قانون جاذبه – اقدامات دفاعی در برابر حملات روانی

[ad_1]

اگر شما به نظر می رسد برای مبارزه ناامیدانه با دستیابی به چیزهایی که می خواهید در حالی که آگاهانه با استفاده از قانون جاذبه شما به خوبی می تواند در برخورد با یک حمله روانی. حملات روانی هستند واقعی تر و شایع تر از اکثر مردم متوجه است. با استفاده از تکنیک های حفاظت از اساسا افزایش توانایی خود را برای جذب.

با استفاده از حفاظت روانی تکنیک های شما را گرفته و به سمت مثبت از جهان معنوی خود را به عنوان بدن روشن. روح خود را به بالا و قادر به تولید نیت خوب.

شما می توانید شروع به پاک کردن روند پس از چند گام های مثبت. آیا چیزهایی که مثبت و سازنده برای روشن کردن روح خود را. پر کردن آن با شادی و محبت و امید و ایمان است. شما تفاوت را احساس کنید و سبکی در قلب خود را به عنوان شما شروع به انجام این کار است.

فراموش نکنید که در مورد تمام نگرانی ترس و گناه و اجازه رفتن از هرج و مرج و سردرگمی به دنبال بالاتر شهود و عقل است. جلوگیری از ضرب و شتم خود را بیش از گذشته اعمال اشتباه. نگرانی و احساس گناه و سرخوردگی برخی از رایج ترین نوع انرژی های منفی که شما را تخلیه انرژی مثبت دور و شما را در معرض حمله روانی.

استفاده از قدرت عشق و محبت را به مبارزه در برابر انرژی های منفی. استفاده از قدرتمند ترین انرژی بشر تا به حال شناخته شده است; عشق به منتشر منفی روانی حملات. به عنوان شما در حال حاضر انجام اقدامات و افکار آن را ایجاد دراز مدت عوارض در شما و پر کردن هاله شما ایجاد یک لایه روانی خود را سپر.

بیشتر از ترس شما را بیشتر قدرت شما را به آن. بسیاری از زمان شما نمی خواهد می دانم که اگر شما تحت یک حمله روانی یا نه اما فقط تا زمانی که شما تولید خیلی بیشتر از انرژی های مثبت شما قادر خواهد بود به شکل یک قوی مانع در برابر تأثیرات منفی و انرژی.

نماز و سرود بسیار مفید هستند. معنی سرود یا دعا خیس خواهد شد به شما هنگامی که شما در حفظ و تکرار آن است. ترک انتقاد نفرت بدبینی و قضاوت ، بدانید که به دنبال بر دیگران و هر چیز دیگری با خیرخواهی.

گیاهان و غذاهای معنوی بر ما اثر در تمام سطح. خودتان را کمی افزایش انرژی با خوردن غذاهای طبیعی و بودن در محیط طبیعی است. شما آنچه که می خورید. گاهی اوقات مواد غذایی است که بسیار ناسالم مانند فست فود و غذاهای چرب می تواند خراب کردن احساسات خود را. آن را ثابت شده است که غذاهای خاص انجام منجر به افسردگی می شود. نیز وجود دارد برخی از غذاهای دیگر است که می تواند کمک به بهبود خلق و خوی خود را به عنوان به خوبی به عنوان انرژی است.

[ad_2]