قانون جاذبه برای بازاریابی شبکه ای

[ad_1]

قانون جاذبه می تواند کار شگفتی در زندگی شخصی و حرفه ای. می توان آن را به خصوص موثر در شبکه خود را تلاش های بازاریابی. بسیاری از مردم به راحتی می توانید ببینید که چگونه قانون جاذبه می تواند کار را برای آنها در سطح شخصی خود را تقویت روابط و رانندگی خود را با موفقیت و اما کمی زمان برای دیدن چگونه آن را در واقع می تواند نفوذ خود را در شیوه های کسب و کار و ایجاد کسب و کار خود را خاموش. آن را نه تنها بر هدف بلکه مسیر است که مورد نیاز است برای رسیدن به هدف.

اول شما باید بدانید که فقط آنچه را که قانون جاذبه است. این یک مفهوم است که مبتنی بر این فرض استوار است که “مانند مانند جذب.” به عبارت دیگر اگر شما فکر می کنم مثبت, مثبت, چیزهایی که اتفاق می افتد به شما. هنگامی که شما در حال تولید افکار مثبت و نگرش شما زخم مثبت لرزش و جهان در پاسخ به آن است. هنگامی که شما تجسم و تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید برای رسیدن به, شما تقویت بیشتر قدرت خود را از طریق قانون جاذبه است. شما می توانید از چیزهایی که شما می خواهید از زندگی برای شما اتفاق می افتد زمانی که شما حفظ نگرش مثبت و تجسم آنچه شما می خواهید. هنگامی که شما این درخواست به بازاریابی شبکه ای موفقیت خود را طول می کشد خاموش.

اولین چیزی که شما نیاز به انجام به منظور شروع به استفاده از قانون جاذبه در بازاریابی شبکه ای خود را برای رسیدن به نگرش مثبت و چشم انداز. هنگامی که شما فکر می کنم در راه مثبت مثبت کشیده خواهد شد به شما. نگرش مثبت خود را به نوبه خود خود را به شکل اقدامات و این اقدامات را انتقال به هیجان و شور و شوق برای آنچه شما انجام دهد. این خواهد بود که متوجه شده توسط مشتریان خود را. این هیچ راز است که زمانی که شما احساس پرشور و هیجان زده در مورد کسب و کار خود و یا محصول خود را به مشتریان را انتخاب کنید تا این شور و هیجان. هنگامی که مشتریان خود را هیجان زده در مورد کسب و کار خود و آنها شروع خواهد شد و صرف پول برای آنها خواهد شد سرمایه گذاری در شرکت شما محصول و یا خدمات.

گام بعدی در ساخت قانون جاذبه کار خود را بازاریابی شبکه ای کسب و کار است به مجموعه اهداف و تجسم نتیجه مورد نظر. اگر شما می خواهید به مجموعه فروش هدف را مشخص و سپس تجسم آن است. تجسم و تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید برای رسیدن به. آن را بنویسید و یا برخی از انواع دیگر کمک های بصری قرار داده و آن را در یک محل که در آن است بسیار قابل رویت توسط شما. ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره یک ایده خوب است. در آن نگاه کنید اغلب و اجازه دهید آن را به شما الهام بخش. تجسم و تمرکز فکر خود را بر روی هدف خود را. این خواهد شد و ارسال ارتعاشات مثبت برای رسیدن به هدف خود را و شما در راه خود را به موفقیت. تنظیم یک هدف برای یک مقدار مشخصی از ترافیک (برای کسب و کار آنلاین) و یا شماره از چشم انداز (برای کسب و کار نیست) که شما هدف را در یک مقدار مشخص از زمان و یا تنظیم یک هدف برای گرفتن یک مقدار مشخصی از تبدیل در یک ماه. سپس با استفاده از قانون جاذبه به آن اتفاق می افتد.

شما می توانید با استفاده از قانون جاذبه به خود را بازاریابی شبکه ای بسیار موثر برای شما. شما نمی توانید لمس کنید قانون جاذبه شما نمی توانید آن طعم و یا بوی آن و یا آن را بشنوند اما می توان آن را قوی ترین ابزاری است که شما باید خود را برای موفقیت بازاریابی شبکه ای.

[ad_2]