قانون جاذبه برای املاک و مستغلات – هفت گام برای میزبانی موفق خانه باز

[ad_1]

این که آیا شما به آنها عشق ورزیدن یا نه خانه باز می تواند بسیار موثر املاک و مستغلات فروش ابزار. در واقع اگر شما آگاهانه اعمال قانون جاذبه در هنگام برنامه ریزی و میزبانی وب خود را به خانه باز این مطمئن است به یک موفقیت است.

قانون جاذبه می گوید که آنچه که شما در تمرکز بر روی چیزی است که شما دریافت خواهید کرد. اجازه اعمال این اصل در هنگام ترسیم مراحل موفق به ایجاد خانه باز.

گام اول

انتخاب یک روز به خانه باز خود را که متناسب با برنامه خود را. برای مثال اگر شما رها سفر به دریاچه با دوستان خود به منظور برگزاری یک خانه باز تمرکز خود را ممکن است در کار خود را اما نه در تمایل خود را به قایقرانی با دوستان خود.

قانون جاذبه برنامه در گام اول: به انرژی خود را برای موفقیت و کسب و کار است که احساس خوبی به شما. اگر شما تمرکز و توجه هستند و در جاهای دیگر خانه باز خود را ممکن است به عنوان موفق به عنوان شما می خواهم.

مرحله دو

احساس خوبی در مورد محصول خود را. در این صورت است که محصول خود را به خانه شما در حال باز نگه داشتن. یک لیست از تمام چیزهای خوب در خانه ارائه می دهد. آن را ممکن است یک زن لیستی از ویژگی های فوق العاده و یا ممکن است فقط دو یا سه چیزهای کوچک.

قانون جاذبه برنامه در گام دو: تمرکز بر روی چیزهای خوب به احساس خوب است. با اشاره به جنبه های مثبت از این لیست شما می توانید تمرکز توجه خود را بر روی ویژگی های آن است. و با انجام این کار به شما احساس خوبی در مورد محصول خود را.

گام سوم

ترویج خانه باز خود را. وجود دارد راه های بسیاری برای انجام این کار: شما می توانید بگویید که همه از مشتریان فعلی شما در مورد باز, خانه, محل تبلیغ اینترنت صحبت کردن با همسایه ها زندگی در نزدیکی خانه یا به پستچی.

قانون جاذبه برنامه در گام سوم: تنظیم انتظار خود پس قانون جاذبه می داند که آنچه را می آورد برای شما. نکته این است با ترویج خود باز خانه شما در حال تنظیم یک انتظار است که مردم مراجعه خواهد کرد لیست خود اضافه کنید. هنگامی که مردم خود را ببینید, لیست, شما شانس بهتری برای ساخت فروش.

گام چهارم

مجموعه صحنه را برای یک موفقیت است. باید صاحبان ترک برای بعد از ظهر و مطمئن شوید که خانه تمیز کردن تنقلات در دسترس یک مهمان و ثبت نام به ثبت نام بازدید کننده و یک قرارداد فروش آماده می شود برای پر کردن.

قانون جاذبه برنامه در مرحله چهار: آمادگی ایجاد اعتماد به نفس است که به نوبه خود باعث تمرکز. وقتی که شما آماده برای فروش بیشتر احتمال دارد آن است که فروش اتفاق خواهد افتاد.

گام پنجم

خودتان را آماده کنید. احساس خوبی در مورد خود و حرفه خود را. به یاد داشته باشید به عنوان یک حرفه ای املاک و مستغلات شما را کمک به مردم و ایجاد “برنده-برنده” شرایط برای هر دو خریداران و فروشندگان است.

قانون جاذبه برنامه در مرحله پنج: احساس مهم هستند. احساس خوبی در مورد همه چیز شما را انجام دهد. می دانیم که مشتریان می خواهند و نیاز به مشاوره در هنگام خرید و یا فروش یک خانه که به مشاوره و کمک شما بسیار مهم است بخشی از صفحه اصلی خرید و فروش فرآیندهای.

مرحله شش

تصور خود را از موفقیت است. شما می توانید این کار را در ذهن خود را و یا شما می توانید آن را در یک مجله. مجموعه انتظارات خود را برای خانه باز خود را در پیشبرد و هیجان زده با امکانات جلوتر از شما. شما ممکن است تصور استقبال از یک میزبان از چشم انداز خود را به باز کردن خانه و فروش خانه در نقطه. شما ممکن است تصویر ارائه پیشنهاد به فروشنده استقبال خریداران به خانه جدید خود را و تجاری کمیسیون بررسی کنید.

قانون جاذبه برنامه در گام ششم: اعتقاد در آنچه که شما در تمرکز برای ایجاد حتی قوی تر از جاذبه های. آن را واقعی برای شما.

مرحله هفت

در پایان باز کردن خانه حتما به منعکس کننده در روز. به طور خلاصه اذعان همه چیز شما را تغییر, جشن موفقیت و ایجاد یک لیست برای آینده خود را به خانه باز.

قانون جاذبه برنامه در مرحله هفت: قدردانی. با تمرکز بر درک بیشتر چیزهایی را به شما می آیند که شما می توانید درک. آن است که همیشه خوب به پایان روز در حالت قدردانی-مطمئن باشید که برای ارسال با تشکر از شما یادداشت به بازدید کنندگان خود را و به فروشندگان اجازه می دهد شما را به نگه داشتن خانه خود را باز کنید.

حالا که شما راه می رفت از طریق تمام هفت مرحله آن است که زمان را انتخاب کنید تا به تلفن و برنامه بعدی خود را (و موفق) خانه باز!

[ad_2]