقل از است که در واقع یک گام بزرگ به سوی رسیدن به زندگی است که شما همیشه می خواستم. و هی این اغراق نیست! اگر شما باور در قانون جذب یا راز شما نیز اعتقاد به قدرت افکار خود را به کلمات و اعمال. شما بر این باورند که هر چه به شما می گویند همیشه می تواند تبدیل به واقعیت است. و در نهایت شما نیز قبول حقیقت این است که از کلمات ساده و جمله های خوب قطعه از مشاوره و الهام بخش نقل قول واقعا می تواند تاثیر شما در چگونه زندگی می کنند زندگی روزمره خود را.

قانون جاذبه تعریف شده

همچنین اغلب به عنوان مراجعه کننده “راز” بر اساس پرفروش ترین کتاب توسط روندا بایرن این اصل است که همه چیز در مورد جذب همه چیز را که شما فکر می کنم خوب است یا بد. خوش بین هستید ؟ اگر بله, انتظار درو کردن چیزهایی که زندگی را ارائه کرده است! اما اگر شما بدبین می شود جای تعجب نیست اگر اتفاقات بد را نگه دارید در آینده به زندگی خود را. علاوه بر این, شما باید از بین بردن تمام احساسات منفی از سیستم خود را اگر شما می خواهید قانون جاذبه را به کار برای شما. اگر شما در حال تلاش برای نگه داشتن در ذهن است که شما را قادر به همه چیز است که شما می خواهید بر این باورند که این اتفاق خواهد افتاد! شما هرگز باید سرگرم کردن احساسات منفی از قبیل شک و ترس.

در اینجا برخی از مورد علاقه من قانون جاذبه به نقل از:

“افکار تبدیل به راحتی می توانید همه چیز, بنابراین مراقب باشید آنچه شما در مورد فکر می کنم.”

“هنگامی که شما به اندازه کافی شجاع به انجام آنچه شما از ترس بیشتر شما به زودی پیدا کردن که شما می توانید هر چیزی را انجام دهید.”

“سپاسگزار برای همه است که شما باید در حال حاضر است.”

“بیشتر چیزهایی که شما می توانید پیدا کردن سپاسگزار برای سریعتر شما را جذب کند بیشتر از همه چیز به خاطر آن است که مانند فوق العاده پاداش ابدی دایره.”

“زندگی خود را مانند هر روز داده می شود یک معجزه است.”

چقدر ساده نقل قول می تواند کمک به شما تمرین “قانون جاذبه’

در زیر برخی از راه های در مورد چگونه نقل قول های مختلف بر اساس قانون جاذبه تا حد زیادی می تواند کمک به شما در استفاده از این اصل به زندگی خود:

1. خواندن برخی از نقل قول را می توان نقطه شروع خود را در یادگیری در مورد راز.

چیزهای زیادی وجود دارد که شما نیاز به دانستن در مورد قانون جاذبه و شما واقعا نیاز به توجه به اصول. حدس بزنید چه ؟ چنین اساسی افکار را می توان در قانون جاذبه به نقل از. سعی کنید به نگه داشتن یک لیست از این مجموعه ای از کلمات به خصوص آنهایی که طنین انداز بیشتر با شما و شما متوجه است که شما در واقع نگه داشتن مجموعه ای از بینش است که توضیح دهد چه این باور است که همه چیز در مورد.

2. آنها می تواند یک منبع بزرگ الهام بخش است.

آیا شما احساس کمی پایین ؟ شما شروع به فکر می کنم از خود را به عنوان یک شکست ؟ نگاهی به برخی از نقل قول در مورد زندگی و شما قطعا پیدا کردن یکی که می تواند حرکت شما را تا مقیاس عاطفی. به طور خاص به دنبال برخی از قانون جاذبه به نقل از, و شما قطعا درایو خود را به عقب.

3. این مجموعه از کلمات باید توانایی به شما یادآوری از اهداف خود را در زندگی.

این است که از نزدیک مربوط به نقطه قبلی. هنگامی که شما الهام بخش و شما نیز یادآوری از چیزهایی که شما باید انجام دهید برای تبدیل آرزوهای خود را به واقعیت است. شما می توانید نگه داشتن یک کپی از نقل قول های مورد علاقه خود را و خواندن آن را به طور منظم این موثر است به خصوص اگر شما آن را انجام دهید اولین چیزی که در صبح و آخرین چیزی که در شب, بنابراین شما نمی خواهد فراموش کردن همه چیز است که شما نیاز به انجام روزانه.

کلمات گفتاری افکار و اگر افکار قدرتمند هستند و کلمات را می توان در واقع بیشتر فرمانده. در میان کلمات است که می تواند تا حد زیادی نفوذ ما در حال نقل قول در مورد موضوعات مختلف. تقریبا همه ما باید یک لیست از مورد علاقه ما الهام بخش نقل قول در مورد عشق, خانواده, دوستی, موفقیت و زندگی به طور کلی. آنها ممکن است کلمات ساده اما آنها واقعا می تواند تغییرات زیادی در زندگی ما است. به قانون جاذبه به نقل از آنها واقعا ابزار موثر در یادگیری چگونه به جذب چیزهایی که شما می خواهید. شما ممکن است استفاده از آنها را در این می دانم که از امتیاز اساسی از راز و برنامه های مهم در زندگی است. خود را ویژه لیست نگه داشتن آن را با شما در همه زمان ها و شما قطعا قادر خواهید بود به قانون جاذبه برای شما کار می کنند.

[ad_2]