علم از گرفتن غنی و باب پراکتور

[ad_1]

این SGR برنامه ایجاد شده توسط Bob Proctor در همکاری با مایکل Beckwith و جک کنفیلد. برنامه ای است که راه اندازی شد در ماه مارس سال 2007 با هدف کمک به مردم تحقق بخشیدن به رویاهای خود و دریافت ژرف موفقیت با استفاده از قانون جاذبه در زندگی روزانه خود را. شما واقعا نمی تواند انتظار چیزهایی که برای شما اتفاق می افتد مگر اینکه شما در واقع آنها را تصور کنید اتفاق می افتد. بنابراین اگر شما می خواهید می شود غنی و موفق و سپس شما نیاز به صرف در هر لحظه از زندگی خود سازنده تصور کنید که شما در حال حرکت به سمت هدف خود را با گذشت هر دقیقه و همه چیز اتفاق می افتد در واقع راه خود را.

این SRR برنامه به شما یک قطعی چشم انداز خود را در زندگی و لمس در هر منطقه از زندگی خود را – روانی و جسمی و روحی! این برنامه کمک خواهد کرد که شما را در درک که چگونه برخی از مردم موفق به تبدیل شدن به غنی با وجود اینکه نادان در حالی که بسیاری از افرادی که سخت کوش و زحمتکش باقی می ماند پشت در مسابقه برای پول است. این برنامه به شما می گوید که چگونه شما می توانید پول را در زندگی به سادگی با تمرکز بر قانون جاذبه است. در نظر او وجود دارد یک علم تبدیل شدن به غنی و او در مورد آن را از طریق کتاب ها, دی وی دی, کتاب های الکترونیکی, پادکست سی و مانند آن.

او معتقد است که شما نمی توانید استراحت در خلاقیت و کار سخت به تنهایی به عنوان قدرت تفکر نیز می تواند منجر به نتایج باور نکردنی است. با قدرت خود را, شما می توانید عملا هر چیزی در زندگی است. تفکر مثبت و اقدامات هستند و بنابراین باید برای رسیدن ابدی موفقیت در زندگی است. فلسفه او از گرفتن غنی کمک کرده است بسیاری از کسب و کار ایجاد استراتژی های موثر و به راحتی تنظیم کنید به شرایط در حال تغییر. آموزه های خود را الهام گرفته اند مردم را از تمام جنبه های زندگی شده اند که قادر به اقدام برای حرکت زندگی خود را در مسیر درست. هدف خود را پشت سر شروع این برنامه نه تنها برای کمک به مردم برای به دست آوردن آزادی مالی, اما همچنین کمک به آنها در پیدا کردن موفقیت در تمام عرصه های زندگی.

[ad_2]