قالیشویی در آجودانیه

 

قالیشویی در آجودانیه

قالیشویی در آجودانیه

 

 

آجودانیه از مناطق مهم تهران است که مانند سایر ناحیه های آن دارای قالیشویی های بسیاری است. این موضوع سبب شده است انتخاب قالیشویی در آجودانیه برای ساکنین چالش برانگیز باشد. قالیشویی ملکه یکی از معتبرترین قالیشویی هایی است که در منطقه آجودانیه شعبه دارد. این قالیشویی استانداردها و مزیت های بسیار زیادی دارد که باعث شده تا به عنوان یکی از بهترین قالیشویی های تهران شناخته شود.کیفیت بالا،  سرعت عمل عالی، قیمت منصفانه و…. از جمله مهمترین مزیت هایی است که در قالیشویی ملکه دیده می شود. همین موارد آن را به محبوب ترین قالیشویی آجودانیه تبدیل کرده است. ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا مروری بر مزیت‌های این قالیشویی داشته باشیم. اگر شما هم جزو ساکنین این منطقه هستی، بهتر است ما را تا انتهای متن همراهی کنید.

 

ویژگی های محبوب ترین قالیشویی آجودانیه

 

 

قالیشویی ملکه برای اینکه به محبوب قالیشویی آجودانیه تبدیل شودُ مزیت های بسیار زیادی را عرضه نموده است. این مزیت ها به طور کلی موجب افزایش سرعت عمل و کیفیت شده و در جهت کاهش قیمتها بوده است. مجموع این موارد در نهایت رضایت بیشتر مشتریان را به دنبال داشته است بخشی از این مزیت ها به شرح زیر است.

 

کیفیت بالا

 

 

کیفیت یکی از مهمترین مزیت هایی است که در قالیشویی ملکه رعایت می‌شود. این قالیشویی تمرکز زیادی بر روی کیفیت داشته و سعی کرده تا از شیوه‌های مختلفی آن را افزایش دهد. این قالیشویی نیروهای متخصص و حرفه ای را استخدام کرده که به خوبی با ساختار انواع فرش آشنایی دارند و لکه‌های رایج آنها را می شناسد. آنها می دانند که هر لکه بر روی هر نوع فرش ماشینی و دستباف چگونه تمیز میشود. این دانش کمک می کند تا کلیه فرشهای وارد شده به این مرکز در بهترین حالت خود تمیز شوند. از طرفی دیگر سیاست‌های کلی قالیشویی ملکه، استفاده از مواد شوینده خارجی و درجه یک است. این مواد در مقایسه با مواد داخلی یا درجه پایین تر قدرت لکه بری بیشتری دارند. همین مورد در ترکیب فاکتور فوق باعث می شود. تا کیفیت این مرکز به بالاترین حد ممکن برسد. این عاملی بوده که آن را به عنوان محبوب ترین قالیشویی آجودانیه معروف کرده است.

 

سرعت عمل بالا

 

 

سرعت عمل فاکتور دیگری است که در قالیشویی ملکه بدان پرداخته شده است. این قالیشویی اهمیت زیادی برای زمان مشتریان خود قائل است. بدین جهت آنها پیک های سریعی را برای مشتریان تعیین کرده‌اند که در سریعترین زمان ممکن سفارش آن را از آنها دریافت و یا بدان ها تحویل می‌دهند. از طرفی دیگر فرآیند شستشوی سفارشات در داخل کارگاه در سریعترین حالت ممکن انجام می‌شود. این موضوع باعث می‌شود تا هر فرشی که به این مرکز وارد میشو،  در کمترین زمان ممکن شسته شود. خود قالیشویی ملکه کارگاهش را در دل ناحیه آجودانیه افتتاح کرده است. همین مورد باعث شده تا دسترسی مشتریان به آنها بسیار ساده تر شود. ترکیب این مزیت در کنار موارد دیگر، این قالیشویی را به سریع‌ترین قالیشویی در آجودانیه بدل کرده است.

 

مکانیزه بودن

 

قالیشویی ملکه از جدیدترین و مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا برای شستشو و تمیز کردن فرش های مشتریان استفاده می‌کند. این ماشین آلات در کلیه بخش های شستشو اعم از خیس کردن، خشک کردن و …. دخالت دارند. این موضوع باعث می‌شود تا خطای انسانی ناشی از نیروهای انسانی به حداقل برسد. از طرفی دیگر سرعت انجام پروسه افزایش یافته و هزینه های نهایی هم کاهش می یابد. این موضوع � کنار مزیت‌ های فوق الذکر، باعث شده تا قالیشویی ملکه به محبوب‌ترین قالیشویی در آجودانیه بدل شود.