طنز یا قانون جاذبه? درسهایی از اسپیتزر ویژه

[ad_1]

بسیاری از روسای سابق نیویورک فرماندار الیوت اسپیتزر – با نام مستعار “آقای پاک” – که استعفا داد پس از دخالت خود را با قیمت بالا تماس بگیرید و دختر بچه, عمومی شد ماه گذشته مضحک است.

که نه طنز.

که قانون جاذبه است.

ظاهرا آقای اسپیتزر به حال شهرت بالا اخلاق و شناخته شده بود به عنوان “آقای اخلاق است.” فقط چند سال پیش او در یک بررسی از شهر نیویورک اسکورت خدمات که منجر به دستگیری 18 نفر به اتهام ترویج فحشا. به عنوان یک سیاستمدار او عملا اخلاق خود کارت.

آنچه که ما مقاومت همچنان ادامه دارد.

هر کسی به یاد داشته باشید اپرا کودک درنده مبارزات انتخاباتی ؟ و چگونه او به تازگی کشف شده سر از او دختران مدرسه بود به اتهام چندین فقره سوء استفاده جنسی?

آره, آن را فقط کار نمی کند که راه.

پدر من در حال حاضر درگیر در یک جنگ با یک راکون است. شما می دانید زمانی که آن آغاز شده است ؟ پس از او به شدت به من گفت من دیوانه به فکر می کنم من می خواستم راکون در خانه جدید است. (من با او که من را امیدوار بودند راکون در محله جدید.) من استدلال من می خواهم راکون است. و موش ها بیش از حد.

او به من اطمینان داد هیچ کس در ذهن حق خود می خواهد یک راکون در اطراف و ذکر همه این دلایل است. فقط چند روز بعد او زنگ زد به می گویند که او کشف یک راکون خوردن مواد غذایی پرنده.

آنچه که ما در مبارزه با ما اضافه کردن انرژی به. ما در قرعه کشی به زندگی ما.

که دقیقا به همین دلیل من در زمان پایین هورنت تله است که در اینجا در این خانه جدید و گفت: کمی پرواز درست قبل از من به او کمک کرد تا فرار کنجکاو گربه در روی صفحه نمایش پنجره به گسترش این کلمه در آن وجود دارد یک کلانتر جدید در شهر است. من ارتعاشی دوستان با اورلئانز – ما زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند. هیچ جنگ در اینجا چون من می دانم که چگونه کسانی که به نوبه خود از.

به پدر و اعتباری, من فکر می کنم او در واقع با داشتن سرگرم کننده در تلاش برای پیشدستی کردن راکون. (اگر چه من شک الیوت و اپرا را گچ تجارب خود را به سرگرم کننده است.)

کلیدی برای ما به رسمیت شناختن است که هر چه ما تمرکز ما در قرعه کشی به زندگی ما. بنابراین ما به خوبی انجام دهد به دیده بان که در آن ما نقطه که چیزی.

[ad_2]