عملی ترین طرح حل بحران فلسطین مقاومت است

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

حسین رویوران در گفتگو با تیتر امشب گفت: طرح رهبر انقلاب درباره فلسطین، طرح راستی آزمایی برای غرب است که آن‌ها برخلاف شعار‌هایی که می‌دهند تاکنون هیچ اظهار نظری در این باره نکرده اند.

کارشناس مسائل فلسطین گفت: صهیونیسم یک مسئله سیاسی است. صهیونیست‌های نسبت به ایرانیان یهودی تشکیک دارند که چرا به سرزمین فلسطین نمی‌روند. عملی‌ترین طرح حل بحران فلسطین مقاومت است. سازمان ملل و غرب در حدود ۶۰ قطعنامه، اسرائیل را بعنوان یک نیروی اشغالگر پذیرفته اند.

 

“احسان عطایا”، نویسنده و کارشناس سیاسی از بیروت گفت: رژیم صهیونیستی بر پایه ظلم، ستم بنا شده است و مشخص است که طرح های خوب و انسانی ایران را قبول نمی کند.

او گفت: جمهوری اسلامی ایران تاکنون همیشه در حمایت از آرمان های فلسطین ایستاده است.

” شکسپیر” نویسنده و کارشناس سیاسی در ارتباط تصویری با شبکه خبر گفت: علت تصمیم گیرهای درست و منطقی در ایران، وجود رهبری دموکراتیک است. رژیم صهیونیستی، نژاد پرستانه ترین رژیم در جهان است.

او از لندن گفت: ایران یک کشور دموکراتیک است. سالهای سال در حمایت از فلسطین هرساله تظاهراتی بزرگی (روز قدس) برگزار می کند. آزادی فلسطین از آرمان های ایران است. تصمیمات منطقی ایران بخاطر رهبری این کشور است.

نویسنده و کارشناس سیاسی افزود: اسرائیلی های غاصب در فلسطین که بر ماندگاری خود اصرار دارند بخاطر حمایت از غرب است. متاسفانه برخی از کشورهای منطقه از موضع رژیم نژاد پرست اسرائیل حمایت می کنند.

 

 

[ad_2]

Source link